Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka

Kacper Kramarz - Eryk Blajer, Jakub Gołojuch, Szymon Kania, Martyna Rejman - Szymon Lęcznar, Patryk Stafa, Przemysław Szpyrka, Maksymilian Hipnar - Szymon Sobek, Bartłomiej Wikiera
Mateusz Balawender, Mikołaj Dołęga, Jakub Kania, Szymon Strzępka, Fabian Suder

BRAMKI:

Wikiera (3', 18', 43', 45'), Stafa (45', 63', 64'), Hipnar (56'), Szpyrka (62', 67')

OPIS:

W swoim debiucie w kategorii trampkarz młodszy nasza drużyna podejmowała zespół z Brzózy Stadnickiej. Zespół gości w tym meczu nie miał nic do powiedzenia. Wynikało to między innymi z faktu, że chłopcy z Brzózy Stadnickiej debiutowali w oficjalnych rozgrywkach oraz byli młodsi. Mimo gorszych warunków fizycznych goście walczyli o jak najlepszy wynik.

Od samego początku meczu to nasi zawodnicy nadawali ton rywalizacji a goście bronili się i nastawili na szybkie kontry. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:0 dla naszych a obie bramki strzelił Bartek Wikiera.

Druga połowa meczu zaczęła się od mocnego akcentu gości. W pierwszej akcji po przerwie nasz obrońca w polu karnym sfaulował napastnika Startu a sędzia wskazał na wapno i za moment było już 2:1. Ta bramka podziałała mobilizująco na naszych trampkarzy, którzy wzięli się ostro do roboty. Już parę minut później "nasi" mieli rzut karny, którego niestety nie wykorzystał Bartek Wikiera. Z minuty na minutę goście opadali z sił a nasz zespół cały czas atakował, czego efektem były kolejne bramki. W drugiej połowie klasycznym hattrickiem popisał się Patryk Stafa. Po dwie bramki dołożyli Przemek Szpyrka i Bartek Wikiera, a swoją pierwszą bramkę w ligowym meczu strzelił Maksymilian Hipnar.

Po ostatnim gwizdku nasi trampkarze mogli się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w lidze. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:1.