KALENDARIUM
 
21
lipiec
16:00sparing
22
lipiec
23
lipiec
24
lipiec
25
lipiec
26
lipiec
27
lipiec
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
14.07, g. 18:30
w Strażowie
Rzemieślnik Strażów
1:4
Jawor Krzemienica

16.07, g. 19:00
w Wólce Niedźwiedzkiej
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2:6
Jawor Krzemienica

21.07, g. 16:00
w Bratkowicach
Bratek Bratkowice
-:-
Jawor Krzemienica

28/29.07, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sitowianka Budy Łańcuckie

1.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Wisłok Świętoniowa

4/5.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Start Lubenia

11/12.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

 

Rzemieślnik Strażów

Wróć do tabeli

Rzemieślnik Strażów


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:24161768383049
Mecze u siebie:1280443222124
Mecze na wyjeździe:128132516925


Mecze z udziałem drużyny:
20 sierpnia, 17:00Markovia Markowa1:5Rzemieślnik Strażów
27 sierpnia, 14:00Rzemieślnik Strażów4:1Głuchowianka Głuchów
3 września, 11:00Czarni Kraczkowa1:3Rzemieślnik Strażów
10 września, 14:00Rzemieślnik Strażów4:1Orzeł Wysoka Łańcucka
17 września, 14:00Rzemieślnik Strażów1:3Orzeł Harta
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
24 września, 14:00Rzemieślnik Strażów6:3Polonia Hyżne
1 października, 15:00Pogórze Husów0:0Rzemieślnik Strażów
8 października, 14:00Rzemieślnik Strażów4:2Arka Albigowa
22 października, 14:00Rzemieślnik Strażów1:3Jawor Krzemienica
29 października, 14:00LKS Tarnawka3:1Rzemieślnik Strażów
5 listopada, 14:00HALO Hyżne1:2Rzemieślnik Strażów
12 listopada, 14:00Rzemieślnik Strażów0:1SZiK Wola Rafałowska
31 maja, 17:00Rzemieślnik Strażów6:3Markovia Markowa
- w pierwotnym terminie (31 marca, 14:00) odwołany
8 kwietnia, 14:00Głuchowianka Głuchów3:0 (wo.)Rzemieślnik Strażów
- w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik; na boisku 2:5
15 kwietnia, 14:00Rzemieślnik Strażów1:3Czarni Kraczkowa
22 kwietnia, 11:30Orzeł Wysoka Łańcucka0:2Rzemieślnik Strażów
29 kwietnia, 13:00Orzeł Harta3:5Rzemieślnik Strażów
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
3 maja, 12:00Polonia Hyżne0:2Rzemieślnik Strażów
6 maja, 14:00Rzemieślnik Strażów7:0Pogórze Husów
13 maja, 17:00Arka Albigowa0:1Rzemieślnik Strażów
27 maja, 16:00Jawor Krzemienica2:1Rzemieślnik Strażów
3 czerwca, 14:00Rzemieślnik Strażów3:0LKS Tarnawka
10 czerwca, 14:00Rzemieślnik Strażów6:2HALO Hyżne
17 czerwca, 14:00SZiK Wola Rafałowska2:3Rzemieślnik Strażów

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..