TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9.02, g. 13:00
w Albigowej
Arka Albigowa
2:2
Jawor Krzemienica

17.02, g. 18:20
w Nowej Wsi
Sokół Sokołów Młp.
-:-
Jawor Krzemienica

23/24.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Orzeł Wólka NiedŸwiedzka

2/3.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Rudzik Rudna Mała

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 

02.09.2018r. g: 17:00

LKS Wola Dalsza - Jawor Krzemienica


Powrót do listy meczów

SKŁAD:

Bartłomiej Skrobacz - Wojciech Lew, Wojciech Pawełek, Dominik Pelc, Jakub Szpyrka (70' Michał Pawełek) - Kacper Król, Roland Kiedrowski, Przemysław Bieniasz, Paweł Surmacz (83' Paweł Chmura) - Kamil Gwizdak (90' Krzysztof Witek), Patryk Nowak

BRAMKI:

Nowak (29')

KARTKI:

-

OPIS:

Na drugi wyjazd w tym sezonie Biało-zieloni udali się do niedalekiej Woli Dalszej. Z beniaminkiem B-klasy gr. IV udało się Krzemieniczanom zremisować. Bramkę zdobył Patryk Nowak.

Na początku spotkania obie ekipy sprawdzały przeciwnika i naprzemiennie atakowały. W 16 minucie meczu gospodarze objęli prowadzenie. Dośrodkowanie, które poszło z prawej strony zamknął Grzegorz Miś. Po kilku akcjach gości w końcu dopięli oni swego i wyrównali stan meczu. Po szybkiej ''klepce'' z prawej strony Paweł Surmacz oddał strzał, który bramkarz wybił przed siebie. Piłka spadła przed Patryka Nowaka, który głową skierował piłkę do siatki. W pierwszej połowie oba zespoły miały jeszcze sytuacje bramkowe, ale przy rezultacie 1:1 sędzia zakończył połowę.

W drugiej połowie lepsze sytuację bramkowe miał Jawor, lecz nie zdołał żadnej z nich zamienić na gola. Gospodarze również mogli zdobyć kolejną bramkę. Pod koniec tej części gry Wolanie zaczęli coraz bardziej atakować, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale im się to nie udało, a tylko narażali się na kontrataki ze strony Biało-zielonych. Po upływie doliczonego czasu arbiter główny zagwizdał po raz ostatni w tym spotkaniu.

przemo

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..