TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9.02, g. 13:00
w Albigowej
Arka Albigowa
2:2
Jawor Krzemienica

17.02, g. 18:20
w Nowej Wsi
Sokół Sokołów Młp.
-:-
Jawor Krzemienica

23/24.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Orzeł Wólka NiedŸwiedzka

2/3.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Rudzik Rudna Mała

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 

08.09.2018r. g: 17:00

Jawor Krzemienica - Styrobud Trzeboś


Powrót do listy meczów

SKŁAD:

Bartłomiej Skrobacz - Wojciech Lew, Wojciech Pawełek, Dominik Pelc, Mariusz Lęcznar (60' Michał Pawełek) - Paweł Chmura (80' Kacper Król), Roland Kiedrowski, Przemysław Bieniasz (82' Mateusz Morycz), Paweł Surmacz - Kamil Gwizdak (90' Krzysztof Lęcznar), Patryk Nowak

BRAMKI:

Nowak (10', 38'), Gwizdak (60')

KARTKI:

Nowak

OPIS:

W ubiegłą niedzielę po raz drugi w tym sezonie Jawor zagrał na własnym boisku. W Krzemienicy doszło do starcia beniaminków A-Klasy pomiędzy Jaworem a Styrobudem Trzeboś. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli Biało-zieloni wygrywając 3:1.

Jako pierwsi prowadzenie objęli gospodarze. Świetne dośrodkowanie Pawła Surmacza z prawej strony na bramkę zamienił Patryk Nowak. Pomimo kilku akcji gości to Jawor po swoich próbach zdobył drugiego gola. Z okolicy własnego pola karnego piłkę wybijał Wojtek Pawełek. Futbolówka przeszła ostatniego obrońcę rywali, po czym doszedł do niej Patryk Nowak. Mimo naciskania przeciwnika, Patryk oddał strzał po krótkim słupku i piłka wpadła do siatki. Jeszcze w tej połowie były sytuację z obu stron, ale przy stanie 2:0 sędzia zagwizdał na przerwę.

W drugiej połowie, tak jak w pierwszej, padły dwie bramki. Jako pierwsi zdobyli ją Krzemieniczanie podwyższając rezultat. Szybko z pierwszej piłki zagrał Roland z Kamilem, a ten drugi w sytuacji sam na sam pięknym strzałem umieścił futbolówkę w bramce, która odbiła się jeszcze od poprzeczki. Gości było stać tylko na honorowe trafienie w końcówce meczu. Później Jaworowi dopisało nieco szczęścia, gdyż Trzeboś miała dwie świetne okazje, raz ich zawodnik trafił w poprzeczkę, zaś drugi raz w sytuacji sam na sam świetną interwencją popisał się Bartek Skrobacz. Po kilku minutach arbiter zakończył mecz.

Jawor Krzemienica w czwartym meczu nowego sezonu w końcu przełamał się i wygrał pierwszy mecz. Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko, które na pewno podobało się bardzo licznie zgromadzonej tego dnia publiczności. Dziękujemy kibicom za doping!

przemo

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..