NAST. MECZ
 
20 IV 2019
g. 14:00
 
Styrobud Trzeboś Jawor Krzemienica
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
14 IV 2019
g. 15:00
 
Jawor Krzemienica LKS Wola Dalsza
2 4
 
JAK GRAMY
 
31.03Jawor1:2Start
7.04Dąbrówki1:1Jawor
14.04Jawor2:4Wola D.
20.04Trzeboś-:-Jawor
27.04Jawor-:-Tatyna
1.05Wólka-:-Jawor
4.05Jawor-:-Czarni
12.05Jawor-:-Łańcut
18.05Grodzisko-:-Jawor
26.05Jawor-:-Iskra
2.06Dynów-:-Jawor
9.06Jawor-:-Czarna
16.06Rogóżno-:-Jawor
 
STRZELCY
 
 
Nowak14 
Surmacz
Gwizdak
Lew
Mac
Bieniasz K.
 
KARTKI
 
 
Nowak   0 
Surmacz   2 
Kiedrowski   1 
Bieniasz   1 
Pelc   0 
Lew   0 
Skrobacz   0 
Lęcznar K.   1 
Szpyrka   1 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
Pawełek M.   0 
Król   0 
Pawełek W.   0 
Guzek   0 
 

Wisłok Czarna

Wróć do tabeli

Wisłok Czarna


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:16132149143541
Mecze u siebie:87102762122
Mecze na wyjeździe:86112281419


Mecze z udziałem drużyny:
19 sierpnia, 14:00Wisłok Czarna2:0Iskra Jawornik Polski
26 sierpnia, 17:00Dynovia Dynów4:2Wisłok Czarna
2 września, 17:00Wisłok Czarna3:2SPEC Stal Łańcut
9 września, 14:00Wisłok Czarna5:1Szarotka Rogóżno
15 września, 16:00Start Brzóza Stadnicka1:4Wisłok Czarna
23 września, 16:00Wisłok Czarna2:0KS Dąbrówki
30 września, 15:00LKS Wola Dalsza0:1Wisłok Czarna
7 października, 14:00Wisłok Czarna6:0Styrobud Trzeboś
14 października, 12:00Tatyna Dylągówka1:4Wisłok Czarna
21 października, 14:00Wisłok Czarna4:0Leśna Wólka Podleśna
27 października, 15:00Czarni Kraczkowa1:5Wisłok Czarna
4 listopada, 14:00Wisłok Czarna4:2Jawor Krzemienica
10 listopada, 14:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:0Wisłok Czarna
31 marca, 14:00Iskra Jawornik Polski0:2Wisłok Czarna
7 kwietnia, 11:00Wisłok Czarna1:1Dynovia Dynów
13 kwietnia, 16:00SPEC Stal Łańcut1:4Wisłok Czarna
20 kwietnia, 11:30Szarotka Rogóżno-:-Wisłok Czarna
28 kwietnia, 14:00Wisłok Czarna-:-Start Brzóza Stadnicka
1 maja, 14:00KS Dąbrówki-:-Wisłok Czarna
5 maja, 14:00Wisłok Czarna-:-LKS Wola Dalsza
11 maja, 14:00Styrobud Trzeboś-:-Wisłok Czarna
19 maja, 14:00Wisłok Czarna-:-Tatyna Dylągówka
25 maja, 17:00Leśna Wólka Podleśna-:-Wisłok Czarna
1 czerwca, 14:00Wisłok Czarna-:-Czarni Kraczkowa
9 czerwca, 17:00Jawor Krzemienica-:-Wisłok Czarna
16 czerwca, 11:00Wisłok Czarna-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..