TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9.02, g. 13:00
w Albigowej
Arka Albigowa
2:2
Jawor Krzemienica

17.02, g. 18:20
w Nowej Wsi
Sokół Sokołów Młp.
-:-
Jawor Krzemienica

23/24.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Orzeł Wólka NiedŸwiedzka

2/3.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Rudzik Rudna Mała

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 

18.08.2018r. g: 16:00

Start Brzóza Stanicka - Jawor Krzemienica


Powrót do listy meczów

SKŁAD:

Bartłomiej Skrobacz - Wojciech Lew (88' Krzysztof Lęcznar), Roland Kiedrowski, Wojciech Pawełek, Patryk Kędzior (15' Michał Pawełek) - Paweł Chmura (82' Krzysztof Witek), Mariusz Lęcznar (73' Hubert Witek), Kamil Gwizdak, Kacper Król - Patryk Nowak, Przemysław Bieniasz (67' Maksymilian Mac)

BRAMKI:

-

KARTKI:

-

OPIS:

Na inauguracyjny mecz Biało-zieloni udali się do Brzózy Stadnickiej. Tam o godzinie 16:00 zabrzmiał pierwszy gwizdek.

Już po pięciu minutach gospodarze objęli prowadzenie za sprawą swojego trenera Mateusza Walkowicza, który mocnym strzałem z okolicy 13 metra pokonał Bartka Skrobacza. Miejscowi nadawali ton grze, ale Jawor mógł chwilę później wyrównać rezultat. W polu karnym sfaulowany przez bramkarza został Patryk Nowak i sędzia wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Roland Kiedrowski, ale niestety chybił, gdyż futbolówka zatrzymała się na poprzeczce. Z jednobramkowym prowadzeniem Startu obie ekipy zeszły do szatni.

Na początku drugiej połowy (podobnie, jak pierwszej) gospodarze zdobyli bramkę. Tym razem po uderzeniu Piotra Panka piłka znalazła drogę do bramki. Jawor chciał zdobyć choć jedną bramkę, ale i to się nie udało. Za to miejscowym udało się podwyższyć prowadzenie, ustalając wynik meczu. Świetną asystę zaliczył Mateusz Walkowicz, który przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką mijając rywali. W polu karnym wyłożył piłkę jak na tacy, a Marek Sobuś bez problemu umieścił futbolówkę w bramce.

Krzemieniczanie okazali się słabsi w pojedynku z szóstą drużyną poprzedniego sezonu. Na własnej skórze doświadczyli przeskoku, jaki istnieje między B a A-Klasą. Mamy nadzieję, żę tym meczem zawodnicy zapłacili klasyczne frycowe i w następnym spotkaniu już zapunktują.

przemo

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..