Jawor Krzemienica
KALENDARIUM
 
21
lipiec
16:00sparing
22
lipiec
23
lipiec
24
lipiec
25
lipiec
26
lipiec
27
lipiec
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
14.07, g. 18:30
w Strażowie
Rzemieślnik Strażów
1:4
Jawor Krzemienica

16.07, g. 19:00
w Wólce Niedźwiedzkiej
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2:6
Jawor Krzemienica

21.07, g. 16:00
w Bratkowicach
Bratek Bratkowice
-:-
Jawor Krzemienica

28/29.07, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sitowianka Budy Łańcuckie

1.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Wisłok Świętoniowa

4/5.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Start Lubenia

11/12.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

 

TABELA i TERMINARZ

Przejdź do ostatniej rozegranej kolejki

Zobacz tabelę w wersji rozszerzonej

 DryżynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
1.Jawor Krzemienica24193271264560
2.Czarni Kraczkowa24171663362752
3.Rzemieślnik Strażów24161768383049
4.Arka Albigowa24154574373749
5.Orzeł Harta24132955431241
6.Pogórze Husów2412485655140
7.LKS Tarnawka2411584545038
8.Markovia Markowa2474134569-2425
9.Orzeł Wysoka Łańcucka2472153257-2523
10.SZiK Wola Rafałowska2456134052-1221
11.Głuchowianka Głuchów2462162652-2620
12.HALO Hyżne2455143866-2820
13.Polonia Hyżne2423193168-379


 
Kolejka 1 - 20 sierpnia
Pauza: Orzeł Wysoka Łańcucka
20 sierpnia, 11:00SZiK Wola Rafałowska7:0HALO Hyżne
20 sierpnia, 17:00Markovia Markowa1:5Rzemieślnik Strażów
20 sierpnia, 18:00Głuchowianka Głuchów3:1LKS Tarnawka
20 sierpnia, 11:00Czarni Kraczkowa2:2Jawor Krzemienica
20 sierpnia, 13:00Orzeł Harta2:0Arka Albigowa
20 sierpnia, 17:00Polonia Hyżne2:3Pogórze Husów
 
Kolejka 2 - 27 sierpnia
Pauza: Orzeł Harta
27 sierpnia, 18:00HALO Hyżne0:1Pogórze Husów
27 sierpnia, 17:00Arka Albigowa5:2Polonia Hyżne
27 sierpnia, 16:00Jawor Krzemienica1:0Orzeł Wysoka Łańcucka
27 sierpnia, 14:00LKS Tarnawka3:5Czarni Kraczkowa
27 sierpnia, 14:00Rzemieślnik Strażów4:1Głuchowianka Głuchów
27 sierpnia, 11:00SZiK Wola Rafałowska3:1Markovia Markowa
 
Kolejka 3 - 3 września
Pauza: Polonia Hyżne
3 września, 16:00Markovia Markowa3:1HALO Hyżne
3 września, 14:00Głuchowianka Głuchów0:2SZiK Wola Rafałowska
3 września, 11:00Czarni Kraczkowa1:3Rzemieślnik Strażów
3 września, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka1:4LKS Tarnawka
3 września, 16:00Orzeł Harta1:5Jawor Krzemienica
3 września, 12:00Pogórze Husów2:5Arka Albigowa
 
Kolejka 4 - 10 września
Pauza: Pogórze Husów
10 września, 17:00HALO Hyżne2:6Arka Albigowa
10 września, 16:00Jawor Krzemienica2:1Polonia Hyżne
10 września, 14:00LKS Tarnawka2:0Orzeł Harta
10 września, 14:00Rzemieślnik Strażów4:1Orzeł Wysoka Łańcucka
10 września, 11:00SZiK Wola Rafałowska1:4Czarni Kraczkowa
10 września, 14:00Markovia Markowa3:0Głuchowianka Głuchów
 
Kolejka 5 - 17 września
Pauza: Arka Albigowa
17 września, 16:00Głuchowianka Głuchów0:1HALO Hyżne
15 września, 16:30Czarni Kraczkowa1:3Markovia Markowa
17 września, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka3:2SZiK Wola Rafałowska
17 września, 14:00Rzemieślnik Strażów1:3Orzeł Harta
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
17 września, 16:00Polonia Hyżne1:3LKS Tarnawka
17 września, 12:00Pogórze Husów0:1Jawor Krzemienica
 
Kolejka 6 - 24 września
Pauza: HALO Hyżne
24 września, 16:00Jawor Krzemienica3:2Arka Albigowa
24 września, 14:00LKS Tarnawka2:2Pogórze Husów
24 września, 14:00Rzemieślnik Strażów6:3Polonia Hyżne
24 września, 16:30SZiK Wola Rafałowska0:1Orzeł Harta
24 września, 14:00Markovia Markowa1:2Orzeł Wysoka Łańcucka
24 września, 14:00Głuchowianka Głuchów1:3Czarni Kraczkowa
 
Kolejka 7 - 1 października
Pauza: Jawor Krzemienica
1 października, 11:00Czarni Kraczkowa4:1HALO Hyżne
1 października, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka0:0Głuchowianka Głuchów
1 października, 13:00Orzeł Harta6:0Markovia Markowa
1 października, 12:00Polonia Hyżne1:2SZiK Wola Rafałowska
1 października, 15:00Pogórze Husów0:0Rzemieślnik Strażów
1 października, 15:00Arka Albigowa1:1LKS Tarnawka
 
Kolejka 8 - 8 października
Pauza: LKS Tarnawka
8 października, 11:00HALO Hyżne1:4Jawor Krzemienica
8 października, 14:00Rzemieślnik Strażów4:2Arka Albigowa
8 października, 11:00SZiK Wola Rafałowska0:3Pogórze Husów
8 października, 14:00Markovia Markowa0:3 (wo.)Polonia Hyżne
- gospodarze nie stawili się na meczu
8 października, 14:00Głuchowianka Głuchów0:1Orzeł Harta
8 października, 11:00Czarni Kraczkowa3:2Orzeł Wysoka Łańcucka
- w Wysokiej Łańcuckiej; Czarni Kraczkowa gospodarzem
 
Kolejka 9 - 15 października
Pauza: Rzemieślnik Strażów
15 października, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka2:1HALO Hyżne
15 października, 13:00Orzeł Harta3:1Czarni Kraczkowa
15 października, 12:00Polonia Hyżne0:1Głuchowianka Głuchów
15 października, 12:00Pogórze Husów7:2Markovia Markowa
15 października, 15:00Arka Albigowa3:3SZiK Wola Rafałowska
15 października, 15:00Jawor Krzemienica7:0LKS Tarnawka
 
Kolejka 10 - 22 października
Pauza: SZiK Wola Rafałowska
22 października, 11:00HALO Hyżne1:0LKS Tarnawka
22 października, 14:00Rzemieślnik Strażów1:3Jawor Krzemienica
22 października, 14:00Markovia Markowa1:1Arka Albigowa
22 października, 14:00Głuchowianka Głuchów3:4Pogórze Husów
22 października, 11:00Czarni Kraczkowa1:0Polonia Hyżne
22 października, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka0:2Orzeł Harta
 
Kolejka 11 - 29 października
Pauza: Markovia Markowa
29 października, 12:00Orzeł Harta2:2HALO Hyżne
18 kwietnia, 17:00Polonia Hyżne1:4Orzeł Wysoka Łańcucka
- w pierwotnym terminie (29 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie (19 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; w trzecim terminie (10 marca, 12:00) odwołany ze względu na warunki atmosferyczne; w czwartym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; w piątym treminie (7 kwietnia, 17:00) odwołany na wniosek gospodarzy
29 października, 12:00Pogórze Husów0:3Czarni Kraczkowa
19 listopada, 13:00Arka Albigowa5:2Głuchowianka Głuchów
- w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
19 listopada, 13:00Jawor Krzemienica3:1SZiK Wola Rafałowska
- w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
29 października, 14:00LKS Tarnawka3:1Rzemieślnik Strażów
 
Kolejka 12 - 5 listopada
Pauza: Głuchowianka Głuchów
5 listopada, 14:00HALO Hyżne1:2Rzemieślnik Strażów
5 listopada, 11:00SZiK Wola Rafałowska2:2LKS Tarnawka
5 listopada, 14:00Markovia Markowa1:2Jawor Krzemienica
5 listopada, 12:00Czarni Kraczkowa2:4Arka Albigowa
- w Albigowej; Czarni Kraczkowa gospodarzem
5 listopada, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka0:1Pogórze Husów
5 listopada, 13:00Orzeł Harta1:0Polonia Hyżne
 
Kolejka 13 - 12 listopada
Pauza: Czarni Kraczkowa
12 listopada, 12:00Polonia Hyżne0:0HALO Hyżne
12 listopada, 12:00Pogórze Husów3:5Orzeł Harta
12 listopada, 14:00Arka Albigowa2:1Orzeł Wysoka Łańcucka
12 listopada, 14:00Jawor Krzemienica4:0Głuchowianka Głuchów
12 listopada, 14:00LKS Tarnawka5:3Markovia Markowa
12 listopada, 14:00Rzemieślnik Strażów0:1SZiK Wola Rafałowska
 
Kolejka 14 - 31 marca
Pauza: Orzeł Wysoka Łańcucka
31 maja, 17:00HALO Hyżne2:1SZiK Wola Rafałowska
- w pierwotnym terminie (31 marca, 14:00) odwołany
31 maja, 17:00Rzemieślnik Strażów6:3Markovia Markowa
- w pierwotnym terminie (31 marca, 14:00) odwołany
31 marca, 14:00LKS Tarnawka3:1Głuchowianka Głuchów
31 marca, 11:00Jawor Krzemienica2:3Czarni Kraczkowa
- w Hucisku (k. Sokołowa Młp.)
31 marca, 11:00Arka Albigowa5:3Orzeł Harta
31 marca, 13:00Pogórze Husów3:0Polonia Hyżne
 
Kolejka 15 - 8 kwietnia
Pauza: Orzeł Harta
8 kwietnia, 12:00Pogórze Husów7:6HALO Hyżne
8 kwietnia, 12:00Polonia Hyżne0:7Arka Albigowa
8 kwietnia, 11:30Orzeł Wysoka Łańcucka0:2Jawor Krzemienica
8 kwietnia, 11:00Czarni Kraczkowa0:1LKS Tarnawka
8 kwietnia, 14:00Głuchowianka Głuchów3:0 (wo.)Rzemieślnik Strażów
- w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik; na boisku 2:5
8 kwietnia, 14:00Markovia Markowa2:2SZiK Wola Rafałowska
 
Kolejka 16 - 15 kwietnia
Pauza: Polonia Hyżne
15 kwietnia, 15:00HALO Hyżne2:1Markovia Markowa
15 kwietnia, 11:00SZiK Wola Rafałowska1:1Głuchowianka Głuchów
15 kwietnia, 14:00Rzemieślnik Strażów1:3Czarni Kraczkowa
15 kwietnia, 11:00LKS Tarnawka0:1Orzeł Wysoka Łańcucka
15 kwietnia, 14:00Jawor Krzemienica2:0Orzeł Harta
15 kwietnia, 17:00Arka Albigowa2:2Pogórze Husów
 
Kolejka 17 - 22 kwietnia
Pauza: Pogórze Husów
21 kwietnia, 17:00Arka Albigowa4:2HALO Hyżne
- w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany
22 kwietnia, 14:00Polonia Hyżne0:4Jawor Krzemienica
22 kwietnia, 13:00Orzeł Harta2:3LKS Tarnawka
22 kwietnia, 11:30Orzeł Wysoka Łańcucka0:2Rzemieślnik Strażów
22 kwietnia, 11:00Czarni Kraczkowa4:0SZiK Wola Rafałowska
22 kwietnia, 17:00Głuchowianka Głuchów1:3Markovia Markowa
 
Kolejka 18 - 29 kwietnia
Pauza: Arka Albigowa
28 kwietnia, 17:00HALO Hyżne0:3 (wo.)Głuchowianka Głuchów
- w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 14:00) odwołany; na boisku 3:1
29 kwietnia, 14:00Markovia Markowa1:6Czarni Kraczkowa
29 kwietnia, 17:00SZiK Wola Rafałowska3:3Orzeł Wysoka Łańcucka
29 kwietnia, 13:00Orzeł Harta3:5Rzemieślnik Strażów
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
29 kwietnia, 13:00LKS Tarnawka2:1Polonia Hyżne
29 kwietnia, 14:00Jawor Krzemienica2:2Pogórze Husów
 
Kolejka 19 - 2 maja
Pauza: HALO Hyżne
3 maja, 14:00Arka Albigowa2:0Jawor Krzemienica
3 maja, 13:00Pogórze Husów1:4LKS Tarnawka
3 maja, 12:00Polonia Hyżne0:2Rzemieślnik Strażów
3 maja, 14:00Orzeł Harta1:0SZiK Wola Rafałowska
3 maja, 11:30Orzeł Wysoka Łańcucka2:3Markovia Markowa
3 maja, 11:00Czarni Kraczkowa1:0Głuchowianka Głuchów
 
Kolejka 20 - 6 maja
Pauza: Jawor Krzemienica
6 maja, 14:00HALO Hyżne1:2Czarni Kraczkowa
31 maja, 16:00Głuchowianka Głuchów3:0 (wo.)Orzeł Wysoka Łańcucka
- w pierwotnym terminie (6 maja, 14:00) odwołany; na boisku 1:0
6 maja, 14:00Markovia Markowa0:4Orzeł Harta
6 maja, 11:00SZiK Wola Rafałowska3:3Polonia Hyżne
6 maja, 14:00Rzemieślnik Strażów7:0Pogórze Husów
6 maja, 17:30LKS Tarnawka0:3Arka Albigowa
 
Kolejka 21 - 13 maja
Pauza: LKS Tarnawka
12 maja, 17:00Jawor Krzemienica4:1HALO Hyżne
- w pierwotnym terminie (13 maja, 16:00) odwołany
13 maja, 17:00Arka Albigowa0:1Rzemieślnik Strażów
13 maja, 12:00Pogórze Husów3:2SZiK Wola Rafałowska
13 maja, 14:00Polonia Hyżne0:3 (wo.)Markovia Markowa
- mecz przerwany po I połowie przy wyniku 0:1 z powodu braku zabezpieczenia medycznego dalszej części zawodów
13 maja, 13:00Orzeł Harta5:0Głuchowianka Głuchów
13 maja, 11:30Orzeł Wysoka Łańcucka1:2Czarni Kraczkowa
 
Kolejka 22 - 20 maja
Pauza: Rzemieślnik Strażów
20 maja, 12:00HALO Hyżne6:2Orzeł Wysoka Łańcucka
20 maja, 11:00Czarni Kraczkowa0:3Orzeł Harta
20 maja, 14:00Głuchowianka Głuchów3:2Polonia Hyżne
19 maja, 17:00Markovia Markowa3:2Pogórze Husów
- w pierwotnym terminie (20 maja, 14:00) odwołany
20 maja, 16:00SZiK Wola Rafałowska0:2Arka Albigowa
20 maja, 11:00LKS Tarnawka1:4Jawor Krzemienica
 
Kolejka 23 - 27 maja
Pauza: SZiK Wola Rafałowska
27 maja, 11:00LKS Tarnawka1:1HALO Hyżne
27 maja, 16:00Jawor Krzemienica2:1Rzemieślnik Strażów
27 maja, 17:00Arka Albigowa3:2Markovia Markowa
26 maja, 17:30Pogórze Husów2:0Głuchowianka Głuchów
- w pierwotnym terminie (27 maja, 12:00) odwołany
27 maja, 14:00Polonia Hyżne2:6Czarni Kraczkowa
27 maja, 13:00Orzeł Harta2:3Orzeł Wysoka Łańcucka
 
Kolejka 24 - 3 czerwca
Pauza: Markovia Markowa
3 czerwca, 14:00HALO Hyżne2:2Orzeł Harta
3 czerwca, 11:30Orzeł Wysoka Łańcucka4:2Polonia Hyżne
3 czerwca, 11:00Czarni Kraczkowa4:1Pogórze Husów
3 czerwca, 14:00Głuchowianka Głuchów0:3Arka Albigowa
3 czerwca, 11:00SZiK Wola Rafałowska1:3Jawor Krzemienica
3 czerwca, 14:00Rzemieślnik Strażów3:0LKS Tarnawka
 
Kolejka 25 - 10 czerwca
Pauza: Głuchowianka Głuchów
10 czerwca, 14:00Rzemieślnik Strażów6:2HALO Hyżne
10 czerwca, 13:00LKS Tarnawka4:1SZiK Wola Rafałowska
10 czerwca, 16:00Jawor Krzemienica5:5Markovia Markowa
10 czerwca, 17:00Arka Albigowa0:2Czarni Kraczkowa
10 czerwca, 12:00Pogórze Husów3:0Orzeł Wysoka Łańcucka
10 czerwca, 14:00Polonia Hyżne5:1Orzeł Harta
 
Kolejka 26 - 17 czerwca
Pauza: Czarni Kraczkowa
17 czerwca, 14:00HALO Hyżne2:2Polonia Hyżne
17 czerwca, 14:00Orzeł Harta2:4Pogórze Husów
17 czerwca, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka0:7Arka Albigowa
17 czerwca, 14:00Głuchowianka Głuchów0:4Jawor Krzemienica
16 czerwca, 17:30Markovia Markowa0:0LKS Tarnawka
- w pierwotnym terminie (17 czerwca, 14:00) odwołany
17 czerwca, 14:00SZiK Wola Rafałowska2:3Rzemieślnik Strażów

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..