Jawor Krzemienica
NAST. MECZ
 
1 V 2019
g. 17:00
 
Leśna Wólka Podleśna Jawor Krzemienica
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
27 IV 2019
g. 17:00
 
Jawor Krzemienica Tatyna Dylągówka
5 6
 
JAK GRAMY
 
31.03Jawor1:2Start
7.04Dąbrówki1:1Jawor
14.04Jawor2:4Wola D.
20.04Trzeboś2:4Jawor
27.04Jawor5:6Tatyna
1.05Wólka-:-Jawor
4.05Jawor-:-Czarni
12.05Jawor-:-Łańcut
18.05Grodzisko-:-Jawor
26.05Jawor-:-Iskra
2.06Dynów-:-Jawor
9.06Jawor-:-Czarna
16.06Rogóżno-:-Jawor
 
STRZELCY
 
 
Nowak16 
Surmacz
Gwizdak
Bieniasz K.
Skrobacz
Lew
Mac
Kiedrowski
 
KARTKI
 
 
Nowak   0 
Surmacz   3 
Kiedrowski   1 
Bieniasz   1 
Skrobacz   0 
Pelc   0 
Lew   0 
Guzek   0 
Lęcznar K.   1 
Szpyrka   1 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
Pawełek M.   0 
Król   0 
Pawełek W.   0 
 

TABELA i TERMINARZ

Przejdź do ostatniej rozegranej kolejki

Zobacz tabelę w wersji rozszerzonej

 DryżynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
1.Wisłok Czarna20163164174751
2.SPEC Stal Łańcut20151466244246
3.Dynovia Dynów20106451312036
4.LKS Wola Dalsza2010373430433
5.Tatyna Dylągówka209565248432
6.Styrobud Trzeboś2010284543232
7.Start Brzóza Stadnicka209473634231
8.KS Dąbrówki207582937-826
9.Grodziszczanka Grodzisko Dolne207493745-825
10.Szarotka Rogóżno206773142-1125
11.Jawor Krzemienica2036113550-1515
12.Czarni Kraczkowa2042142663-3714
13.Iskra Jawornik Polski2028101931-1214
14.Leśna Wólka Podleśna2024142151-3010


 
Kolejka 1 - 18/19 sierpnia
19 sierpnia, 17:00Dynovia Dynów2:2SPEC Stal Łańcut
19 sierpnia, 14:00Wisłok Czarna2:0Iskra Jawornik Polski
19 sierpnia, 17:00Szarotka Rogóżno2:3Grodziszczanka Grodzisko Dolne
18 sierpnia, 16:00Start Brzóza Stadnicka3:0Jawor Krzemienica
19 sierpnia, 14:00KS Dąbrówki2:1Czarni Kraczkowa
19 sierpnia, 15:00LKS Wola Dalsza3:1Leśna Wólka Podleśna
19 sierpnia, 16:00Styrobud Trzeboś0:4 (wo.)Tatyna Dylągówka
- w drużynie gospodarzy wystąpiła za mała liczba młodzieżowców w składzie; na boisku 2:4
 
Kolejka 2 - 25/26 sierpnia
26 sierpnia, 17:00SPEC Stal Łańcut5:0Tatyna Dylągówka
26 sierpnia, 14:00Leśna Wólka Podleśna0:3Styrobud Trzeboś
25 sierpnia, 17:00Czarni Kraczkowa1:4LKS Wola Dalsza
25 sierpnia, 17:00Jawor Krzemienica0:1KS Dąbrówki
25 sierpnia, 17:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:3Start Brzóza Stadnicka
26 sierpnia, 17:00Iskra Jawornik Polski1:1Szarotka Rogóżno
26 sierpnia, 17:00Dynovia Dynów4:2Wisłok Czarna
 
Kolejka 3 - 1/2 września
2 września, 17:00Wisłok Czarna3:2SPEC Stal Łańcut
2 września, 11:00Szarotka Rogóżno1:4Dynovia Dynów
2 września, 17:00Start Brzóza Stadnicka1:0Iskra Jawornik Polski
1 września, 16:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne2:4KS Dąbrówki
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
2 września, 17:00LKS Wola Dalsza1:1Jawor Krzemienica
2 września, 16:00Styrobud Trzeboś8:1Czarni Kraczkowa
2 września, 12:00Tatyna Dylągówka3:2Leśna Wólka Podleśna
 
Kolejka 4 - 8/9 września
9 września, 16:00SPEC Stal Łańcut7:1Leśna Wólka Podleśna
7 września, 17:00Czarni Kraczkowa4:4Tatyna Dylągówka
- w pierwotnym terminie (8 września, 16:00) odwołany
8 września, 17:00Jawor Krzemienica3:1Styrobud Trzeboś
8 września, 16:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne2:4LKS Wola Dalsza
9 września, 17:00Iskra Jawornik Polski2:2KS Dąbrówki
9 września, 17:00Dynovia Dynów2:2Start Brzóza Stadnicka
9 września, 14:00Wisłok Czarna5:1Szarotka Rogóżno
 
Kolejka 5 - 15/16 września
16 września, 11:00Szarotka Rogóżno2:7SPEC Stal Łańcut
15 września, 16:00Start Brzóza Stadnicka1:4Wisłok Czarna
16 września, 14:00KS Dąbrówki3:1Dynovia Dynów
15 września, 16:00LKS Wola Dalsza3:0 (wo.)Iskra Jawornik Polski
- udział nieuprawnionego zawodnika w zespole gości; na boisku 2:2
16 września, 16:00Styrobud Trzeboś4:3Grodziszczanka Grodzisko Dolne
16 września, 12:00Tatyna Dylągówka3:2Jawor Krzemienica
16 września, 14:00Leśna Wólka Podleśna2:2Czarni Kraczkowa
 
Kolejka 6 - 22/23 września
23 września, 16:00SPEC Stal Łańcut3:0Czarni Kraczkowa
22 września, 17:00Jawor Krzemienica2:2Leśna Wólka Podleśna
22 września, 16:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne1:1Tatyna Dylągówka
23 września, 16:00Iskra Jawornik Polski0:1Styrobud Trzeboś
23 września, 17:00Dynovia Dynów3:0LKS Wola Dalsza
23 września, 16:00Wisłok Czarna2:0KS Dąbrówki
22 września, 16:00Szarotka Rogóżno2:1Start Brzóza Stadnicka
 
Kolejka 7 - 29/30 września
29 września, 15:00Start Brzóza Stadnicka0:1SPEC Stal Łańcut
30 września, 14:00KS Dąbrówki0:1Szarotka Rogóżno
30 września, 15:00LKS Wola Dalsza0:1Wisłok Czarna
30 września, 16:00Styrobud Trzeboś4:2Dynovia Dynów
30 września, 12:00Tatyna Dylągówka2:2Iskra Jawornik Polski
30 września, 14:00Leśna Wólka Podleśna0:3Grodziszczanka Grodzisko Dolne
30 września, 11:00Czarni Kraczkowa3:0 (wo.)Jawor Krzemienica
- udział nieuprawnionego zawodnika w zespole gości; na boisku 2:3
 
Kolejka 8 - 6/7 października
7 października, 15:00SPEC Stal Łańcut7:2Jawor Krzemienica
6 października, 16:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne2:1Czarni Kraczkowa
7 października, 16:00Iskra Jawornik Polski3:1Leśna Wólka Podleśna
7 października, 16:00Dynovia Dynów3:1Tatyna Dylągówka
7 października, 14:00Wisłok Czarna6:0Styrobud Trzeboś
7 października, 11:00Szarotka Rogóżno1:3LKS Wola Dalsza
6 października, 15:00Start Brzóza Stadnicka4:3KS Dąbrówki
 
Kolejka 9 - 13/14 października
14 października, 14:00KS Dąbrówki1:3SPEC Stal Łańcut
14 października, 15:00LKS Wola Dalsza1:4Start Brzóza Stadnicka
14 października, 15:00Styrobud Trzeboś1:1Szarotka Rogóżno
14 października, 12:00Tatyna Dylągówka1:4Wisłok Czarna
13 października, 15:00Leśna Wólka Podleśna2:4Dynovia Dynów
13 października, 15:30Czarni Kraczkowa3:2Iskra Jawornik Polski
14 października, 14:00Jawor Krzemienica5:2Grodziszczanka Grodzisko Dolne
 
Kolejka 10 - 20/21 października
21 października, 15:00SPEC Stal Łańcut2:1Grodziszczanka Grodzisko Dolne
21 października, 15:00Iskra Jawornik Polski2:2Jawor Krzemienica
21 października, 15:00Dynovia Dynów5:1Czarni Kraczkowa
21 października, 14:00Wisłok Czarna4:0Leśna Wólka Podleśna
21 października, 11:00Szarotka Rogóżno1:1Tatyna Dylągówka
21 października, 15:00Start Brzóza Stadnicka3:2Styrobud Trzeboś
21 października, 14:00KS Dąbrówki0:2LKS Wola Dalsza
 
Kolejka 11 - 27/28 października
28 października, 14:00LKS Wola Dalsza0:2SPEC Stal Łańcut
28 października, 14:30Styrobud Trzeboś4:0KS Dąbrówki
28 października, 14:00Tatyna Dylągówka0:3Start Brzóza Stadnicka
27 października, 14:00Leśna Wólka Podleśna4:1Szarotka Rogóżno
27 października, 15:00Czarni Kraczkowa1:5Wisłok Czarna
28 października, 14:00Jawor Krzemienica1:2Dynovia Dynów
27 października, 15:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne2:1Iskra Jawornik Polski
 
Kolejka 12 - 3/4 listopada
4 listopada, 14:00SPEC Stal Łańcut1:3Iskra Jawornik Polski
4 listopada, 14:00Dynovia Dynów7:2Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4 listopada, 14:00Wisłok Czarna4:2Jawor Krzemienica
4 listopada, 15:00Szarotka Rogóżno3:0Czarni Kraczkowa
3 listopada, 14:00Start Brzóza Stadnicka1:1Leśna Wólka Podleśna
4 listopada, 14:00KS Dąbrówki2:4Tatyna Dylągówka
4 listopada, 14:00LKS Wola Dalsza3:1Styrobud Trzeboś
 
Kolejka 13 - 10/11 listopada
10 listopada, 14:00Styrobud Trzeboś4:1SPEC Stal Łańcut
11 listopada, 12:00Tatyna Dylągówka3:1LKS Wola Dalsza
10 listopada, 14:00Leśna Wólka Podleśna1:2KS Dąbrówki
10 listopada, 14:00Czarni Kraczkowa1:3Start Brzóza Stadnicka
11 listopada, 13:00Jawor Krzemienica2:2Szarotka Rogóżno
10 listopada, 14:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:0Wisłok Czarna
10 listopada, 11:00Iskra Jawornik Polski0:3Dynovia Dynów
 
Kolejka 14 - 30/31 marca
30 marca, 15:30SPEC Stal Łańcut2:0Dynovia Dynów
31 marca, 14:00Iskra Jawornik Polski0:2Wisłok Czarna
31 marca, 15:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:0Szarotka Rogóżno
31 marca, 14:00Jawor Krzemienica1:2Start Brzóza Stadnicka
31 marca, 11:00Czarni Kraczkowa1:4KS Dąbrówki
30 marca, 16:00Leśna Wólka Podleśna1:0LKS Wola Dalsza
31 marca, 12:00Tatyna Dylągówka1:3Styrobud Trzeboś
 
Kolejka 15 - 6/7 kwietnia
7 kwietnia, 12:00Tatyna Dylągówka0:5SPEC Stal Łańcut
7 kwietnia, 14:00Styrobud Trzeboś2:1Leśna Wólka Podleśna
6 kwietnia, 16:00LKS Wola Dalsza1:0Czarni Kraczkowa
7 kwietnia, 14:00KS Dąbrówki1:1Jawor Krzemienica
7 kwietnia, 16:00Start Brzóza Stadnicka1:2Grodziszczanka Grodzisko Dolne
6 kwietnia, 14:00Szarotka Rogóżno1:0Iskra Jawornik Polski
7 kwietnia, 11:00Wisłok Czarna1:1Dynovia Dynów
 
Kolejka 16 - 13/14 kwietnia
13 kwietnia, 16:00SPEC Stal Łańcut1:4Wisłok Czarna
14 kwietnia, 16:00Dynovia Dynów2:4Szarotka Rogóżno
14 kwietnia, 14:00Iskra Jawornik Polski1:1Start Brzóza Stadnicka
13 kwietnia, 16:30KS Dąbrówki1:1Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
14 kwietnia, 15:00Jawor Krzemienica2:4LKS Wola Dalsza
13 kwietnia, 17:00Czarni Kraczkowa2:4Styrobud Trzeboś
13 kwietnia, 16:00Leśna Wólka Podleśna2:5Tatyna Dylągówka
 
Kolejka 17 - 20 kwietnia
20 kwietnia, 11:00Leśna Wólka Podleśna0:2SPEC Stal Łańcut
20 kwietnia, 11:00Tatyna Dylągówka6:0Czarni Kraczkowa
20 kwietnia, 14:00Styrobud Trzeboś2:4Jawor Krzemienica
20 kwietnia, 11:00LKS Wola Dalsza3:2Grodziszczanka Grodzisko Dolne
20 kwietnia, 11:00KS Dąbrówki2:1Iskra Jawornik Polski
20 kwietnia, 16:00Start Brzóza Stadnicka1:1Dynovia Dynów
20 kwietnia, 11:30Szarotka Rogóżno3:3Wisłok Czarna
 
Kolejka 18 - 27/28 kwietnia
28 kwietnia, 16:00SPEC Stal Łańcut2:0Szarotka Rogóżno
28 kwietnia, 14:00Wisłok Czarna3:0Start Brzóza Stadnicka
28 kwietnia, 17:00Dynovia Dynów0:0KS Dąbrówki
28 kwietnia, 14:00Iskra Jawornik Polski0:0LKS Wola Dalsza
27 kwietnia, 16:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne4:0Styrobud Trzeboś
27 kwietnia, 17:00Jawor Krzemienica5:6Tatyna Dylągówka
27 kwietnia, 18:00Czarni Kraczkowa1:0Leśna Wólka Podleśna
 
Kolejka 19 - 1 maja
1 maja, 11:00Czarni Kraczkowa1:5SPEC Stal Łańcut
1 maja, 17:00Leśna Wólka Podleśna0:0Jawor Krzemienica
1 maja, 17:00Tatyna Dylągówka6:2Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1 maja, 16:00Styrobud Trzeboś0:0Iskra Jawornik Polski
1 maja, 16:00LKS Wola Dalsza1:1Dynovia Dynów
1 maja, 14:00KS Dąbrówki0:5Wisłok Czarna
1 maja, 18:00Start Brzóza Stadnicka2:3Szarotka Rogóżno
 
Kolejka 20 - 4/5 maja
5 maja, 16:00SPEC Stal Łańcut6:0Start Brzóza Stadnicka
5 maja, 11:30Szarotka Rogóżno1:1KS Dąbrówki
5 maja, 14:00Wisłok Czarna4:0LKS Wola Dalsza
5 maja, 17:00Dynovia Dynów4:1Styrobud Trzeboś
4 maja, 17:00Iskra Jawornik Polski1:1Tatyna Dylągówka
4 maja, 16:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne3:0 (wo.)Leśna Wólka Podleśna
- goście nie dojechali
4 maja, 17:00Jawor Krzemienica0:2Czarni Kraczkowa
 
Kolejka 21 - 11/12 maja
12 maja, 16:00Jawor Krzemienica-:-SPEC Stal Łańcut
11 maja, 18:00Czarni Kraczkowa-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
11 maja, 16:00Leśna Wólka Podleśna-:-Iskra Jawornik Polski
12 maja, 12:00Tatyna Dylągówka-:-Dynovia Dynów
11 maja, 14:00Styrobud Trzeboś-:-Wisłok Czarna
12 maja, 17:00LKS Wola Dalsza-:-Szarotka Rogóżno
12 maja, 14:00KS Dąbrówki-:-Start Brzóza Stadnicka
 
Kolejka 22 - 18/19 maja
18 maja, 17:30SPEC Stal Łańcut-:-KS Dąbrówki
19 maja, 18:00Start Brzóza Stadnicka-:-LKS Wola Dalsza
19 maja, 11:30Szarotka Rogóżno-:-Styrobud Trzeboś
19 maja, 14:00Wisłok Czarna-:-Tatyna Dylągówka
19 maja, 17:00Dynovia Dynów-:-Leśna Wólka Podleśna
19 maja, 14:00Iskra Jawornik Polski-:-Czarni Kraczkowa
18 maja, 16:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Jawor Krzemienica
 
Kolejka 23 - 25/26 maja
26 maja, 16:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-SPEC Stal Łańcut
26 maja, 17:00Jawor Krzemienica-:-Iskra Jawornik Polski
25 maja, 18:00Czarni Kraczkowa-:-Dynovia Dynów
25 maja, 17:00Leśna Wólka Podleśna-:-Wisłok Czarna
26 maja, 12:00Tatyna Dylągówka-:-Szarotka Rogóżno
26 maja, 16:00Styrobud Trzeboś-:-Start Brzóza Stadnicka
26 maja, 17:00LKS Wola Dalsza-:-KS Dąbrówki
 
Kolejka 24 - 1/2 czerwca
1 czerwca, 17:00SPEC Stal Łańcut-:-LKS Wola Dalsza
2 czerwca, 14:00KS Dąbrówki-:-Styrobud Trzeboś
2 czerwca, 18:00Start Brzóza Stadnicka-:-Tatyna Dylągówka
2 czerwca, 11:30Szarotka Rogóżno-:-Leśna Wólka Podleśna
1 czerwca, 14:00Wisłok Czarna-:-Czarni Kraczkowa
2 czerwca, 17:00Dynovia Dynów-:-Jawor Krzemienica
2 czerwca, 14:00Iskra Jawornik Polski-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
 
Kolejka 25 - 8/9 czerwca
9 czerwca, 14:00Iskra Jawornik Polski-:-SPEC Stal Łańcut
8 czerwca, 16:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Dynovia Dynów
9 czerwca, 17:00Jawor Krzemienica-:-Wisłok Czarna
8 czerwca, 18:00Czarni Kraczkowa-:-Szarotka Rogóżno
8 czerwca, 17:00Leśna Wólka Podleśna-:-Start Brzóza Stadnicka
9 czerwca, 12:00Tatyna Dylągówka-:-KS Dąbrówki
9 czerwca, 16:00Styrobud Trzeboś-:-LKS Wola Dalsza
 
Kolejka 26 - 16 czerwca
16 czerwca, 11:00SPEC Stal Łańcut-:-Styrobud Trzeboś
16 czerwca, 11:00LKS Wola Dalsza-:-Tatyna Dylągówka
16 czerwca, 11:00KS Dąbrówki-:-Leśna Wólka Podleśna
16 czerwca, 11:00Start Brzóza Stadnicka-:-Czarni Kraczkowa
16 czerwca, 11:00Szarotka Rogóżno-:-Jawor Krzemienica
16 czerwca, 11:00Wisłok Czarna-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
16 czerwca, 11:00Dynovia Dynów-:-Iskra Jawornik Polski

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..