TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9.02, g. 13:00
w Albigowej
Arka Albigowa
2:2
Jawor Krzemienica

17.02, g. 18:20
w Nowej Wsi
Sokół Sokołów Młp.
5:1
Jawor Krzemienica

23.02, g. 8:00
w Nowej Wsi
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
4:7
Jawor Krzemienica

3.03, g. 13:00
w Rudnej Małej
Rudzik Rudna Mała
1:6
Jawor Krzemienica

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 

Jawor Krzemienica

Wróć do tabeli

Jawor Krzemienica


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:132472233-1110
Mecze u siebie:6222131038
Mecze na wyjeździe:7025923-142


Mecze z udziałem drużyny:
18 sierpnia, 16:00Start Brzóza Stadnicka3:0Jawor Krzemienica
25 sierpnia, 17:00Jawor Krzemienica0:1KS Dąbrówki
2 września, 17:00LKS Wola Dalsza1:1Jawor Krzemienica
8 września, 17:00Jawor Krzemienica3:1Styrobud Trzeboś
16 września, 12:00Tatyna Dylągówka3:2Jawor Krzemienica
22 września, 17:00Jawor Krzemienica2:2Leśna Wólka Podleśna
30 września, 11:00Czarni Kraczkowa3:0 (wo.)Jawor Krzemienica
- udział nieuprawnionego zawodnika w zespole gości; na boisku 2:3
7 października, 15:00SPEC Stal Łańcut7:2Jawor Krzemienica
14 października, 14:00Jawor Krzemienica5:2Grodziszczanka Grodzisko Dolne
21 października, 15:00Iskra Jawornik Polski2:2Jawor Krzemienica
28 października, 14:00Jawor Krzemienica1:2Dynovia Dynów
4 listopada, 14:00Wisłok Czarna4:2Jawor Krzemienica
11 listopada, 13:00Jawor Krzemienica2:2Szarotka Rogóżno
31 marca, 14:00Jawor Krzemienica-:-Start Brzóza Stadnicka
7 kwietnia, 14:00KS Dąbrówki-:-Jawor Krzemienica
14 kwietnia, 15:00Jawor Krzemienica-:-LKS Wola Dalsza
20 kwietnia, 14:00Styrobud Trzeboś-:-Jawor Krzemienica
27 kwietnia, 17:00Jawor Krzemienica-:-Tatyna Dylągówka
1 maja, 17:00Leśna Wólka Podleśna-:-Jawor Krzemienica
5 maja, 16:00Jawor Krzemienica-:-Czarni Kraczkowa
12 maja, 16:00Jawor Krzemienica-:-SPEC Stal Łańcut
18 maja, 16:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Jawor Krzemienica
26 maja, 17:00Jawor Krzemienica-:-Iskra Jawornik Polski
2 czerwca, 17:00Dynovia Dynów-:-Jawor Krzemienica
9 czerwca, 17:00Jawor Krzemienica-:-Wisłok Czarna
16 czerwca, 11:00Szarotka Rogóżno-:-Jawor Krzemienica

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..