TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9.02, g. 13:00
w Albigowej
Arka Albigowa
2:2
Jawor Krzemienica

17.02, g. 18:20
w Nowej Wsi
Sokół Sokołów Młp.
-:-
Jawor Krzemienica

23/24.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Orzeł Wólka NiedŸwiedzka

2/3.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Rudzik Rudna Mała

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 

06.10.2018r. g: 13:00

SPEC Stal Łańcut - Jawor Krzemienica


Powrót do listy meczów

SKŁAD:

Wyjściowy:
Szymon Lęcznar - Zuzanna Gołojuch, Szymon Kania, Jakub Gołojuch, Oskar Szymański - Patryk Stafa, Przemysław Szpyrka, Eryk Blajer, Wiktor Guzek - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera
Na zmiany wchodzili:
Krzysztof Lalicki, Fabian Suder, Jakub Kania, Patryk Prucnal

BRAMKI:

Wikiera , J. Kania , Blajer

OPIS:

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej tak ułożył terminarze, że na jednym weekendzie doszło do spotkań Spec Stali Łańcut z Jaworem Krzemienica drużyn seniorów i trampkarzy starszych. Pierwsi swój mecz rozegrali trampkarze starsi w sobotę o godzinie 13. Niestety wybiegli na bocznym boisku, które jest nierówne, co przeszkadza w rozgrywaniu piłki. Nasi jednak są już przyzwyczajenie do tego boiska, gdyż rozegrali w tym roku na nim trzy mecze, wliczając ten sobotni. Każdy mecz kończyli zwycięstwem 4:0 i ubiegając fakt, w sobotę również zwyciężyli 4:0.

Mecz zaczął się od naszych ataków, a Stal próbowała grać długimi piłkami. W 14 minucie meczu nasz kapitan, Bartek Wikiera, otworzył wynik, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego wykonywanego przez Eryka Blajera. Po strzeleniu bramki przez nasz zespół obraz gry się nie zmienił, nasi atakowali, a Stal się broniła. Niestety trampkarze nie umieli podwyższyć wyniku meczu, bo brakowało ostatniego dokładnego podania. Stal zaczęła odważniej atakować i ostatnie 5 minut meczu mocno nas przycisnęła, ale nasz zespół wyszedł obronną ręką i dowiózł skromne prowadzenie do przerwy.

Druga połowa meczu rozpoczęła się od naszych ataków, a Stal grała z kontry. W 55 minucie meczu Stal mogła doprowadzić do remisu. Wykonywali rzut wolny pośredni z pola karnego, ale nasz bramkarz wybronił groźny strzał. Po tym rzucie wolnym, obudzili się w końcu nasi kibice i zaczęli dopingować. Trampkarze szybko odwdzięczyli się za doping strzelając drugą bramkę. A strzelcem został Jakub Kania, który w zamieszaniu podbramkowym stał tam gdzie powinien być napastnik i głową skierował piłkę do siatki. Trzy minuty później było 3:0. Biało-zieloni rozegrali ładną akcję. Szymon Sobek urwał się obrońcom na skrzydle i wyłożył piłkę do zamykającego akcję Wiktora Guzka. Ten strzelił na bramkę, ale z bramki wybił piłkę jeden z obrońców wprost pod nogi Bartka Wikiery, który strzelił trzecią bramkę w tym meczu. Stal odpowiedziała jeszcze jedną akcją, po której piłka minimalnie ominęła słupek. Na dwie minuty przed końcem meczu Eryk Blajer przejął piłkę w środkowej części pola gry i z ok. 30 metra uderzył nie do obrony, ustalając wynik spotkania na 4:0 dla naszych trampkarzy.

Gratulujemy zwycięstwa i już dzisiaj zapraszamy na kolejny mecz.

mario

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..