Jawor Krzemienica
NAST. MECZ
 
1 V 2019
g. 17:00
 
Leśna Wólka Podleśna Jawor Krzemienica
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
27 IV 2019
g. 17:00
 
Jawor Krzemienica Tatyna Dylągówka
5 6
 
JAK GRAMY
 
31.03Jawor1:2Start
7.04Dąbrówki1:1Jawor
14.04Jawor2:4Wola D.
20.04Trzeboś2:4Jawor
27.04Jawor5:6Tatyna
1.05Wólka-:-Jawor
4.05Jawor-:-Czarni
12.05Jawor-:-Łańcut
18.05Grodzisko-:-Jawor
26.05Jawor-:-Iskra
2.06Dynów-:-Jawor
9.06Jawor-:-Czarna
16.06Rogóżno-:-Jawor
 
STRZELCY
 
 
Nowak16 
Surmacz
Gwizdak
Bieniasz K.
Skrobacz
Lew
Mac
Kiedrowski
 
KARTKI
 
 
Nowak   0 
Surmacz   3 
Kiedrowski   1 
Bieniasz   1 
Skrobacz   0 
Pelc   0 
Lew   0 
Guzek   0 
Lęcznar K.   1 
Szpyrka   1 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
Pawełek M.   0 
Król   0 
Pawełek W.   0 
 

TABELA i TERMINARZ

Przejdź do ostatnio rozegranego turnieju

Zobacz tabelę w wersji rozszerzonej

 DryżynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
1.Crasnovia Krasne18151273155846
2.Korona Rzeszów186393052-2221
3.Plantator Nienadówka1853103049-1918
4.Jawor Krzemienica183782138-1716


 
Turniej 1 - 1 września (Plantator Nienadówka)
1 września, 10:00Plantator Nienadówka1:7Crasnovia Krasne
- w Nienadówce
1 września, 10:00Korona Rzeszów1:1Jawor Krzemienica
- w Nienadówce
1 września, 10:00Crasnovia Krasne5:2Jawor Krzemienica
- w Nienadówce
1 września, 10:00Plantator Nienadówka3:2Korona Rzeszów
- w Nienadówce
1 września, 10:00Korona Rzeszów1:6Crasnovia Krasne
- w Nienadówce
1 września, 10:00Jawor Krzemienica1:0Plantator Nienadówka
- w Nienadówce
 
Turniej 2 - 8 września (Korona Rzeszów)
8 września, 10:00Korona Rzeszów3:1Plantator Nienadówka
- w Rzeszowie
8 września, 10:00Jawor Krzemienica0:1Crasnovia Krasne
- w Rzeszowie
8 września, 10:00Plantator Nienadówka3:2Crasnovia Krasne
- w Rzeszowie
8 września, 10:00Korona Rzeszów0:2Jawor Krzemienica
- w Rzeszowie
8 września, 10:00Jawor Krzemienica2:2Plantator Nienadówka
- w Rzeszowie
8 września, 10:00Crasnovia Krasne5:2Korona Rzeszów
- w Rzeszowie
 
Turniej 3 - 22 września (Jawor Krzemienica)
6 października, 10:00Jawor Krzemienica2:2Korona Rzeszów
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (22 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
6 października, 10:00Crasnovia Krasne3:0 (wo.)Plantator Nienadówka
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (22 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne; Plantator Nienadówka nie stawił się na turnieju
6 października, 10:00Korona Rzeszów3:0 (wo.)Plantator Nienadówka
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (22 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne; Plantator Nienadówka nie stawił się na turnieju
6 października, 10:00Jawor Krzemienica0:5Crasnovia Krasne
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (22 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
6 października, 10:00Crasnovia Krasne4:0Korona Rzeszów
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (22 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
6 października, 10:00Plantator Nienadówka0:3 (wo.)Jawor Krzemienica
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (22 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne; Plantator Nienadówka nie stawił się na turnieju
 
Turniej 4 - 29 września (Crasnovia Krasne)
29 września, 10:00Crasnovia Krasne4:0Jawor Krzemienica
- na Orliku w Krasnem
29 września, 10:00Plantator Nienadówka8:1Korona Rzeszów
- na Orliku w Krasnem
29 września, 10:00Jawor Krzemienica0:0Korona Rzeszów
- na Orliku w Krasnem
29 września, 10:00Crasnovia Krasne2:3Plantator Nienadówka
- na Orliku w Krasnem
29 września, 10:00Plantator Nienadówka2:2Jawor Krzemienica
- na Orliku w Krasnem
29 września, 10:00Korona Rzeszów0:6Crasnovia Krasne
- na Orliku w Krasnem
 
Turniej 5 - 13 października (Plantator Nienadówka)
13 października, 10:00Plantator Nienadówka0:3Crasnovia Krasne
- w Nienadówce
13 października, 10:00Korona Rzeszów3:1Jawor Krzemienica
- w Nienadówce
13 października, 10:00Crasnovia Krasne2:2Jawor Krzemienica
- w Nienadówce
13 października, 10:00Plantator Nienadówka2:6Korona Rzeszów
- w Nienadówce
13 października, 10:00Korona Rzeszów0:5Crasnovia Krasne
- w Nienadówce
13 października, 10:00Jawor Krzemienica0:2Plantator Nienadówka
- w Nienadówce
 
Turniej 6 - 20 października (Korona Rzeszów)
21 października, 11:00Korona Rzeszów3:1Plantator Nienadówka
- w Rzeszowie; w pierwotnym terminie (20 października, 10:00) odwołany na wniosek gospodarzy
21 października, 11:00Jawor Krzemienica1:4Crasnovia Krasne
- w Rzeszowie; w pierwotnym terminie (20 października, 10:00) odwołany na wniosek gospodarzy
21 października, 11:00Plantator Nienadówka0:4Crasnovia Krasne
- w Rzeszowie; w pierwotnym terminie (20 października, 10:00) odwołany na wniosek gospodarzy
21 października, 11:00Korona Rzeszów3:0Jawor Krzemienica
- w Rzeszowie; w pierwotnym terminie (20 października, 10:00) odwołany na wniosek gospodarzy
21 października, 11:00Jawor Krzemienica2:2Plantator Nienadówka
- w Rzeszowie; w pierwotnym terminie (20 października, 10:00) odwołany na wniosek gospodarzy
21 października, 11:00Crasnovia Krasne5:0Korona Rzeszów
- w Rzeszowie; w pierwotnym terminie (20 października, 10:00) odwołany na wniosek gospodarzy
 
Turniej 7 - 27 kwietnia (Crasnovia Krasne)
27 kwietnia, 10:00Jawor Krzemienica-:-Korona Rzeszów
- w Krasnem
27 kwietnia, 10:00Crasnovia Krasne-:-Plantator Nienadówka
- w Krasnem
27 kwietnia, 10:00Korona Rzeszów-:-Plantator Nienadówka
- w Krasnem
27 kwietnia, 10:00Jawor Krzemienica-:-Crasnovia Krasne
- w Krasnem
27 kwietnia, 10:00Crasnovia Krasne-:-Korona Rzeszów
- w Krasnem
27 kwietnia, 10:00Plantator Nienadówka-:-Jawor Krzemienica
- w Krasnem
 
Turniej 8 - 4 maja (Jawor Krzemienica)
4 maja, 10:00Crasnovia Krasne-:-Jawor Krzemienica
- w Krzemienicy
4 maja, 10:00Plantator Nienadówka-:-Korona Rzeszów
- w Krzemienicy
4 maja, 10:00Jawor Krzemienica-:-Korona Rzeszów
- w Krzemienicy
4 maja, 10:00Crasnovia Krasne-:-Plantator Nienadówka
- w Krzemienicy
4 maja, 10:00Plantator Nienadówka-:-Jawor Krzemienica
- w Krzemienicy
4 maja, 10:00Korona Rzeszów-:-Crasnovia Krasne
- w Krzemienicy
 
Turniej 9 - 18 maja (Plantator Nienadówka)
18 maja, 10:00Plantator Nienadówka-:-Crasnovia Krasne
18 maja, 10:00Korona Rzeszów-:-Jawor Krzemienica
18 maja, 10:00Crasnovia Krasne-:-Jawor Krzemienica
18 maja, 10:00Plantator Nienadówka-:-Korona Rzeszów
18 maja, 10:00Korona Rzeszów-:-Crasnovia Krasne
18 maja, 10:00Jawor Krzemienica-:-Plantator Nienadówka
 
Turniej 10 - 25 maja (Korona Rzeszów)
25 maja, 10:00Korona Rzeszów-:-Plantator Nienadówka
25 maja, 10:00Jawor Krzemienica-:-Crasnovia Krasne
25 maja, 10:00Plantator Nienadówka-:-Crasnovia Krasne
25 maja, 10:00Korona Rzeszów-:-Jawor Krzemienica
25 maja, 10:00Jawor Krzemienica-:-Plantator Nienadówka
25 maja, 10:00Crasnovia Krasne-:-Korona Rzeszów
 
Turniej 11 - 8 czerwca (Crasnovia Krasne)
8 czerwca, 10:00Jawor Krzemienica-:-Korona Rzeszów
8 czerwca, 10:00Crasnovia Krasne-:-Plantator Nienadówka
8 czerwca, 10:00Korona Rzeszów-:-Plantator Nienadówka
8 czerwca, 10:00Jawor Krzemienica-:-Crasnovia Krasne
8 czerwca, 10:00Crasnovia Krasne-:-Korona Rzeszów
8 czerwca, 10:00Plantator Nienadówka-:-Jawor Krzemienica
 
Turniej 12 - 15 czerwca (Jawor Krzemienica)
15 czerwca, 10:00Crasnovia Krasne-:-Jawor Krzemienica
15 czerwca, 10:00Plantator Nienadówka-:-Korona Rzeszów
15 czerwca, 10:00Jawor Krzemienica-:-Korona Rzeszów
15 czerwca, 10:00Crasnovia Krasne-:-Plantator Nienadówka
15 czerwca, 10:00Plantator Nienadówka-:-Jawor Krzemienica
15 czerwca, 10:00Korona Rzeszów-:-Crasnovia Krasne

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..