Krzysztof Lalicki - Oskar Szymański, Jakub Gołojuch, Szymon Kania - Patryk Stafa, Przemysław Szpyrka, Eryk Blajer, Wiktor Guzek - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera, Szymon Lęcznar
Maksymilian Salach, Jakub Kania, Patryk Prucnal, Przemysław Ruszel

BRAMKI:

Lęcznar , Stafa , Sobek , Blajer

OPIS:

W trzecim meczu rundy jesiennej nasi Trampkarze Starsi pojechali do Orła Wysoka Łańcucka. Podobnie jak tydzień temu tak i w tym meczu nasz zespół przeważał warunkami fizycznymi oraz doświadczeniem.

Już w 3 minucie wynik otworzył Szymon Lęcznar, który wykorzystał podanie od Eryka Blajera i strzałem z 16 metra pokonał bramkarza gospodarzy. W 13 minucie Patryk Stafa przejął w polu karnym piłkę i strzelił nie do obrony. Mimo dużej przewagi naszej drużyny do przerwy było tylko 2:0 dla nas.

W 43 minucie ładną akcję przeprowadzili Przemek Szpyrka z Wiktorem Guzkiem, który dośrodkował w pole karne, gdzie czekał Szymon Sobek i podwyższył wynik spotkania. Pięć minut później było już 4:0. Z 18 metra na strzał zdecydował się Patryk Stafa i jak się okazało była to dobra decyzja, gdyż piłka znalazła się w bramce. W 62 minucie Szymon Sobek dobił piłkę odbitą od bramkarza podwyższając wynik spotkania. Najładniejszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Eryk Blajer. Na 3 minuty przed końcem uderzył z ok. 30 m pod poprzeczkę nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. W ostatniej akcji meczu Szymon Lęcznar w zamieszaniu w polu karnym strzelił ostatnią bramkę w tym spotkaniu i ustalił jego wynik. Nasz zespół wygrał ostatecznie 7:0.

Gratulujemy zwycięstwa i dziękujemy za gorący doping, dzięki któremu nasi zawodnicy czuli się jakby grali u siebie.