Kacper Kramarz - Eryk Blajer, Jakub Gołojuch, Szymon Kania, Martyna Rejman - Szymon Lęcznar, Patryk Stafa, Przemysław Szpyrka, Maksymilian Hipnar - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera
Mateusz Balawender, Krzysztof Dzień, Zuzanna Gołojuch, Jakub Kania, Fabian Suder

BRAMKI:

Sobek (5', 40', 65'), Wikiera (8', 43', 55'), Szpyrka (15'), Stafa (30', 35'), J. Gołojuch (34')

OPIS:

W drugim meczu Trampkarze Młodsi podejmowali drużynę Orła Wysoka Łańcucka. Podobnie jak w swoim pierwszym meczu tak i w tym nasz zespół przeważał warunkami fizycznymi oraz doświadczeniem. Zespół z Wysokiej debiutuje w oficjalnych rozgrywkach.

Już w 4 minucie wynik meczu otworzył Szymon Sobek. Cztery minuty później było 2:0 po bramce Bartka Wikiery. W kolejnych minutach nasz zespół nie schodził z połowy przeciwnika, niestety brakowało ostatniego podania. Na 3:0 podwyższył Przemek Szpyrka. W ostatnich 7 minutach pierwszej połowy nasz zespół strzelił jeszcze 3 bramki a autorami byli kolejno: Patryk Stafa, Jakub Gołojuch i ponownie Patryk Stafa.

W drugiej części meczu obraz gry się nie zmienił. "Nasi" cały czas atakowali a goście próbowali grać z kontry. W 40 minucie bramkę ponownie strzelił Szymon Sobek. Kolejne dwie bramki dołożył Bartek Wikiera. Na dwie minuty przed końcem meczu Szymon Sobek ustalił wynik spotkania strzelając kolejną bramkę. Nasz zespół wygrał ostatecznie 10:0.

Po ostatnim gwizdku nasi Trampkarze zatańczyli już tradycyjny taniec zwycięzców na środku boiska.