NAST. MECZ
 
20 IV 2019
g. 14:00
 
Styrobud Trzeboś Jawor Krzemienica
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
14 IV 2019
g. 15:00
 
Jawor Krzemienica LKS Wola Dalsza
2 4
 
JAK GRAMY
 
31.03Jawor1:2Start
7.04Dąbrówki1:1Jawor
14.04Jawor2:4Wola D.
20.04Trzeboś-:-Jawor
27.04Jawor-:-Tatyna
1.05Wólka-:-Jawor
4.05Jawor-:-Czarni
12.05Jawor-:-Łańcut
18.05Grodzisko-:-Jawor
26.05Jawor-:-Iskra
2.06Dynów-:-Jawor
9.06Jawor-:-Czarna
16.06Rogóżno-:-Jawor
 
STRZELCY
 
 
Nowak14 
Surmacz
Gwizdak
Lew
Mac
Bieniasz K.
 
KARTKI
 
 
Nowak   0 
Surmacz   2 
Kiedrowski   1 
Bieniasz   1 
Pelc   0 
Lew   0 
Skrobacz   0 
Lęcznar K.   1 
Szpyrka   1 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
Pawełek M.   0 
Król   0 
Pawełek W.   0 
Guzek   0 
 

Leśna Wólka Podleśna

Wróć do tabeli

Leśna Wólka Podleśna


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:1623112145-249
Mecze u siebie:82151220-87
Mecze na wyjeździe:8026925-162


Mecze z udziałem drużyny:
19 sierpnia, 15:00LKS Wola Dalsza3:1Leśna Wólka Podleśna
26 sierpnia, 14:00Leśna Wólka Podleśna0:3Styrobud Trzeboś
2 września, 12:00Tatyna Dylągówka3:2Leśna Wólka Podleśna
9 września, 16:00SPEC Stal Łańcut7:1Leśna Wólka Podleśna
16 września, 14:00Leśna Wólka Podleśna2:2Czarni Kraczkowa
22 września, 17:00Jawor Krzemienica2:2Leśna Wólka Podleśna
30 września, 14:00Leśna Wólka Podleśna0:3Grodziszczanka Grodzisko Dolne
7 października, 16:00Iskra Jawornik Polski3:1Leśna Wólka Podleśna
13 października, 15:00Leśna Wólka Podleśna2:4Dynovia Dynów
21 października, 14:00Wisłok Czarna4:0Leśna Wólka Podleśna
27 października, 14:00Leśna Wólka Podleśna4:1Szarotka Rogóżno
3 listopada, 14:00Start Brzóza Stadnicka1:1Leśna Wólka Podleśna
10 listopada, 14:00Leśna Wólka Podleśna1:2KS Dąbrówki
30 marca, 16:00Leśna Wólka Podleśna1:0LKS Wola Dalsza
7 kwietnia, 14:00Styrobud Trzeboś2:1Leśna Wólka Podleśna
13 kwietnia, 16:00Leśna Wólka Podleśna2:5Tatyna Dylągówka
20 kwietnia, 11:00Leśna Wólka Podleśna-:-SPEC Stal Łańcut
27 kwietnia, 18:00Czarni Kraczkowa-:-Leśna Wólka Podleśna
1 maja, 17:00Leśna Wólka Podleśna-:-Jawor Krzemienica
5 maja, 16:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Leśna Wólka Podleśna
11 maja, 16:00Leśna Wólka Podleśna-:-Iskra Jawornik Polski
19 maja, 17:00Dynovia Dynów-:-Leśna Wólka Podleśna
25 maja, 17:00Leśna Wólka Podleśna-:-Wisłok Czarna
2 czerwca, 11:30Szarotka Rogóżno-:-Leśna Wólka Podleśna
8 czerwca, 17:00Leśna Wólka Podleśna-:-Start Brzóza Stadnicka
16 czerwca, 11:00KS Dąbrówki-:-Leśna Wólka Podleśna

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..