TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9/10.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Arka Albigowa

16/17.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sokół Sokołów Młp.

23/24.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Orzeł Wólka NiedŸwiedzka

2/3.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Rudzik Rudna Mała

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 

14.10.2017r. g: 14:00

Jawor Krzemienica - Stal Łańcut


Powrót do listy meczów

SKŁAD:

Wyjściowy:
Kacper Kramarz - Zuzanna Gołojuch, Jakub Gołojuch, Szymon Kania, Martyna Rejman - Maksymialian Hipnar, Patryk Stafa, Eryk Blajer, Szymon Lęcznar - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera
Na zmiany wchodzili:
Mateusz Balawender, Mikołaj Dołęga, Krzysztof Dzień, Jakub Kania, Szymon Strzępka

BRAMKI:

-

OPIS:

W sobotnie popołudnie nasi trampkarze podejmowali Spec Stal Łańcut. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 0:0.

Od samego początku meczu nasi grali słabo. Pierwsza połowa meczu była najsłabszą częścią meczu w wykonaniu zawodników Jaworu. Dobrą okazję miał Szymon Sobek niestety źle sobie wypuścił piłkę i bramkarz ją złapał. W 15 minucie meczu Eryk Blajer uderzył z rzutu wolnego i trafił w słupek. Stal odpowiedziała kilka minut później strzałem w poprzeczkę.

Druga połowa to znaczna poprawa gry naszych trampkarzy. Od pierwszych minut zaczęli atakować i stwarzali sobie groźne sytuacje. Już na początku drugiej połowy Szymon Sobek znalazł się w dogodniej sytuacji w polu karnym, ale niestety przestrzelił. W 45 minucie meczu Bartek Wikiera wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak strzelił za słabo i bramkarz wygrał pojedynek. 5 minut później Szymon Sobek był faulowany w polu karnym i sędzia bez wahania wskazał na wapno. Do piłki podszedł Eryk Blajer i nie trafił w bramkę. W 55 minucie Szymon Lęcznar uderzył bardzo niecelnie z piątego metra. W 62 minucie dobrą okazję zmarnował Bartek Wikiera. Nasi do końca próbowali atakować jednak obrona gości w tym dniu grała dobrze, chociaż czasami za ostro, na co niestety pozwalał sędzia. Pod koniec meczu Stal miała rzut wolny z 16 metra, ale na nasze szczęście Kacper Kramarz obronił groźny strzał i mecz zakończył się bez bramek.

Miejmy nadzieję, że w następnym meczu trampkarze Jaworu Krzemienica zaprezentują się znacznie lepiej. Już w najbliższą sobotę jadą do Łańcuta na mecz z tamtejszym Juniorem.

mario

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..