Jawor Krzemienica
NAST. MECZ
 
1 V 2019
g. 17:00
 
Leśna Wólka Podleśna Jawor Krzemienica
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
27 IV 2019
g. 17:00
 
Jawor Krzemienica Tatyna Dylągówka
5 6
 
JAK GRAMY
 
31.03Jawor1:2Start
7.04Dąbrówki1:1Jawor
14.04Jawor2:4Wola D.
20.04Trzeboś2:4Jawor
27.04Jawor5:6Tatyna
1.05Wólka-:-Jawor
4.05Jawor-:-Czarni
12.05Jawor-:-Łańcut
18.05Grodzisko-:-Jawor
26.05Jawor-:-Iskra
2.06Dynów-:-Jawor
9.06Jawor-:-Czarna
16.06Rogóżno-:-Jawor
 
STRZELCY
 
 
Nowak16 
Surmacz
Gwizdak
Bieniasz K.
Skrobacz
Lew
Mac
Kiedrowski
 
KARTKI
 
 
Nowak   0 
Surmacz   3 
Kiedrowski   1 
Bieniasz   1 
Skrobacz   0 
Pelc   0 
Lew   0 
Guzek   0 
Lęcznar K.   1 
Szpyrka   1 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
Pawełek M.   0 
Król   0 
Pawełek W.   0 
 

TABELA i TERMINARZ

Przejdź do ostatniej rozegranej kolejki

Zobacz tabelę w wersji rozszerzonej

 DryżynaMZRPBr+Br-+/-PktŚr.
1.Jawor Krzemienica990042141273
2.Arka Albigowa970235728212.33
3.Włókniarz Rakszawa961234826192.11
4.Junior Łańcut942314113141.56
5.Iskra Jawornik Polski94052124-3121.33
6.SPEC Stal Łańcut9216933-2470.78
7.LKS Wola Dalsza9216936-2770.78
8.Grodziszczanka Grodzisko Dolne9207834-2660.67
9.Orzeł Wysoka Łańcucka8116927-1840.5


 
Kolejka 1 - 1 września
Pauza: Orzeł Wysoka Łańcucka
1 września, 16:00Arka Albigowa6:0SPEC Stal Łańcut
1 września, 13:30Włókniarz Rakszawa7:0LKS Wola Dalsza
1 września, 11:00Iskra Jawornik Polski0:2Jawor Krzemienica
1 września, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:3Junior Łańcut
 
Kolejka 2 - 8 września
Pauza: SPEC Stal Łańcut
8 września, 9:30Junior Łańcut5:0Orzeł Wysoka Łańcucka
8 września, 11:00Jawor Krzemienica10:0Grodziszczanka Grodzisko Dolne
8 września, 14:00LKS Wola Dalsza0:5Iskra Jawornik Polski
8 września, 16:00Arka Albigowa2:4Włókniarz Rakszawa
 
Kolejka 3 - 15 września
Pauza: Junior Łańcut
15 września, 13:30Włókniarz Rakszawa5:0SPEC Stal Łańcut
15 września, 16:00Iskra Jawornik Polski0:4Arka Albigowa
15 września, 11:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne3:2LKS Wola Dalsza
15 września, 15:00Orzeł Wysoka Łańcucka0:7Jawor Krzemienica
 
Kolejka 4 - 22 września
Pauza: Jawor Krzemienica
23 września, 10:30SPEC Stal Łańcut2:0Junior Łańcut
- w pierwotnym terminie (22 września, 11:00) odwołany
22 września, 10:00LKS Wola Dalsza3:1Orzeł Wysoka Łańcucka
22 września, 13:00Arka Albigowa3:0Grodziszczanka Grodzisko Dolne
22 września, 13:30Włókniarz Rakszawa12:1Iskra Jawornik Polski
 
Kolejka 5 - 29 września
Pauza: LKS Wola Dalsza
29 września, 11:00Iskra Jawornik Polski6:1SPEC Stal Łańcut
30 września, 11:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:2Włókniarz Rakszawa
- w pierwotnym terminie (29 września, 11:00) odwołany
29 września, 15:00Orzeł Wysoka Łańcucka0:3Arka Albigowa
29 września, 9:30Junior Łańcut0:4Jawor Krzemienica
 
Kolejka 6 - 6 października
Pauza: Arka Albigowa
6 października, 13:00SPEC Stal Łańcut0:4Jawor Krzemienica
6 października, 14:00LKS Wola Dalsza0:0Junior Łańcut
6 października, 13:30Włókniarz Rakszawa3:1Orzeł Wysoka Łańcucka
6 października, 11:00Iskra Jawornik Polski6:0Grodziszczanka Grodzisko Dolne
 
Kolejka 7 - 13 października
Pauza: Włókniarz Rakszawa
14 października, 11:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne4:1SPEC Stal Łańcut
- w pierwotnym terminie (13 października, 11:00) odwołany
14 października, 13:00Orzeł Wysoka Łańcucka1:2Iskra Jawornik Polski
- w pierwotnym terminie (13 października, 15:00) odwołany
13 października, 9:30Junior Łańcut0:4Arka Albigowa
13 października, 11:00Jawor Krzemienica10:1LKS Wola Dalsza
 
Kolejka 8 - 20 października
Pauza: Iskra Jawornik Polski
31 października, 15:00SPEC Stal Łańcut1:0LKS Wola Dalsza
- w pierwotnym terminie (20 października, 11:00) odwołany
20 października, 14:00Arka Albigowa0:1Jawor Krzemienica
20 października, 13:30Włókniarz Rakszawa0:0Junior Łańcut
20 października, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne1:3Orzeł Wysoka Łańcucka
 
Kolejka 9 - 27 października
Pauza: Grodziszczanka Grodzisko Dolne
28 października, 12:00Orzeł Wysoka Łańcucka3:3SPEC Stal Łańcut
- w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany
27 października, 9:30Junior Łańcut2:1Iskra Jawornik Polski
27 października, 14:00Jawor Krzemienica2:0Włókniarz Rakszawa
27 października, 11:00LKS Wola Dalsza1:8Arka Albigowa
 
Kolejka 10 - 23 kwietnia
Pauza: Orzeł Wysoka Łańcucka
23 kwietnia, 17:30SPEC Stal Łańcut1:5Arka Albigowa
23 kwietnia, 16:00LKS Wola Dalsza2:1Włókniarz Rakszawa
23 kwietnia, 17:00Jawor Krzemienica2:0Iskra Jawornik Polski
23 kwietnia, 11:00Junior Łańcut4:0Grodziszczanka Grodzisko Dolne
 
Kolejka 11 - 27 kwietnia
Pauza: SPEC Stal Łańcut
27 kwietnia, 15:00Orzeł Wysoka Łańcucka-:-Junior Łańcut
27 kwietnia, 10:30Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Jawor Krzemienica
27 kwietnia, 11:00Iskra Jawornik Polski-:-LKS Wola Dalsza
27 kwietnia, 13:30Włókniarz Rakszawa-:-Arka Albigowa
 
Kolejka 12 - 4 maja
Pauza: Junior Łańcut
30 kwietnia, 17:00SPEC Stal Łańcut-:-Włókniarz Rakszawa
- w pierwotnym terminie (4 maja, 11:00) odwołany
4 maja, 16:00Arka Albigowa-:-Iskra Jawornik Polski
4 maja, 16:00LKS Wola Dalsza-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
8 maja, 17:30Jawor Krzemienica-:-Orzeł Wysoka Łańcucka
- w pierwotnym terminie (4 maja, 15:00) odwołany
 
Kolejka 13 - 11 maja
Pauza: Jawor Krzemienica
11 maja, 13:30Junior Łańcut-:-SPEC Stal Łańcut
11 maja, 15:00Orzeł Wysoka Łańcucka-:-LKS Wola Dalsza
11 maja, 10:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Arka Albigowa
11 maja, 11:00Iskra Jawornik Polski-:-Włókniarz Rakszawa
 
Kolejka 14 - 18 maja
Pauza: LKS Wola Dalsza
18 maja, 11:00SPEC Stal Łańcut-:-Iskra Jawornik Polski
18 maja, 13:30Włókniarz Rakszawa-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
18 maja, 16:00Arka Albigowa-:-Orzeł Wysoka Łańcucka
18 maja, 11:00Jawor Krzemienica-:-Junior Łańcut
 
Kolejka 15 - 25 maja
Pauza: Arka Albigowa
25 maja, 11:00Jawor Krzemienica-:-SPEC Stal Łańcut
27 maja, 17:30Junior Łańcut-:-LKS Wola Dalsza
- w pierwotnym terminie (25 maja, 11:00) odwołany
25 maja, 15:00Orzeł Wysoka Łańcucka-:-Włókniarz Rakszawa
25 maja, 14:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Iskra Jawornik Polski
 
Kolejka 16 - 1 czerwca
Pauza: Włókniarz Rakszawa
29 maja, 17:00SPEC Stal Łańcut-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- w pierwotnym terminie (1 czerwca, 11:00) odwołany
1 czerwca, 11:00Iskra Jawornik Polski-:-Orzeł Wysoka Łańcucka
1 czerwca, 16:00Arka Albigowa-:-Junior Łańcut
1 czerwca, 11:00LKS Wola Dalsza-:-Jawor Krzemienica
 
Kolejka 17 - 8 czerwca
Pauza: Iskra Jawornik Polski
8 czerwca, 11:00LKS Wola Dalsza-:-SPEC Stal Łańcut
- w pierwotnym terminie (8 czerwca, 11:00) odwołany; po ustaleniu nowego (30 kwietnia, 17:00) przywrócono termin pierwotny
8 czerwca, 16:00Jawor Krzemienica-:-Arka Albigowa
8 czerwca, 11:00Junior Łańcut-:-Włókniarz Rakszawa
5 czerwca, 17:00Orzeł Wysoka Łańcucka-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- w pierwotnym terminie (8 czerwca, 11:00) odwołany
 
Kolejka 18 - 15 czerwca
Pauza: Grodziszczanka Grodzisko Dolne
16 czerwca, 17:30SPEC Stal Łańcut-:-Orzeł Wysoka Łańcucka
- w pierwotnym terminie (15 czerwca, 13:00) odwołany
15 czerwca, 11:00Iskra Jawornik Polski-:-Junior Łańcut
15 czerwca, 13:30Włókniarz Rakszawa-:-Jawor Krzemienica
15 czerwca, 16:00Arka Albigowa-:-LKS Wola Dalsza

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..