NAST. MECZ
 
1 V 2019
g. 17:00
 
Leśna Wólka Podleśna Jawor Krzemienica
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
27 IV 2019
g. 17:00
 
Jawor Krzemienica Tatyna Dylągówka
5 6
 
JAK GRAMY
 
31.03Jawor1:2Start
7.04Dąbrówki1:1Jawor
14.04Jawor2:4Wola D.
20.04Trzeboś2:4Jawor
27.04Jawor5:6Tatyna
1.05Wólka-:-Jawor
4.05Jawor-:-Czarni
12.05Jawor-:-Łańcut
18.05Grodzisko-:-Jawor
26.05Jawor-:-Iskra
2.06Dynów-:-Jawor
9.06Jawor-:-Czarna
16.06Rogóżno-:-Jawor
 
STRZELCY
 
 
Nowak16 
Surmacz
Gwizdak
Bieniasz K.
Skrobacz
Lew
Mac
Kiedrowski
 
KARTKI
 
 
Nowak   0 
Surmacz   3 
Kiedrowski   1 
Bieniasz   1 
Skrobacz   0 
Pelc   0 
Lew   0 
Guzek   0 
Lęcznar K.   1 
Szpyrka   1 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
Pawełek M.   0 
Król   0 
Pawełek W.   0 
 

SPEC Stal Łańcut

Wróć do tabeli

SPEC Stal Łańcut


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:20151466244246
Mecze u siebie:1080236112524
Mecze na wyjeździe:1071230131722


Mecze z udziałem drużyny:
19 sierpnia, 17:00Dynovia Dynów2:2SPEC Stal Łańcut
26 sierpnia, 17:00SPEC Stal Łańcut5:0Tatyna Dylągówka
2 września, 17:00Wisłok Czarna3:2SPEC Stal Łańcut
9 września, 16:00SPEC Stal Łańcut7:1Leśna Wólka Podleśna
16 września, 11:00Szarotka Rogóżno2:7SPEC Stal Łańcut
23 września, 16:00SPEC Stal Łańcut3:0Czarni Kraczkowa
29 września, 15:00Start Brzóza Stadnicka0:1SPEC Stal Łańcut
7 października, 15:00SPEC Stal Łańcut7:2Jawor Krzemienica
14 października, 14:00KS Dąbrówki1:3SPEC Stal Łańcut
21 października, 15:00SPEC Stal Łańcut2:1Grodziszczanka Grodzisko Dolne
28 października, 14:00LKS Wola Dalsza0:2SPEC Stal Łańcut
4 listopada, 14:00SPEC Stal Łańcut1:3Iskra Jawornik Polski
10 listopada, 14:00Styrobud Trzeboś4:1SPEC Stal Łańcut
30 marca, 15:30SPEC Stal Łańcut2:0Dynovia Dynów
7 kwietnia, 12:00Tatyna Dylągówka0:5SPEC Stal Łańcut
13 kwietnia, 16:00SPEC Stal Łańcut1:4Wisłok Czarna
20 kwietnia, 11:00Leśna Wólka Podleśna0:2SPEC Stal Łańcut
28 kwietnia, 16:00SPEC Stal Łańcut2:0Szarotka Rogóżno
1 maja, 11:00Czarni Kraczkowa1:5SPEC Stal Łańcut
5 maja, 16:00SPEC Stal Łańcut6:0Start Brzóza Stadnicka
12 maja, 16:00Jawor Krzemienica-:-SPEC Stal Łańcut
18 maja, 17:30SPEC Stal Łańcut-:-KS Dąbrówki
26 maja, 16:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-SPEC Stal Łańcut
1 czerwca, 17:00SPEC Stal Łańcut-:-LKS Wola Dalsza
9 czerwca, 14:00Iskra Jawornik Polski-:-SPEC Stal Łańcut
16 czerwca, 11:00SPEC Stal Łańcut-:-Styrobud Trzeboś

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..