TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9/10.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Arka Albigowa

16/17.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sokół Sokołów Młp.

23/24.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Orzeł Wólka NiedŸwiedzka

2/3.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Rudzik Rudna Mała

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 

30.09.2017r. g: 14:00

Jawor Krzemienica - LKS Wola Dalsza


Powrót do listy meczów

SKŁAD:

Wyjściowy:
Kacper Kramarz - Zuzanna Gołojuch, Jakub Gołojuch, Szymon Kania, Martyna Rejman - Krzysztof Dzień, Patryk Stafa, Eryk Blajer, Maksymialian Hipnar - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera
Na zmiany wchodzili:
Mateusz Balawender, Mikołaj Dołęga, Jakub Kania, Szymon Lęcznar, Fabian Suder

BRAMKI:

Stafa (4'), Sobek (9', 15', 20', 25', 49', 54'), Suder (32'), Blajer (35'), samobójcza (41'), J. Kania (67'), Wikiera (69')

OPIS:

Po zeszłotygodniowej porażce w Albigowej, nasi trampkarze podejmowali zespół z Woli Dalszej. Tak jak w poprzednich dwóch meczach przed własną widownią trampkarze urządzili sobie ostre strzelanie. Rozgromili zespół z Woli Dalszej aż 12:0.

Chłopcy z Woli Dalszej stawiają pierwsze kroki na boisku trawiastym. Od samego początku meczu to nasi zawodnicy nadawali ton rywalizacji a goście się bronili i nastawili na szybkie kontry. Już w 4 minucie spotkania Patryk Stafa otworzył wynik spotkania. Następnie cztery bramki dołożył Szymon Sobek. W 33 minucie swoją pierwszą bramkę w barwach Jaworu strzelił najmłodszy nasz gracz, Fabian Suder. Na 7:0 podwyższył Eryk Blajer i pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 7:0.

Druga połowa miała podobny przebieg jak pierwsza, czyli nasi atakowali a goście się bronili, wyprowadzając tylko czasami kontry. W 42 minucie na strzał z 20 metrów zdecydował się Patryk Stafa, piłkę próbował wybijać obrońca i trafił do swojej bramki. Kolejne dwie bramki dołożył Szymon Sobek. 10 minut przed końcem meczu swoją pierwszą bramkę dla Jaworu strzelił Jakub Kania, który zachował się jak rasowy napastnik w polu karnym. Ostatnią bramkę w tym meczu, w ostatniej minucie spotkania, strzelił Bartek Wikiera.

Duże brawa należą się drużynie, która po porażce w Albigowej podniosła się i potrafiła zwyciężyć. Gratulacje dla dwóch naszych najmłodszych trampkarzy tj. Fabiana Sudera i Jakuba Kani, którzy strzelili swoje pierwsze bramki w naszych barwach, a ten drugi zrobił sobie prezent urodzinowy, gdyż parę dni temu skończył 10 lat. Trampkarze zwycięstwo dedykują Przemkowi Szpyrka, który doznał kontuzji kolana i niestety w tej rundzie już go nie zobaczymy na boisku. Wracaj szybko do zdrowia!!!

mario

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..