Szymon Lęcznar - Oskar Szymański, Jakub Gołojuch, Szymon Kania, Zuzanna Gołojuch - Patryk Stafa, Przemysław Szpyrka, Eryk Blajer, Wiktor Guzek - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera
Krzysztof Lalicki, Mikołaj Dołęga, Fabian Suder, Mateusz Balawender, Jakub Kania, Patryk Prucnal, Przemysław Ruszel.

BRAMKI:

Blajer , Stafa

OPIS:

W swoim debiucie w kategorii Trampkarza starszego nasza drużyna pojechała do Iskry Jawornik Polski. Debiut był bardzo udany, ponieważ wywieźliśmy komplet punktów, wygrywając 2:0. Już pierwsza akcja naszego zespołu przyniosła pierwszą bramkę. Ładną akcję przeprowadzili Przemek Szpyrka i Eryk Blajer, pierwszy zaliczył asystę a drugi spokojnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Szkoda, że nasi nie poszli za ciosem i troszkę się cofnęli. Oddali na chwilę inicjatywę gospodarzom. W 15 minucie meczu mogło być 1:1, nasz obrońca stracił piłkę i napastnik gospodarzy był na dobrej pozycji, ale zbyt długo czekał ze strzałem i został zablokowany. Już trzy minuty później dobrej sytuacji nie wykorzystał Bartek Wikiera. W 22 minucie meczu piłka po raz drugi wpadła do bramki gospodarzy, ale sędzia prawidłowo bramki nie uznał, gdyż zauważył, że Bartek przy przyjęciu piłki pomógł sobie ręką. Nasi próbowali strzałów z daleka, m.in. Patryk Stafa, Eryk Blajer czy Bartek Wikiera, niestety strzały były niecelne lub za słabe, żeby pokonać bramkarza gospodarzy. Na trzy minuty przed końcem meczu Eryk Blajer wyszedł sam na sam niestety zbyt długo czekał i został zablokowany przez obrońcę. Pierwsza połowa skończyła się minimalnym naszym prowadzeniem 1:0.

Druga połowa zaczęła się od ataku naszych, ale nie umieli pokonać bramkarza gospodarzy. Natomiast gospodarze grali głównie długie piłki z pominięciem drugiej linii i nastawili się na stałe fragmenty gry. W 50 minucie meczu gospodarze stworzyli sobie najlepszą sytuację w meczu, ale wspaniałą interwencją popisał się nasz bramkarz Szymon Lęcznar, który wybił piłkę na rzut rożny. Pięć minut później Patryk Stafa zdecydował się na strzał z okolicy 18 metra, czym zaskoczył bramkarza gospodarzy i jak się okazało ustalił wynik meczu. Ta bramka trochę odebrała gospodarzom ochotę do gry, a nasi kontrolowali już mecz do końca.

Po ostatnim gwizdku nasi Trampkarze mogli się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w lidze.