TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9.02, g. 13:00
w Albigowej
Arka Albigowa
2:2
Jawor Krzemienica

17.02, g. 18:20
w Nowej Wsi
Sokół Sokołów Młp.
-:-
Jawor Krzemienica

23/24.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Orzeł Wólka NiedŸwiedzka

2/3.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Rudzik Rudna Mała

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 

14.10.2018r. g: 14:00

Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dolne


Powrót do listy meczów

SKŁAD:

Bartłomiej Skrobacz - Wojciech Lew, Dominik Pelc, Wojciech Pawełek, Michał Pawełek (79' Dawid Welc) - Paweł Chmura (83’ Mateusz Morycz), Roland Kiedrowski, Przemysław Bieniasz (72’ Mariusz Lęcznar), Paweł Surmacz - Kamil Gwizdak (86’ Mariusz Rejman), Patryk Nowak (89' Krzysztof Lęcznar)

BRAMKI:

Surmacz (31', 73'), Gwizdak (50' - karny, 76'), Nowak (30')

KARTKI:

Skrobacz

OPIS:

Trochę czasu upłynęło odkąd Jawor zgarnął ostatni komplet punktów. Po zwycięstwie w Krzemienicy z beniaminkiem - KS Styrobudem Trzeboś - przyszła kolej na mecz ze spadkowiczem - Grodziszczanką Grodzisko Dolne. Zgromadzeni kibice mogli z uśmiechem opuszczać stadion, gdyż Biało-zieloni po dobrej grze pokonali rywala 5:2. Zapraszamy do relacji z meczu.

Spotkanie zaczęło się dosyć spokojnie. Żadna z drużyn nie forsowała tempa. Jako pierwsi mogli wyjść na prowadzenie przyjezdni, lecz gospodarzy uratował słupek. Na bramki czekaliśmy aż do 30 minuty. Wtedy szybką kontrę wyprowadził Jawor i po zagraniu Przemka Bieniasz Patryk Nowak stanął oko w oko z bramkarzem, którego pokonał. Kilkanaście sekund później miała miejsce bardzo podobna sytuacja. Po złapaniu piłki przez Bartka, szybko wyrzucił ją z rąk do Przemka. Ten podprowadził futbolówkę do przodu, po czym zagrał do biegnącego skrzydłem Pawła Surmacza. Ten zaś swoją szybkością pokonał obrońców, jak zresztą i golkipera gości, i skierował piłkę do siatki. W bardzo dobrych humorach nasi piłkarze zeszli na przerwę.

Niedługo po rozpoczęciu gry z rzutu karnego pewnie podwyższył prowadzenie Kamil Gwizdak. Niestety nie minęło wiele czasu i sędzia podyktował drugi rzut karny, lecz w drugą stronę. Jak gospodarze mieli jedenastkę za faul, tak goście za zagranie ręką. Egzekutorem okazał się Mateusz Pałys, który uderzył na bramkę, a piłką wpadła po ręce bramkarza. W 73 minucie drugiego gola strzelił Paweł Surmacz. Przemek doskoczył do bramkarza i zmusił go do niecelnego zagrania. Przed polem karnym piłkę przejął Paweł i strzałem z woleja umieścił piłkę w siatce. Tak samo, jak za pierwszym razem na bramkę Jaworu bardzo szybko odpowiedziało Grodzisko. Po rajdzie prawą flanką i zejściu do środka straty zmniejszył Dawid Wnęk. Wynik spotkania ustalił Kamil Gwizdak, który po otrzymaniu piłki w polu karnym Grodziska, pewnie uderzył na bramkę.

Dzięki temu zwycięstwo Jawor awansował w tabeli i nie jest już na miejscu spadkowym.

przemo

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..