TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9.02, g. 13:00
w Albigowej
Arka Albigowa
2:2
Jawor Krzemienica

17.02, g. 18:20
w Nowej Wsi
Sokół Sokołów Młp.
-:-
Jawor Krzemienica

23/24.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Orzeł Wólka NiedŸwiedzka

2/3.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Rudzik Rudna Mała

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 

20.10.2018r. g: 14:00

Arka Albigowa - Jawor Krzemienica


Powrót do listy meczów

SKŁAD:

Wyjściowy:
Szymon Lęcznar - Zuzanna Gołojuch, Szymon Kania, Jakub Gołojuch, Oskar Szymański - Mikołaj Dołęga, Przemysław Szpyrka, Eryk Blajer, Wiktor Guzek - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera
Na zmiany wchodzili:
Mateusz Balawender, Fabian Suder, Krzysztof Lalicki, Maksymilian Salach, Jakub Kania, Patryk Prucnal

BRAMKI:

Sobek

OPIS:

W sobotę odbyło się kolejne spotkanie trampkarzy starszych. Udali się do Albigowej, by tam rozegrać swój mecz z miejscową Arka. Mecze pomiędzy tymi drużynami są bardzo zacięte i dostarczają kibicom dużo emocji. Tak też było tym razem.

Mecz zaczął się od ataków naszych zawodników i już w 4 minucie spotkania Szymon Sobek otworzył wynik. Bramkarz gospodarzy wybronił strzał Bartka Wikiery ale przy dobitce Szymona już skapitulował. Kolejne minuty spotkania upływały pod kontrolą naszego zespołu. Cały czas atakowaliśmy, niestety brakowało dobrego podania lub przyjęcia piłki. Albigowa w tym fragmencie gry nastawiła się na grę z kontry. W 20 minucie meczu mogło być 1:1. Napastnik Arki wyszedł sam na sam, ale na nasze szczęście przestrzelił. W pierwszej połowie każdy zespół miał swoje szanse na zdobycie bramki. My próbowaliśmy strzałów z daleka a gospodarze grali długimi piłkami na swoich szybkich napastników. Po pierwszej połowie prowadziliśmy skromnie 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy. Przez pierwsze 10 minut drugiej połowy Albigowa bardzo nas przycisnęła i zamknęła na naszej połowie. Przetrwaliśmy ich ataki, a kolejne 15 minut należało do nas. W tym fragmencie meczu stworzyliśmy sobie trzy doskonałe sytuacje, które powinniśmy zamienić na bramki. Niestety brakowało skuteczności lub szczęścia. Ostatnie 10 minut meczu to ataki jednych i drugich. Albigowa grała długimi piłkami na napastników, a my próbowaliśmy rozgrywać piłkę i strzelać z daleka. Na 5 minut przed końcem meczu Eryk Blajer uderzył z 25 m ale piłka zatrzymała się na poprzeczce. Dwie minuty później nasz napastnik nie wykorzystał sytuacji sam na sam. W doliczonym czasie gry mieliśmy dużo szczęścia, gdyż Albigowa powinna wyrównać. Wykonywali rzut rożny, było trochę zamieszania w polu karnym, lecz ich napastnik ostatecznie nie trafił w bramkę z trzeciego metra. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 1:0.

Mecz mógł się podobać się publiczności, był toczony w szybkim tempie a emocje były do ostatniego gwizdka, jak w każdym meczu pomiędzy tymi drużynami. Gratulujemy naszym trampkarzom zwycięstwa. Włożyli w ten mecz dużo serca i walki. Słowa podziękowania należą się też kibicom, którzy gorąco dopingowali naszych.

mario

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..