Jawor Krzemienica
KALENDARIUM
 
21
lipiec
16:00sparing
22
lipiec
23
lipiec
24
lipiec
25
lipiec
26
lipiec
27
lipiec
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
14.07, g. 18:30
w Strażowie
Rzemieślnik Strażów
1:4
Jawor Krzemienica

16.07, g. 19:00
w Wólce Niedźwiedzkiej
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2:6
Jawor Krzemienica

21.07, g. 16:00
w Bratkowicach
Bratek Bratkowice
-:-
Jawor Krzemienica

28/29.07, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sitowianka Budy Łańcuckie

1.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Wisłok Świętoniowa

4/5.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Start Lubenia

11/12.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

 

TABELA i TERMINARZ

Przejdź do ostatniej rozegranej kolejki

Zobacz tabelę w wersji rozszerzonej

 DryżynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
1.Grunwald Budziwój4030371393910093
2.Start Borek Stary402051574561865
3.Jawor Krzemienica40135224885-3744
4.Błękit Żołynia40128205095-4544
5.Junior Łańcut40115244890-4238


 
Turniej 1 - 2 września (Borek Stary)
2 września, 10:00Junior Łańcut0:3 (wo.)Błękit Żołynia
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
2 września, 10:00Jawor Krzemienica0:7Grunwald Budziwój
- na Orliku w Tyczynie
2 września, 10:00Błękit Żołynia1:1Jawor Krzemienica
- na Orliku w Tyczynie
2 września, 10:00Start Borek Stary3:0 (wo.)Junior Łańcut
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
2 września, 10:00Jawor Krzemienica0:2Start Borek Stary
- na Orliku w Tyczynie
2 września, 10:00Grunwald Budziwój6:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Tyczynie
2 września, 10:00Start Borek Stary3:2Grunwald Budziwój
- na Orliku w Tyczynie
2 września, 10:00Junior Łańcut0:3 (wo.)Jawor Krzemienica
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
2 września, 10:00Grunwald Budziwój3:0 (wo.)Junior Łańcut
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
2 września, 10:00Błękit Żołynia0:9Start Borek Stary
- na Orliku w Tyczynie
 
Turniej 2 - 9 września (Budziwój)
9 września, 10:00Junior Łańcut1:4Start Borek Stary
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Grunwald Budziwój5:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Start Borek Stary3:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Junior Łańcut2:0Jawor Krzemienica
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Jawor Krzemienica0:3Start Borek Stary
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Grunwald Budziwój2:0Junior Łańcut
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Junior Łańcut1:2Błękit Żołynia
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Jawor Krzemienica0:7Grunwald Budziwój
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Grunwald Budziwój3:0Start Borek Stary
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Błękit Żołynia1:0Jawor Krzemienica
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
 
Turniej 3 - 23 września (Krzemienica)
7 października, 10:00Jawor Krzemienica0:1Junior Łańcut
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Grunwald Budziwój3:0 (wo.)Start Borek Stary
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
7 października, 10:00Start Borek Stary0:3 (wo.)Błękit Żołynia
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
7 października, 10:00Jawor Krzemienica0:11Grunwald Budziwój
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Grunwald Budziwój3:0Junior Łańcut
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Błękit Żołynia0:2Jawor Krzemienica
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Junior Łańcut3:0 (wo.)Start Borek Stary
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
7 października, 10:00Grunwald Budziwój8:1Błękit Żołynia
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Błękit Żołynia0:2Junior Łańcut
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Start Borek Stary0:3 (wo.)Jawor Krzemienica
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
 
Turniej 4 - 30 września (Łańcut)
30 września, 10:00Grunwald Budziwój0:3 (wo.)Jawor Krzemienica
- na Orliku MOSiR Łańcut; w drużynie Grunwald Budziwój wystąpili nieuprawnieni zawodnicy (na boisku 3:1)
30 września, 10:00Błękit Żołynia1:4Junior Łańcut
- na Orliku MOSiR Łańcut
30 września, 10:00Jawor Krzemienica3:0 (wo.)Start Borek Stary
- na Orliku MOSiR Łańcut; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
30 września, 10:00Grunwald Budziwój0:3 (wo.)Błękit Żołynia
- na Orliku MOSiR Łańcut; w drużynie Grunwald Budziwój wystąpili nieuprawnieni zawodnicy (na boisku 7:0)
30 września, 10:00Błękit Żołynia1:1Jawor Krzemienica
- na Orliku MOSiR Łańcut
30 września, 10:00Start Borek Stary0:3 (wo.)Junior Łańcut
- na Orliku MOSiR Łańcut; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
30 września, 10:00Jawor Krzemienica0:1Junior Łańcut
- na Orliku MOSiR Łańcut
30 września, 10:00Grunwald Budziwójx:x (wo.)Start Borek Stary
- na Orliku MOSiR Łańcut; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej; w drużynie Grunwald Budziwój wystąpili nieuprawnieni zawodnicy; obustronny walkower
30 września, 10:00Start Borek Stary0:3 (wo.)Błękit Żołynia
- na Orliku MOSiR Łańcut; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
30 września, 10:00Junior Łańcut3:0 (wo.)Grunwald Budziwój
- na Orliku MOSiR Łańcut; w drużynie Grunwald Budziwój wystąpili nieuprawnieni zawodnicy (na boisku 1:2)
 
Turniej 5 - 14 października (Żołynia)
14 października, 10:00Błękit Żołynia0:4Grunwald Budziwój
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Start Borek Stary1:1Junior Łańcut
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Grunwald Budziwój5:2Junior Łańcut
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Jawor Krzemienica1:2Start Borek Stary
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Start Borek Stary2:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Junior Łańcut0:1Jawor Krzemienica
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Grunwald Budziwój4:0Jawor Krzemienica
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Błękit Żołynia3:3Junior Łańcut
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Start Borek Stary1:1Grunwald Budziwój
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Jawor Krzemienica0:3Błękit Żołynia
- na Orliku w Żołyni
 
Turniej 6 - 21 kwietnia (Borek Stary)
21 kwietnia, 10:00Błękit Żołynia3:0 (wo.)Junior Łańcut
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
26 maja, 9:00Grunwald Budziwój4:2Jawor Krzemienica
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie; Grunwald Budziwój zrezygnował z przyjazdu na turniej w Tyczynie (21 kwietnia, 10:00), wstępnie orzeczono walkower na niekorzyść Grunwaldu, następnie postanowiono rozegrać mecz na turnieju Budziwoju
21 kwietnia, 10:00Jawor Krzemienica4:3Błękit Żołynia
- na Orliku w Tyczynie
21 kwietnia, 10:00Junior Łańcut0:3 (wo.)Start Borek Stary
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
21 kwietnia, 10:00Start Borek Stary2:1Jawor Krzemienica
- na Orliku w Tyczynie
26 maja, 9:00Błękit Żołynia0:8Grunwald Budziwój
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie; Grunwald Budziwój zrezygnował z przyjazdu na turniej w Tyczynie (21 kwietnia, 10:00), wstępnie orzeczono walkower na niekorzyść Grunwaldu, następnie postanowiono rozegrać mecz na turnieju Budziwoju
26 maja, 9:00Grunwald Budziwój3:0 (wo.)Start Borek Stary
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie; Grunwald Budziwój zrezygnował z przyjazdu na turniej w Tyczynie (21 kwietnia, 10:00), wstępnie orzeczono walkower na niekorzyść Grunwaldu, następnie postanowiono rozegrać mecz na turnieju Budziwoju; Start Borek Stary zrezygnował z przyjadu na turniej w Rzeszowie
21 kwietnia, 10:00Jawor Krzemienica3:0 (wo.)Junior Łańcut
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
26 maja, 9:00Junior Łańcut0:7Grunwald Budziwój
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie; Junior Łańcut i Grunwald Budziwój zrezygnowali z przyjazdu na turniej w Tyczynie (21 kwietnia, 10:00), wstępnie orzeczono obustronny walkower, następnie postanowiono rozegrać mecz na turnieju Budziwoju
21 kwietnia, 10:00Start Borek Stary0:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Tyczynie
 
Turniej 7 - 28 kwietnia (Krzemienica)
28 kwietnia, 10:00Start Borek Stary6:1Junior Łańcut
- w Krzemienicy
28 kwietnia, 10:00Błękit Żołynia1:3Grunwald Budziwój
- w Krzemienicy
28 kwietnia, 10:00Błękit Żołynia1:4Start Borek Stary
- w Krzemienicy
28 kwietnia, 10:00Jawor Krzemienica4:2Junior Łańcut
- w Krzemienicy
28 kwietnia, 10:00Start Borek Stary4:0Jawor Krzemienica
- w Krzemienicy
28 kwietnia, 10:00Junior Łańcut1:5Grunwald Budziwój
- w Krzemienicy
28 kwietnia, 10:00Błękit Żołynia0:2Junior Łańcut
- w Krzemienicy
28 kwietnia, 10:00Grunwald Budziwój2:3Jawor Krzemienica
- w Krzemienicy
28 kwietnia, 10:00Start Borek Stary1:2Grunwald Budziwój
- w Krzemienicy
28 kwietnia, 10:00Jawor Krzemienica1:1Błękit Żołynia
- w Krzemienicy
 
Turniej 8 - 26 maja (Budziwój)
26 maja, 9:00Junior Łańcut0:1Jawor Krzemienica
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie
26 maja, 9:00Start Borek Stary0:3 (wo.)Grunwald Budziwój
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
26 maja, 9:00Błękit Żołynia3:0 (wo.)Start Borek Stary
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
26 maja, 9:00Grunwald Budziwój2:1Jawor Krzemienica
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie
26 maja, 9:00Junior Łańcut2:3Grunwald Budziwój
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie
26 maja, 9:00Jawor Krzemienica3:1Błękit Żołynia
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie
26 maja, 9:00Start Borek Stary0:3 (wo.)Junior Łańcut
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
26 maja, 9:00Błękit Żołynia0:1Grunwald Budziwój
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie
26 maja, 9:00Junior Łańcut1:2Błękit Żołynia
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie
26 maja, 9:00Jawor Krzemienica3:0 (wo.)Start Borek Stary
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
 
Turniej 9 - 9 czerwca (Łańcut)
9 czerwca, 10:00Jawor Krzemienica0:2Grunwald Budziwój
- na Orliku MOSiR Łańcut
9 czerwca, 10:00Junior Łańcut0:1Błękit Żołynia
- na Orliku MOSiR Łańcut
9 czerwca, 10:00Start Borek Stary3:0Jawor Krzemienica
- na Orliku MOSiR Łańcut
9 czerwca, 10:00Błękit Żołynia1:5Grunwald Budziwój
- na Orliku MOSiR Łańcut
9 czerwca, 10:00Jawor Krzemienica1:1Błękit Żołynia
- na Orliku MOSiR Łańcut
9 czerwca, 10:00Junior Łańcut0:3Start Borek Stary
- na Orliku MOSiR Łańcut
9 czerwca, 10:00Junior Łańcut3:1Jawor Krzemienica
- na Orliku MOSiR Łańcut
9 czerwca, 10:00Start Borek Stary3:0Grunwald Budziwój
- na Orliku MOSiR Łańcut
9 czerwca, 10:00Błękit Żołynia0:3Start Borek Stary
- na Orliku MOSiR Łańcut
9 czerwca, 10:00Grunwald Budziwój5:1Junior Łańcut
- na Orliku MOSiR Łańcut
 
Turniej 10 - 16 czerwca (Żołynia)
16 czerwca, 10:00Grunwald Budziwój2:2Błękit Żołynia
- na stadionie w Żołyni
16 czerwca, 10:00Junior Łańcut1:1Start Borek Stary
- na stadionie w Żołyni
16 czerwca, 10:00Junior Łańcut1:5Grunwald Budziwój
- na stadionie w Żołyni
16 czerwca, 10:00Start Borek Stary4:0Jawor Krzemienica
- na stadionie w Żołyni
16 czerwca, 10:00Błękit Żołynia1:3Start Borek Stary
- na stadionie w Żołyni
16 czerwca, 10:00Jawor Krzemienica1:1Junior Łańcut
- na stadionie w Żołyni
16 czerwca, 10:00Jawor Krzemienica0:2Grunwald Budziwój
- na stadionie w Żołyni
16 czerwca, 10:00Junior Łańcut2:2Błękit Żołynia
- na stadionie w Żołyni
16 czerwca, 10:00Grunwald Budziwój1:1Start Borek Stary
- na stadionie w Żołyni
16 czerwca, 10:00Błękit Żołynia2:1Jawor Krzemienica
- na stadionie w Żołyni

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..