NAST. MECZ
 
1 V 2019
g. 17:00
 
Leśna Wólka Podleśna Jawor Krzemienica
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
27 IV 2019
g. 17:00
 
Jawor Krzemienica Tatyna Dylągówka
5 6
 
JAK GRAMY
 
31.03Jawor1:2Start
7.04Dąbrówki1:1Jawor
14.04Jawor2:4Wola D.
20.04Trzeboś2:4Jawor
27.04Jawor5:6Tatyna
1.05Wólka-:-Jawor
4.05Jawor-:-Czarni
12.05Jawor-:-Łańcut
18.05Grodzisko-:-Jawor
26.05Jawor-:-Iskra
2.06Dynów-:-Jawor
9.06Jawor-:-Czarna
16.06Rogóżno-:-Jawor
 
STRZELCY
 
 
Nowak16 
Surmacz
Gwizdak
Bieniasz K.
Skrobacz
Lew
Mac
Kiedrowski
 
KARTKI
 
 
Nowak   0 
Surmacz   3 
Kiedrowski   1 
Bieniasz   1 
Skrobacz   0 
Pelc   0 
Lew   0 
Guzek   0 
Lęcznar K.   1 
Szpyrka   1 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
Pawełek M.   0 
Król   0 
Pawełek W.   0 
 

29.09.2018r. g: 9:30

Junior Łańcut - Jawor Krzemienica


Powrót do listy meczów

SKŁAD:

Wyjściowy:
Szymon Lęcznar - Zuzanna Gołojuch, Szymon Kania, Jakub Gołojuch, Oskar Szymański - Mikołaj Dołęga, Przemysław Szpyrka, Eryk Blajer, Wiktor Guzek - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera
Na zmiany wchodzili:
Krzysztof Lalicki, Maksymilian Salach, Jakub Kania, Patryk Prucnal, Mateusz Balawender, Fabian Suder

BRAMKI:

Sobek , Blajer , Wikiera

OPIS:

W sobotni poranek drużyna trampkarza starszego udała się do Łańcuta, gdzie rozegrała mecz z Juniorem Łańcut. Mecz odbył się na bocznym boisku, które było bardzo nierówne i twarde, ale jest to boisko na którym od dwóch lat nasi młodzi zawodnicy nie przegrali. Trampkarze pojechali na mecz mocno zmotywowani, gdyż chcieli się zrewanżować za wiosenną porażkę na własnym stadionie.

Pierwsze 10 minut meczu nasi zawodnicy nie schodzili z połowy przeciwnika. Już w 2 minucie meczu Szymon Sobek trafił piłką w słupek. Trampkarze mieli kilka rzutów rożnych i po jednym z nich, w 10 minucie meczu, Szymon Sobek skierował piłkę do siatki. Pierwszą dobrą akcję Junior przeprowadził w 15 minucie, ale na posterunku był nasz bramkarz. Pierwsza połowa meczu to duża przewaga naszych, ale brakowało ostatniego podania żeby podwyższyć wynik meczu. Pod koniec premierowej odsłony piłka wpadła do bramki po raz drugi, ale sędzia prawidłowo bramki nie uznał, ponieważ nasz napastnik był na pozycji spalonej. Ta część meczu zakończyła się wynikiem 1:0 dla naszych zawodników.

W drugiej połowie meczu obraz gry nie uległ zmianie i to nasi zawodnicy próbowali rozgrywać piłkę a gospodarze grali długimi piłkami. W 40 minucie meczu ładny rajd lewą stroną przeprowadził Oskar Szymański, który podał do Bartka Wikiery, a ten z kolei do Szymona Sobka, który podwyższył wynik na 2:0. Gospodarze po stracie drugiej bramki zabrali się do odrabiania strat i kolejne 10 minut należało do nich. Mieliśmy troszkę szczęścia, gdyż piłka po strzale zawodnika gospodarzy odbiła się od poprzeczki i słupka, i wyszła w pole. To była najlepsza okazja dla miejscowych. Biało-zieloni przeczekali ataki Juniora i przejęli kontrolę nad meczem już do końca. W 67 minucie spotkania Eryk Blajer uderzył z 20 m i piłka wpadła do bramki. W ostatniej minucie meczu nasz kapitan Bartek Wikiera ustalił wynik spotkania, a ładnym podaniem popisał się Eryk Blajer. Nasz zespół wygrał ostatecznie 4:0.

Po dzisiejszym meczu wszystkim trampkarzom należą się duże brawa, gdyż zagrali bardzo dobry mecz i zostawili kawał serca na boisku. Zrewanżowali się Juniorowi Łańcut za wiosenną porażkę z nawiązką.

mario

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..