KALENDARIUM
 
21
lipiec
16:00sparing
22
lipiec
23
lipiec
24
lipiec
25
lipiec
26
lipiec
27
lipiec
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
14.07, g. 18:30
w Strażowie
Rzemieślnik Strażów
1:4
Jawor Krzemienica

16.07, g. 19:00
w Wólce Niedźwiedzkiej
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2:6
Jawor Krzemienica

21.07, g. 16:00
w Bratkowicach
Bratek Bratkowice
-:-
Jawor Krzemienica

28/29.07, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sitowianka Budy Łańcuckie

1.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Wisłok Świętoniowa

4/5.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Start Lubenia

11/12.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

 

Orzeł Wysoka Łańcucka

Wróć do tabeli

Orzeł Wysoka Łańcucka


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:2472153257-2523
Mecze u siebie:123181328-1510
Mecze na wyjeździe:124171929-1013


Mecze z udziałem drużyny:
27 sierpnia, 16:00Jawor Krzemienica1:0Orzeł Wysoka Łańcucka
3 września, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka1:4LKS Tarnawka
10 września, 14:00Rzemieślnik Strażów4:1Orzeł Wysoka Łańcucka
17 września, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka3:2SZiK Wola Rafałowska
24 września, 14:00Markovia Markowa1:2Orzeł Wysoka Łańcucka
1 października, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka0:0Głuchowianka Głuchów
8 października, 11:00Czarni Kraczkowa3:2Orzeł Wysoka Łańcucka
- w Wysokiej Łańcuckiej; Czarni Kraczkowa gospodarzem
15 października, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka2:1HALO Hyżne
22 października, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka0:2Orzeł Harta
18 kwietnia, 17:00Polonia Hyżne1:4Orzeł Wysoka Łańcucka
- w pierwotnym terminie (29 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie (19 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; w trzecim terminie (10 marca, 12:00) odwołany ze względu na warunki atmosferyczne; w czwartym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; w piątym treminie (7 kwietnia, 17:00) odwołany na wniosek gospodarzy
5 listopada, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka0:1Pogórze Husów
12 listopada, 14:00Arka Albigowa2:1Orzeł Wysoka Łańcucka
8 kwietnia, 11:30Orzeł Wysoka Łańcucka0:2Jawor Krzemienica
15 kwietnia, 11:00LKS Tarnawka0:1Orzeł Wysoka Łańcucka
22 kwietnia, 11:30Orzeł Wysoka Łańcucka0:2Rzemieślnik Strażów
29 kwietnia, 17:00SZiK Wola Rafałowska3:3Orzeł Wysoka Łańcucka
3 maja, 11:30Orzeł Wysoka Łańcucka2:3Markovia Markowa
31 maja, 16:00Głuchowianka Głuchów3:0 (wo.)Orzeł Wysoka Łańcucka
- w pierwotnym terminie (6 maja, 14:00) odwołany; na boisku 1:0
13 maja, 11:30Orzeł Wysoka Łańcucka1:2Czarni Kraczkowa
20 maja, 12:00HALO Hyżne6:2Orzeł Wysoka Łańcucka
27 maja, 13:00Orzeł Harta2:3Orzeł Wysoka Łańcucka
3 czerwca, 11:30Orzeł Wysoka Łańcucka4:2Polonia Hyżne
10 czerwca, 12:00Pogórze Husów3:0Orzeł Wysoka Łańcucka
17 czerwca, 14:00Orzeł Wysoka Łańcucka0:7Arka Albigowa

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..