KALENDARIUM
 
19
styczeń
20
styczeń
21
styczeń
22
styczeń
23
styczeń
24
styczeń
25
styczeń
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
17/18.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
LKS Wola Dalsza

24/25.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Astra Medynia Głogowska

3/4.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

10/11.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Zorza Trzeboś

17/18.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

24/25.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Ziomki Rzeszów (JS)

 

23.09.2017r. g: 14:00

Arka Albigowa - Jawor Krzemienica


Powrót do listy meczów

SKŁAD:

Wyjściowy:
Kacper Kramarz - Eryk Blajer, Jakub Gołojuch, Szymon Kania, Martyna Rejman - Szymon Lęcznar, Patryk Stafa, Przemysław Szpyrka, Maksymialian Hipnar - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera
Na zmiany wchodzili:
Mateusz Balawender, Mikołaj Dołęga, Krzysztof Dzień, Jakub Kania, Szymon Strzępka

BRAMKI:

J. Gołojuch (40')

OPIS:

Na swój pierwszy jesienny mecz o punkty drużyna trampkarzy udała się na spotkanie z Arką Albigowa. Po bardzo zaciętym meczu nasi zawodnicy niestety ulegli gospodarzom 2:1.

Na początku meczu obie drużyny badały swoje możliwości. Pierwszą groźną akcję stworzyli gospodarze. Po chwili nasi odpowiedzieli strzałem z dystansu, niestety niecelnym. Albigowa wyszła na prowadzenie w 10 minucie. Po fatalnym błędzie obrony napastnik wyszedł sam na sam i pokonał naszego bramkarza. Kilka minut później powinno być 1:1, jednak nasz napastnik nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Następne minuty to kolejne dobre sytuacje naszych napastników, niestety najwyraźniej to nie był ich dzień. Pod koniec pierwszej połowy mieliśmy dużo szczęścia, bo powinno być 2:0 dla Arki, ale dzięki ofiarnej interwencji naszej obrony udało się wybić piłkę na rzut rożny.

Od początku drugiej połowy nasi rzucili się do odrabiania strat. Udało się to w 40 minucie. Nasz napastnik był faulowany w polu karnym i sędzia wskazał na wapno. Pewnym strzałem z "11" popisał się Jakub Gołojuch i doprowadził do remisu. Nasi nadal atakowali ale niestety brakowało ostatniego dokładnego podania. Z biegiem czasu to Albigowa stwarzała sobie dogodne sytuacje. Na nasze szczęście Kacper Kramarz był na posterunku i wygrywał pojedynki z ich napastnikami. Na 5 minut przed końcem meczu napastnik Albigowej wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza. Cała sytuacja była kontrowersyjna, gdyż napastnik Arki był na spalonym. Do końca meczu młodzi zawodnicy Jaworu Krzemienica próbowali odrobić straty, niestety im się nie udało.

mario

 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..