Jawor Krzemienica
KALENDARIUM
 
21
styczeń
22
styczeń
23
styczeń
24
styczeń
25
styczeń
26
styczeń
27
styczeń
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
17/18.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
LKS Wola Dalsza

24/25.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Astra Medynia Głogowska

3/4.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

10/11.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Zorza Trzeboś

17/18.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

24/25.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Ziomki Rzeszów (JS)

 

TABELA i TERMINARZ

Grupa 1 | | Grupa 2

Przejdź do ostatniej rozegranej kolejki

Zobacz tabelę w wersji rozszerzonej

 DryżynaMZRPBr+Br-+/-PktŚr.
1.Arka Albigowa660049544183
2.Jawor Krzemienica641136333132.17
3.Junior Łańcut640227522122
4.Stal Łańcut631221813101.67
5.Start Brzóza Stadnicka62041530-1561
6.Orzeł Wysoka Łańcucka6105648-4230.5
7.LKS Wola Dalsza6006257-5500


 
Kolejka 1 - 9 września
Pauza: LKS Wola Dalsza
9 września, 15:00Jawor Krzemienica10:1Start Brzóza Stadnicka
9 września, 11:00Orzeł Wysoka Łańcucka0:10Junior Łańcut
2 września, 16:00Arka Albigowa6:2Stal Łańcut
- rozegrano awansem (pierwotny termin: 9 września, 16:00)
 
Kolejka 2 - 16 września
Pauza: Start Brzóza Stadnicka
20 września, 16:30Stal Łańcut10:1LKS Wola Dalsza
- w pierwotnym terminie (16 września, 11:00) odwołany; w drugim terminie (15 września, 15:30) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
25 września, 17:00Junior Łańcut1:2Arka Albigowa
- w pierwotnym terminie (16 września, 9:30) odwołany
16 września, 15:00Jawor Krzemienica10:0Orzeł Wysoka Łańcucka
 
Kolejka 3 - 23 września
Pauza: Stal Łańcut
23 września, 11:00Orzeł Wysoka Łańcucka1:8Start Brzóza Stadnicka
23 września, 14:00Arka Albigowa2:1Jawor Krzemienica
23 września, 15:00LKS Wola Dalsza0:10Junior Łańcut
 
Kolejka 4 - 30 września
Pauza: Junior Łańcut
30 września, 14:00Start Brzóza Stadnicka0:3Stal Łańcut
30 września, 14:00Jawor Krzemienica12:0LKS Wola Dalsza
30 września, 11:00Orzeł Wysoka Łańcucka1:14Arka Albigowa
 
Kolejka 5 - 7 października
Pauza: Jawor Krzemienica
7 października, 16:00Arka Albigowa10:0Start Brzóza Stadnicka
7 października, 15:00LKS Wola Dalsza0:4Orzeł Wysoka Łańcucka
7 października, 11:00Stal Łańcut0:1Junior Łańcut
 
Kolejka 6 - 14 października
Pauza: Orzeł Wysoka Łańcucka
14 października, 14:00Start Brzóza Stadnicka0:5Junior Łańcut
14 października, 14:00Jawor Krzemienica0:0Stal Łańcut
14 października, 16:00Arka Albigowa15:0LKS Wola Dalsza
 
Kolejka 7 - 21 października
Pauza: Arka Albigowa
21 października, 15:00LKS Wola Dalsza1:6Start Brzóza Stadnicka
4 listopada, 13:00Stal Łańcut6:0Orzeł Wysoka Łańcucka
- w pierwotnym terminie (21 października, 11:00) odwołany; w drugim terminie (28 października, 15:00) odwołany ze względu na zły stan boiska
21 października, 9:00Junior Łańcut0:3Jawor Krzemienica
 
Kolejka 8
Pauza: LKS Wola Dalsza
, Start Brzóza Stadnicka-:-Jawor Krzemienica
, Junior Łańcut-:-Orzeł Wysoka Łańcucka
, Stal Łańcut-:-Arka Albigowa
 
Kolejka 9
Pauza: Start Brzóza Stadnicka
, LKS Wola Dalsza-:-Stal Łańcut
, Arka Albigowa-:-Junior Łańcut
, Orzeł Wysoka Łańcucka-:-Jawor Krzemienica
 
Kolejka 10
Pauza: Stal Łańcut
, Start Brzóza Stadnicka-:-Orzeł Wysoka Łańcucka
, Jawor Krzemienica-:-Arka Albigowa
, Junior Łańcut-:-LKS Wola Dalsza
 
Kolejka 11
Pauza: Junior Łańcut
, Stal Łańcut-:-Start Brzóza Stadnicka
, LKS Wola Dalsza-:-Jawor Krzemienica
, Arka Albigowa-:-Orzeł Wysoka Łańcucka
 
Kolejka 12
Pauza: Jawor Krzemienica
, Start Brzóza Stadnicka-:-Arka Albigowa
, Orzeł Wysoka Łańcucka-:-LKS Wola Dalsza
, Junior Łańcut-:-Stal Łańcut
 
Kolejka 13
Pauza: Orzeł Wysoka Łańcucka
, Junior Łańcut-:-Start Brzóza Stadnicka
, Stal Łańcut-:-Jawor Krzemienica
, LKS Wola Dalsza-:-Arka Albigowa
 
Kolejka 14
Pauza: Arka Albigowa
, Start Brzóza Stadnicka-:-LKS Wola Dalsza
, Orzeł Wysoka Łańcucka-:-Stal Łańcut
, Jawor Krzemienica-:-Junior Łańcut

 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..