NAST. MECZ
 
29 IV 2018
g. 14:00
 
Jawor Krzemienica Pogórze Husów
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
22 IV 2018
g. 14:00
 
Polonia Hyżne Jawor Krzemienica
0 4
 
JAK GRAMY
 
31.03Jawor2:3Czarni
08.04Wysoka Ł.0:2Jawor
15.04Jawor2:0Harta
22.04Polonia0:4Jawor
29.04Jawor-:-Husów
03.05Arka-:-Jawor
12.05Jawor-:-HALO
20.05Tarnawka-:-Jawor
27.05Jawor-:-Strażow
03.06Wola R.-:-Jawor
03.06Jawor-:-Markowa
17.06Głuchów-:-Jawor
 
STRZELCY
 
 
Nowak21 
Surmacz10 
Gwizdak
Rejman D.
Kiedrowski
Pawełek W.
Ziaja
 
KARTKI
 
 
Nowak   0 
Rejman D.   0 
Surmacz   0 
Kiedrowski   0 
Kędzior   0 
Lew   0 
Pawełek M.   0 
Welc   0 
Król   0 
 

21.10.2017r. g: 9:00

Junior Łańcut - Jawor Krzemienica


Powrót do listy meczów

SKŁAD:

Wyjściowy:
Kacper Kramarz - Zuzanna Gołojuch, Jakub Gołojuch, Szymon Kania, Martyna Rejman - Szymon Lęcznar, Patryk Stafa, Eryk Blajer, Maksymilian Hipnar - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera
Na zmiany wchodzili:
Mateusz Balawender, Jakub Kania, Przemysław Ruszel, Szymon Strzępka, Fabian Suder

BRAMKI:

Blajer (45'), Wikiera (48'), samobójcza (68')

OPIS:

W ostatnim swoim meczu trampkarze młodsi udali się na mecz z Juniorem Łańcut. Spotkanie rozpoczęło się bardzo wcześnie, bo już o 9 rano.

Od samego początku młodzi zawodnicy Jaworu Krzemienica rzucili się do ataku. Przez pierwsze minuty nie opuszczali połowy gospodarzy. Niestety brakowało otwierającego podania aby móc zdobyć bramkę. W 10 minucie meczu Szymon Sobek znalazł się w dogodnej sytuacji, ale bramkarz gospodarzy obronił jego strzał. Nasi próbowali cały czas atakować. Strzałów z daleka próbowali m.in. Patryk Stafa, czy Eryk Blajer. W 20 minucie meczu powinno być 1:0 dla nas. Szymon Sobek wyszedł sam na sam, minął bramkarza i podał do Bartka Wikiera, który miał przed sobą tylko jednego obrońcę stojącego w bramce, niestety naszemu napastnikowi podskoczyła piłka i uderzył z golenia ponad bramką. 5 minut później Łańcut stworzył sobie najdogodniejszą sytuację w pierwszej połowie. Ich napastnik wyszedł sam na sam, na nasze szczęście trochę się zawahał i nasi obrońcy ofiarnym wślizgiem zablokowali strzał. Do końca pierwszej połowy to nasi zawodnicy przeważali, niestety nie udało im się strzelić bramki.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Jawor cały czas próbował strzelić gola, tym razem próbując długich podań do naszych napastników. W 45 minucie spotkania, po takim zagraniu piłkę przejął Szymon Sobek i został sfaulowany na 20 metrze. Do piłki podszedł Eryk Blajer i pięknym strzałem w okienko bramki dał nam prowadzenie 1:0. Trzy minuty później Bartek Wikiera zdecydował się na strzał z 20 m, piłka zrobiła kozioł przed bramkarzem i wpadła do siatki. W nasze szeregi wkradło się rozluźnienie i Łańcut zaczął stwarzać groźne sytuacje. Na nasze szczęście obrona tego dnia była dobrze dysponowana i rozbijała skutecznie ataki gospodarzy. A jak już gospodarze oddali strzał to na posterunku był Kacper Kramarz. Nasi próbowali zagrać z kontry i stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji. Strzelali m.in. Szymon Sobek, Patryk Stafa, Eryk Blajer ale ich strzały były za słabe albo niecelne. W 68 minucie spotkania rzut rożny wykonywał Eryk Blajer, który uderzył bezpośrednio. Po drodze piłkę próbował wybijać obrońca, ale tylko zmylił bramkarza i piłka wpadła do bramki. Do końca spotkania wynik już się nie zmienił i nasi trampkarze mogli się cieszyć z cennego zwycięstwa, które dało im drugie miejsce na koniec rundy jesiennej.

W tym meczu należy się pochwała dla wszystkich naszych zawodniczek i zawodników, ponieważ wszyscy walczyli i zostawili trochę zdrowia na boisku. Przed nimi teraz zasłużona przerwa zimowa. Mamy nadzieję, że przepracują dobrze okres zimowy i na wiosnę powalczą o pierwsze miejsce w swojej grupie.

mario

 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..