TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9/10.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Arka Albigowa

16/17.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sokół Sokołów Młp.

23/24.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Orzeł Wólka NiedŸwiedzka

2/3.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Rudzik Rudna Mała

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 

09.09.2017r. g: 15:00

Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka


Powrót do listy meczów

SKŁAD:

Wyjściowy:
Kacper Kramarz - Eryk Blajer, Jakub Gołojuch, Szymon Kania, Martyna Rejman - Szymon Lęcznar, Patryk Stafa, Przemysław Szpyrka, Maksymilian Hipnar - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera
Na zmiany wchodzili:
Mateusz Balawender, Mikołaj Dołęga, Jakub Kania, Szymon Strzępka, Fabian Suder

BRAMKI:

Wikiera (3', 18', 43', 45'), Stafa (45', 63', 64'), Hipnar (56'), Szpyrka (62', 67')

OPIS:

W swoim debiucie w kategorii trampkarz młodszy nasza drużyna podejmowała zespół z Brzózy Stadnickiej. Zespół gości w tym meczu nie miał nic do powiedzenia. Wynikało to między innymi z faktu, że chłopcy z Brzózy Stadnickiej debiutowali w oficjalnych rozgrywkach oraz byli młodsi. Mimo gorszych warunków fizycznych goście walczyli o jak najlepszy wynik.

Od samego początku meczu to nasi zawodnicy nadawali ton rywalizacji a goście bronili się i nastawili na szybkie kontry. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:0 dla naszych a obie bramki strzelił Bartek Wikiera.

Druga połowa meczu zaczęła się od mocnego akcentu gości. W pierwszej akcji po przerwie nasz obrońca w polu karnym sfaulował napastnika Startu a sędzia wskazał na wapno i za moment było już 2:1. Ta bramka podziałała mobilizująco na naszych trampkarzy, którzy wzięli się ostro do roboty. Już parę minut później "nasi" mieli rzut karny, którego niestety nie wykorzystał Bartek Wikiera. Z minuty na minutę goście opadali z sił a nasz zespół cały czas atakował, czego efektem były kolejne bramki. W drugiej połowie klasycznym hattrickiem popisał się Patryk Stafa. Po dwie bramki dołożyli Przemek Szpyrka i Bartek Wikiera, a swoją pierwszą bramkę w ligowym meczu strzelił Maksymilian Hipnar.

Po ostatnim gwizdku nasi trampkarze mogli się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w lidze. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:1.

mario

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..