Jawor Krzemienica
NAST. MECZ
 
29 IV 2018
g. 14:00
 
Jawor Krzemienica Pogórze Husów
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
22 IV 2018
g. 14:00
 
Polonia Hyżne Jawor Krzemienica
0 4
 
JAK GRAMY
 
31.03Jawor2:3Czarni
08.04Wysoka Ł.0:2Jawor
15.04Jawor2:0Harta
22.04Polonia0:4Jawor
29.04Jawor-:-Husów
03.05Arka-:-Jawor
12.05Jawor-:-HALO
20.05Tarnawka-:-Jawor
27.05Jawor-:-Strażow
03.06Wola R.-:-Jawor
03.06Jawor-:-Markowa
17.06Głuchów-:-Jawor
 
STRZELCY
 
 
Nowak21 
Surmacz10 
Gwizdak
Rejman D.
Kiedrowski
Pawełek W.
Ziaja
 
KARTKI
 
 
Nowak   0 
Rejman D.   0 
Surmacz   0 
Kiedrowski   0 
Kędzior   0 
Lew   0 
Pawełek M.   0 
Welc   0 
Król   0 
 

TABELA i TERMINARZ

Grupa 1 | | Grupa 2

Przejdź do ostatniej rozegranej kolejki

Zobacz tabelę w wersji rozszerzonej

 DryżynaMZRPBr+Br-+/-PktŚr.
1.Arka Albigowa660049544183
2.Jawor Krzemienica641136333132.17
3.Junior Łańcut640227522122
4.Stal Łańcut631221813101.67
5.Start Brzóza Stadnicka62041530-1561
6.Orzeł Wysoka Łańcucka6105648-4230.5
7.LKS Wola Dalsza6006257-5500


 
Kolejka 1 - 9 września
Pauza: LKS Wola Dalsza
9 września, 15:00Jawor Krzemienica10:1Start Brzóza Stadnicka
9 września, 11:00Orzeł Wysoka Łańcucka0:10Junior Łańcut
2 września, 16:00Arka Albigowa6:2Stal Łańcut
- rozegrano awansem (pierwotny termin: 9 września, 16:00)
 
Kolejka 2 - 16 września
Pauza: Start Brzóza Stadnicka
20 września, 16:30Stal Łańcut10:1LKS Wola Dalsza
- w pierwotnym terminie (16 września, 11:00) odwołany; w drugim terminie (15 września, 15:30) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
25 września, 17:00Junior Łańcut1:2Arka Albigowa
- w pierwotnym terminie (16 września, 9:30) odwołany
16 września, 15:00Jawor Krzemienica10:0Orzeł Wysoka Łańcucka
 
Kolejka 3 - 23 września
Pauza: Stal Łańcut
23 września, 11:00Orzeł Wysoka Łańcucka1:8Start Brzóza Stadnicka
23 września, 14:00Arka Albigowa2:1Jawor Krzemienica
23 września, 15:00LKS Wola Dalsza0:10Junior Łańcut
 
Kolejka 4 - 30 września
Pauza: Junior Łańcut
30 września, 14:00Start Brzóza Stadnicka0:3Stal Łańcut
30 września, 14:00Jawor Krzemienica12:0LKS Wola Dalsza
30 września, 11:00Orzeł Wysoka Łańcucka1:14Arka Albigowa
 
Kolejka 5 - 7 października
Pauza: Jawor Krzemienica
7 października, 16:00Arka Albigowa10:0Start Brzóza Stadnicka
7 października, 15:00LKS Wola Dalsza0:4Orzeł Wysoka Łańcucka
7 października, 11:00Stal Łańcut0:1Junior Łańcut
 
Kolejka 6 - 14 października
Pauza: Orzeł Wysoka Łańcucka
14 października, 14:00Start Brzóza Stadnicka0:5Junior Łańcut
14 października, 14:00Jawor Krzemienica0:0Stal Łańcut
14 października, 16:00Arka Albigowa15:0LKS Wola Dalsza
 
Kolejka 7 - 21 października
Pauza: Arka Albigowa
21 października, 15:00LKS Wola Dalsza1:6Start Brzóza Stadnicka
4 listopada, 13:00Stal Łańcut6:0Orzeł Wysoka Łańcucka
- w pierwotnym terminie (21 października, 11:00) odwołany; w drugim terminie (28 października, 15:00) odwołany ze względu na zły stan boiska
21 października, 9:00Junior Łańcut0:3Jawor Krzemienica
 
Kolejka 8 - 28 kwietnia
Pauza: LKS Wola Dalsza
28 kwietnia, 13:00Start Brzóza Stadnicka-:-Jawor Krzemienica
28 kwietnia, 13:00Junior Łańcut-:-Orzeł Wysoka Łańcucka
28 kwietnia, 11:00Stal Łańcut-:-Arka Albigowa
 
Kolejka 9 - 5 maja
Pauza: Start Brzóza Stadnicka
5 maja, 11:00LKS Wola Dalsza-:-Stal Łańcut
5 maja, 16:00Arka Albigowa-:-Junior Łańcut
5 maja, 13:00Orzeł Wysoka Łańcucka-:-Jawor Krzemienica
 
Kolejka 10 - 12 maja
Pauza: Stal Łańcut
12 maja, 14:00Start Brzóza Stadnicka-:-Orzeł Wysoka Łańcucka
12 maja, 15:00Jawor Krzemienica-:-Arka Albigowa
12 maja, 13:00Junior Łańcut-:-LKS Wola Dalsza
 
Kolejka 11 - 19 maja
Pauza: Junior Łańcut
19 maja, 13:00Stal Łańcut-:-Start Brzóza Stadnicka
19 maja, 11:00LKS Wola Dalsza-:-Jawor Krzemienica
19 maja, 16:00Arka Albigowa-:-Orzeł Wysoka Łańcucka
 
Kolejka 12 - 26 maja
Pauza: Jawor Krzemienica
26 maja, 13:00Start Brzóza Stadnicka-:-Arka Albigowa
26 maja, 13:00Orzeł Wysoka Łańcucka-:-LKS Wola Dalsza
26 maja, 13:00Junior Łańcut-:-Stal Łańcut
 
Kolejka 13 - 2 czerwca
Pauza: Orzeł Wysoka Łańcucka
2 czerwca, 13:00Junior Łańcut-:-Start Brzóza Stadnicka
2 czerwca, 15:00Stal Łańcut-:-Jawor Krzemienica
2 czerwca, 11:00LKS Wola Dalsza-:-Arka Albigowa
 
Kolejka 14 - 9 czerwca
Pauza: Arka Albigowa
9 czerwca, 13:00Start Brzóza Stadnicka-:-LKS Wola Dalsza
9 czerwca, 13:00Orzeł Wysoka Łańcucka-:-Stal Łańcut
9 czerwca, 16:00Jawor Krzemienica-:-Junior Łańcut

 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..