Szymon Lęcznar - Oskar Szymański, Jakub Gołojuch, Szymon Kania, Zuzanna Gołojuch - Patryk Stafa, Przemysław Szpyrka, Eryk Blajer, Wiktor Guzek - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera
Krzysztof Lalicki, Maksymilian Salach, Mikołaj Dołęga, Fabian Suder, Mateusz Balawender, Jakub Kania, Patryk Prucnal, Przemysław Ruszel

BRAMKI:

Blajer , Sobek , Wikiera , Suder , Szpyrka , Dołęga , Lęcznar

OPIS:

W sobotnie południe nasi trampkarze starsi podejmowali na własnym boisku drużynę Grodziszczanka Grodzisko Dolne. Zespół gości przyjechał w osłabionym składzie, co nasi skrzętnie wykorzystali strzelając aż 10 bramek i pewnie wygrywając mecz.

Tak jak w pierwszym meczu, wynik otworzył Eryk Blajer, który otrzymał podanie od Przemka Szpyrki i strzałem z ok. 18 m pokonał bramkarza gości. Na kolejną bramkę czekaliśmy aż do 17 minuty spotkania, kiedy wynik podwyższył Szymon Sobek, a asystą popisał się Bartek Wikiera. Dwie minuty później było 3:0 a drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Eryk. Na 4:0 podwyższył w 27 minucie Bartek Wikiera. Wynik pierwszej połowy ustalił nasz najmłodszy zawodnik, t.j Fabian Suder, który wykorzystał zamieszanie pod bramką gości.

W drugiej połowie nasi trampkarze - tak jak w pierwszej - przeważali i kontrolowali przebieg gry. W 41 minucie meczu Przemek Szpyrka wykorzystał podanie od Bartka Wikiery i podwyższył wynik meczu. Dwie minuty później Eryk Blajer skompletował w tym meczu hattricka. W 46 minucie akcję zamknął Mikołaj Dołęga i podwyższył wynik spotkania. W 53 minucie spotkania w pole karne wszedł Patryk Stafa, który został sfaulowany a sędzia wskazał na wapno. Pewnym wykonawcą rzutu karnego był nasz bramkarz Szymon Lęcznar, który strzałem koło słupka nie dał szans bramkarzowi gości. Na trzy minuty przed końcem wynik meczu ustalił Fabian Suder, który znalazł się tam gdzie powinien być napastnik i dobił piłkę odbitą przez bramkarza. Nasi trampkarze w tym meczu byli zdecydowanie lepszą i bardziej doświadczoną drużyną, i pewnie wygrali 10:0.

Po ostatnim gwizdku nasza drużyna zatańczyła tradycyjny taniec zwycięzców na środku boiska. Gratulujemy zwycięstwa i oby tak dalej. Dziękujemy publiczności za gorący doping.