Bartłomiej Skrobacz - Michał Pawełek, Dominik Pelc, Wojciech Pawełek, Jakub Szpyrka - Kacper Król, Roland Kiedrowski, Mariusz Lęcznar (63' Paweł Chmura), Paweł Surmacz - Patryk Nowak, Przemysław Bieniasz (80' Krzysztof Lęcznar)

-

KARTKI:

Pelc , Kiedrowski , Nowak , Surmacz

OPIS:

W ramach II kolejki A Klasy Łańcut Jawor podejmował na własnym boisku KS Dąbrówki. Niestety tak jak w pierwszym meczu doznał porażki, choć tym razem rywale zdobyli tylko jedną bramkę.

Początek meczu należał do Biało-zielonych, którzy zamknęli rywali na ich własnej połowie. Z czasem goście zaczęli coraz śmielej atakować, ale nie potrafili sobie stworzyć stuprocentowej sytuacji. Dobrą okazje ze strony Jaworu miał Przemek Bieniasz, ale zza pola karnego uderzył nad bramką. Dąbrówki coraz dłużej utrzymywały się przy piłce i pod koniec pierwszej odsłony gry objęły prowadzenie. Po dośrodkowaniu z prawej strony, Dominik Baran wszedł między obrońców i uderzeniem głową umieścił piłkę w siatce. Z wynikem 0:1 obie ekipy zeszły do szatni.

Na drugą połowę Krzemieniczanie wyszli z myślą odrobienia straty. Było kilka okazji, ale niestety żadna bramka nie wpadła. Parę interwencji między słupkami zaliczył także Bartek Skrobacz. W ostatnich minutach spotkania Jawor rzucił wszystkie siły do ataku, ale na wyrównanie zabrakło czasu.