NAST. MECZ
 
1 V 2019
g. 17:00
 
Leśna Wólka Podleśna Jawor Krzemienica
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
27 IV 2019
g. 17:00
 
Jawor Krzemienica Tatyna Dylągówka
5 6
 
JAK GRAMY
 
31.03Jawor1:2Start
7.04Dąbrówki1:1Jawor
14.04Jawor2:4Wola D.
20.04Trzeboś2:4Jawor
27.04Jawor5:6Tatyna
1.05Wólka-:-Jawor
4.05Jawor-:-Czarni
12.05Jawor-:-Łańcut
18.05Grodzisko-:-Jawor
26.05Jawor-:-Iskra
2.06Dynów-:-Jawor
9.06Jawor-:-Czarna
16.06Rogóżno-:-Jawor
 
STRZELCY
 
 
Nowak16 
Surmacz
Gwizdak
Bieniasz K.
Skrobacz
Lew
Mac
Kiedrowski
 
KARTKI
 
 
Nowak   0 
Surmacz   3 
Kiedrowski   1 
Bieniasz   1 
Skrobacz   0 
Pelc   0 
Lew   0 
Guzek   0 
Lęcznar K.   1 
Szpyrka   1 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
Pawełek M.   0 
Król   0 
Pawełek W.   0 
 

SPONSORZY

Bruk-Bet

BRUK-BET - producent produktów: kostka brukowa, płyty tarasowa, schody, palisady

Więcej szczegółów tutaj!


Stolbar - Producent architektury ogrodowej

Producent mebli ogrodowych STOLBAR oferuje wszelkiego rodzaju małą architekturę do ogrodu. Nasze altany ogrodowe oraz wiaty garażowe i donice ogrodowe upiększą każdy teren wokół domu. Jeśli masz nietypowy rozmiar pojazdu dostosujemy wielkość wiaty do Twoich potrzeb. Piękne kwiaty, tuje i iglaki będą doskonale się prezentowały w naszych donicach. Można pomiędzy nimi ustawić ławki ogrodowe, które będą dopełnieniem ogrodowego krajobrazu. Robimy także na zamówienie domki letniskowe. Nasze zestawy ogrodowe to klasyczne meble ogrodowe drewniane z pinii, orzechu i teaku, na które składają się stoły ogrodowe oraz ławki.

Więcej szczegółów tutaj!


PHU Inox Instal Instalacje Technologiczne Łukasz Stafa

Firma INOX-INSTAL jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym na terenie podkarpacia.

Zajmujemy się produkcją instalacji technologicznych ze stali nierdzewnej m.in. dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

Oprócz tego firma zajmuje się wypalaniem dowolnych elementów z blach ze stali czarnej i nierdzewnej, a także aluminium, miedzi, mosiądzu i innych metali. Dysponujemy nowoczesną wypalarką plazmowo-tlenową firmy AJAN oraz wysokiej klasy wycinarką laserową BYSTRONIC. Dzięki temu możemy sprostać każdemu zamówieniu.

Naszym klientom gwarantujemy szybkie terminy realizacji każdego zamówienia, najwyższą jakość wyrobów i konkurencyjne ceny. Dzięki temu, że nasza firma posiada certyfikat ISO 9001 gwarantujemy zachowanie wszelkich norm jakościowych i zgodność z wymogami ochrony środowiska

Więcej szczegółów tutaj!


Supico - Producent systemów ogrodzeniowych

Firma SUPICO istnieje na rynku od 1994r. Zajmuje się produkcją siatki ogrodzeniowej, siatki leśnej, mat zbrojeniowych oraz powlekaniem drutu do produkcji siatki. Siatki produkowane są na nowoczesnych automatach co zapewnia odpowiednią jakość i wydajność. Posiadamy dwie linie produkcyjne służące do powlekania drutu. Bazujemy na wysokiej jakości produktach firm takich jak: „Metalurgia Radomsko”, „Anwil Włocławek” posiadających certyfikaty ISO. Wykonujemy także wszelakiego rodzaju ogrodzenia.

W naszej ofercie handlowej znajdziecie Państwo wszystko co niezbędne do wykonania ogrodzenia. Towar dowozimy własnym transportem na terenie podkarpacia i małopolski. Zapraszamy!

Więcej szczegółów tutaj!


Budmar-geo Usługi projektowo-budowlane

Firma BUDMAR-GEO działa na terenie województwa podkarpackiego od 2007 roku.

Na potrzeby naszych klientów tworzymy indywidualne projekty domów, budynków handlowo-usługowych oraz innych obiektów budowlanych. Współpracujemy także z wiodącymi na polskim rynku firmami, oferującymi gotowe projekty domów, w tym na mocy umowy o współpracy z firmą Archon. Dzięki temu możemy pomagać naszym klientom w uzyskaniu optymalnych rozwiązań i negocjacji z firmami oferującymi projekty gotowe.

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestorską w trakcie projektowania i realizacji inwestycji.

Wykonujemy projekty budowlane i wykonawcze. Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę, pośredniczymy w kontaktach inwestora z wszelkimi urzędami i instytucjami. Współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami i projektantami innych branż.

Więcej szczegółów tutaj!

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..