Jawor Krzemienica
KALENDARIUM
 
21
styczeń
22
styczeń
23
styczeń
24
styczeń
25
styczeń
26
styczeń
27
styczeń
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
17/18.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
LKS Wola Dalsza

24/25.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Astra Medynia Głogowska

3/4.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

10/11.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Zorza Trzeboś

17/18.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

24/25.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Ziomki Rzeszów (JS)

 

TABELA i TERMINARZ

Przejdź do ostatniej rozegranej kolejki

Zobacz tabelę w wersji rozszerzonej

 DryżynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
1.Grunwald Budziwój20141574195543
2.Start Borek Stary209293333029
3.Junior Łańcut2082102734-726
4.Błękit Żołynia2073102551-2624
5.Jawor Krzemienica2062121846-2820


 
Turniej 1 - 2 września (Borek Stary)
2 września, 10:00Junior Łańcut0:3 (wo.)Błękit Żołynia
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
2 września, 10:00Jawor Krzemienica0:7Grunwald Budziwój
- na Orliku w Tyczynie
2 września, 10:00Błękit Żołynia1:1Jawor Krzemienica
- na Orliku w Tyczynie
2 września, 10:00Start Borek Stary3:0 (wo.)Junior Łańcut
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
2 września, 10:00Jawor Krzemienica0:2Start Borek Stary
- na Orliku w Tyczynie
2 września, 10:00Grunwald Budziwój6:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Tyczynie
2 września, 10:00Start Borek Stary3:2Grunwald Budziwój
- na Orliku w Tyczynie
2 września, 10:00Junior Łańcut0:3 (wo.)Jawor Krzemienica
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
2 września, 10:00Grunwald Budziwój3:0 (wo.)Junior Łańcut
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
2 września, 10:00Błękit Żołynia0:9Start Borek Stary
- na Orliku w Tyczynie
 
Turniej 2 - 9 września (Budziwój)
9 września, 10:00Junior Łańcut1:4Start Borek Stary
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Grunwald Budziwój5:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Start Borek Stary3:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Junior Łańcut2:0Jawor Krzemienica
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Jawor Krzemienica0:3Start Borek Stary
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Grunwald Budziwój2:0Junior Łańcut
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Junior Łańcut1:2Błękit Żołynia
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Jawor Krzemienica0:7Grunwald Budziwój
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Grunwald Budziwój3:0Start Borek Stary
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Błękit Żołynia1:0Jawor Krzemienica
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
 
Turniej 3 - 23 września (Krzemienica)
7 października, 10:00Jawor Krzemienica0:1Junior Łańcut
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Grunwald Budziwój3:0 (wo.)Start Borek Stary
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
7 października, 10:00Start Borek Stary0:3 (wo.)Błękit Żołynia
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
7 października, 10:00Jawor Krzemienica0:11Grunwald Budziwój
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Grunwald Budziwój3:0Junior Łańcut
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Błękit Żołynia0:2Jawor Krzemienica
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Junior Łańcut3:0 (wo.)Start Borek Stary
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
7 października, 10:00Grunwald Budziwój8:1Błękit Żołynia
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Błękit Żołynia0:2Junior Łańcut
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Start Borek Stary0:3 (wo.)Jawor Krzemienica
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
 
Turniej 4 - 30 września (Łańcut)
30 września, 10:00Grunwald Budziwój0:3 (wo.)Jawor Krzemienica
- na Orliku MOSiR Łańcut; w drużynie Grunwald Budziwój wystąpili nieuprawnieni zawodnicy (na boisku 3:1)
30 września, 10:00Błękit Żołynia1:4Junior Łańcut
- na Orliku MOSiR Łańcut
30 września, 10:00Jawor Krzemienica3:0 (wo.)Start Borek Stary
- na Orliku MOSiR Łańcut; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
30 września, 10:00Grunwald Budziwój0:3 (wo.)Błękit Żołynia
- na Orliku MOSiR Łańcut; w drużynie Grunwald Budziwój wystąpili nieuprawnieni zawodnicy (na boisku 7:0)
30 września, 10:00Błękit Żołynia1:1Jawor Krzemienica
- na Orliku MOSiR Łańcut
30 września, 10:00Start Borek Stary0:3 (wo.)Junior Łańcut
- na Orliku MOSiR Łańcut; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
30 września, 10:00Jawor Krzemienica0:1Junior Łańcut
- na Orliku MOSiR Łańcut
30 września, 10:00Grunwald Budziwójx:x (wo.)Start Borek Stary
- na Orliku MOSiR Łańcut; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej; w drużynie Grunwald Budziwój wystąpili nieuprawnieni zawodnicy; obustronny walkower
30 września, 10:00Start Borek Stary0:3 (wo.)Błękit Żołynia
- na Orliku MOSiR Łańcut; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
30 września, 10:00Junior Łańcut3:0 (wo.)Grunwald Budziwój
- na Orliku MOSiR Łańcut; w drużynie Grunwald Budziwój wystąpili nieuprawnieni zawodnicy (na boisku 1:2)
 
Turniej 5 - 14 października (Żołynia)
14 października, 10:00Błękit Żołynia0:4Grunwald Budziwój
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Start Borek Stary1:1Junior Łańcut
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Grunwald Budziwój5:2Junior Łańcut
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Jawor Krzemienica1:2Start Borek Stary
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Start Borek Stary2:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Junior Łańcut0:1Jawor Krzemienica
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Grunwald Budziwój4:0Jawor Krzemienica
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Błękit Żołynia3:3Junior Łańcut
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Start Borek Stary1:1Grunwald Budziwój
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Jawor Krzemienica0:3Błękit Żołynia
- na Orliku w Żołyni
 
Turniej 6
, Błękit Żołynia-:-Junior Łańcut
, Grunwald Budziwój-:-Jawor Krzemienica
, Jawor Krzemienica-:-Błękit Żołynia
, Junior Łańcut-:-Start Borek Stary
, Start Borek Stary-:-Jawor Krzemienica
, Błękit Żołynia-:-Grunwald Budziwój
, Grunwald Budziwój-:-Start Borek Stary
, Jawor Krzemienica-:-Junior Łańcut
, Junior Łańcut-:-Grunwald Budziwój
, Start Borek Stary-:-Błękit Żołynia
 
Turniej 7
, Start Borek Stary-:-Junior Łańcut
, Błękit Żołynia-:-Grunwald Budziwój
, Błękit Żołynia-:-Start Borek Stary
, Jawor Krzemienica-:-Junior Łańcut
, Start Borek Stary-:-Jawor Krzemienica
, Junior Łańcut-:-Grunwald Budziwój
, Błękit Żołynia-:-Junior Łańcut
, Grunwald Budziwój-:-Jawor Krzemienica
, Start Borek Stary-:-Grunwald Budziwój
, Jawor Krzemienica-:-Błękit Żołynia
 
Turniej 8
, Junior Łańcut-:-Jawor Krzemienica
, Start Borek Stary-:-Grunwald Budziwój
, Błękit Żołynia-:-Start Borek Stary
, Grunwald Budziwój-:-Jawor Krzemienica
, Junior Łańcut-:-Grunwald Budziwój
, Jawor Krzemienica-:-Błękit Żołynia
, Start Borek Stary-:-Junior Łańcut
, Błękit Żołynia-:-Grunwald Budziwój
, Junior Łańcut-:-Błękit Żołynia
, Jawor Krzemienica-:-Start Borek Stary
 
Turniej 9
, Jawor Krzemienica-:-Grunwald Budziwój
, Junior Łańcut-:-Błękit Żołynia
, Start Borek Stary-:-Jawor Krzemienica
, Błękit Żołynia-:-Grunwald Budziwój
, Jawor Krzemienica-:-Błękit Żołynia
, Junior Łańcut-:-Start Borek Stary
, Junior Łańcut-:-Jawor Krzemienica
, Start Borek Stary-:-Grunwald Budziwój
, Błękit Żołynia-:-Start Borek Stary
, Grunwald Budziwój-:-Junior Łańcut
 
Turniej 10
, Grunwald Budziwój-:-Błękit Żołynia
, Junior Łańcut-:-Start Borek Stary
, Junior Łańcut-:-Grunwald Budziwój
, Start Borek Stary-:-Jawor Krzemienica
, Błękit Żołynia-:-Start Borek Stary
, Jawor Krzemienica-:-Junior Łańcut
, Jawor Krzemienica-:-Grunwald Budziwój
, Junior Łańcut-:-Błękit Żołynia
, Grunwald Budziwój-:-Start Borek Stary
, Błękit Żołynia-:-Jawor Krzemienica

 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..