Bartłomiej Skrobacz - Wojciech Lew, Wojciech Pawełek, Michał Pawełek, Mariusz Lęcznar - Dawid Welc - Paweł Chmura, Przemysław Bieniasz (86' Krzysztof Lęcznar), Paweł Surmacz (67' Mariusz Rejman) - Patryk Nowak, Mateusz Morycz

Nowak (10'), Lew (15')

KARTKI:

-

OPIS:

W ubiegłą niedzielę Krzemieniczanie udali się do oddalonego o kilkanaście kilometrów Jawornika Polskiego. Przy dwubramkowym prowadzeniu Jaworu do przerwy, gospodarze zdołali wyrównać rezultat. Zapraszamy do krótkiej relacji z tego pojedynku.

Mecz zaczął się od ataków gospodarzy, lecz nie były one zagrożeniem dla naszych obrońców. Mimo tego to Jawor otworzył wynik spotkania. Gdy mijała dziesiąta minuta świetną piłkę ze środka połowy dorzucił Paweł Surmacz, a akcję zamknął "szczupakiem" Patryk Nowak, uderzając precyzyjnie obok słupka. Pięć minut później było już 2:0 dla Biało-zielonych. Tym razem do wybitej z pola karnego piłki doskoczył Wojtek Lew i pięknym strzałem "z pierwszej" umieścił piłkę w siatce. W pierwszych 45-ciu minutach gry było jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku, lecz nie udało się ich wykorzystać. Z korzystnym rezultatem dla Jaworu, sędzia zarządził przerwę.

Druga odsłona gry było zgoła inna, gdyż przez większość czasu to gospodarze atakowali, zaś goście wyprowadzali kontrataki. W końcu miejscowi dopięli swego i udało im się zdobyć kontaktową bramkę, choć nasi obrońcy reklamowali spalonego. Jawor mógł zakończyć mecz podwyższając prowadzenie, ale zabrakło nieco chłodnej głowy przy wykończeniu akcji. Pod koniec meczu piłkarze Iskry dopięli swego i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobyli bramkę. W ostatnich minutach Krzemieniczanie rzucili się do ataku, lecz mecz zakończył się podziałem punktów.

Szkoda straconych dwóch oczek, gdyż można było dowieźć prowadzenie do końca. Komplet punktów w takich meczach jest bardzo cenny, gdyż pozwoliłby odskoczyć trochę od strefy spadkowej.