NAST. MECZ
 
14 X 2018
g. 14:00
 
Jawor Krzemienica Grodziszczanka Grodzisko Dolne
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
7 X 2018
g. 15:00
 
SPEC Stal Łańcut Jawor Krzemienica
7 2
 
JAK GRAMY
 
18.08Start3:0Jawor
25.08Jawor0:1Dąbrówki
2.09Wola D.1:1Jawor
8.09Jawor3:1Trzeboś
16.09Tatyna3:2Jawor
22.09Jawor2:2Wólka
30.09Czarni2:3Jawor
7.10Łańcut7:2Jawor
14.10Jawor-:-Grodzisko
21.10Iskra-:-Jawor
28.10Jawor-:-Dynów
4.11Czarna-:-Jawor
11.11Jawor-:-Rogóżno
 
STRZELCY
 
 
Nowak
Gwizdak
Surmacz
 
KARTKI
 
 
Kiedrowski   1 
Surmacz   1 
Nowak   0 
Pelc   0 
Lęcznar K.   1 
Bieniasz   0 
Lew   0 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
 

Błękit Żołynia

Wróć do tabeli

Błękit Żołynia


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:40128205095-4544
Mecze u siebie:82331317-49
Mecze na wyjeździe:32105173778-4135


Mecze z udziałem drużyny:
2 września, 10:00Junior Łańcut0:3 (wo.)Błękit Żołynia
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
2 września, 10:00Błękit Żołynia1:1Jawor Krzemienica
- na Orliku w Tyczynie
2 września, 10:00Grunwald Budziwój6:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Tyczynie
2 września, 10:00Błękit Żołynia0:9Start Borek Stary
- na Orliku w Tyczynie
9 września, 10:00Grunwald Budziwój5:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Start Borek Stary3:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Junior Łańcut1:2Błękit Żołynia
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
9 września, 10:00Błękit Żołynia1:0Jawor Krzemienica
- na Orliku w Budziwoju (Rzeszowie)
7 października, 10:00Start Borek Stary0:3 (wo.)Błękit Żołynia
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
7 października, 10:00Błękit Żołynia0:2Jawor Krzemienica
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Grunwald Budziwój8:1Błękit Żołynia
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
7 października, 10:00Błękit Żołynia0:2Junior Łańcut
- w Krzemienicy; w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
30 września, 10:00Błękit Żołynia1:4Junior Łańcut
- na Orliku MOSiR Łańcut
30 września, 10:00Grunwald Budziwój0:3 (wo.)Błękit Żołynia
- na Orliku MOSiR Łańcut; w drużynie Grunwald Budziwój wystąpili nieuprawnieni zawodnicy (na boisku 7:0)
30 września, 10:00Błękit Żołynia1:1Jawor Krzemienica
- na Orliku MOSiR Łańcut
30 września, 10:00Start Borek Stary0:3 (wo.)Błękit Żołynia
- na Orliku MOSiR Łańcut; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
14 października, 10:00Błękit Żołynia0:4Grunwald Budziwój
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Start Borek Stary2:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Błękit Żołynia3:3Junior Łańcut
- na Orliku w Żołyni
14 października, 10:00Jawor Krzemienica0:3Błękit Żołynia
- na Orliku w Żołyni
21 kwietnia, 10:00Błękit Żołynia3:0 (wo.)Junior Łańcut
- na Orliku w Tyczynie; Junior Łańcut zrezygnował z przyjazdu na turniej
21 kwietnia, 10:00Jawor Krzemienica4:3Błękit Żołynia
- na Orliku w Tyczynie
26 maja, 9:00Błękit Żołynia0:8Grunwald Budziwój
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie; Grunwald Budziwój zrezygnował z przyjazdu na turniej w Tyczynie (21 kwietnia, 10:00), wstępnie orzeczono walkower na niekorzyść Grunwaldu, następnie postanowiono rozegrać mecz na turnieju Budziwoju
21 kwietnia, 10:00Start Borek Stary0:0Błękit Żołynia
- na Orliku w Tyczynie
28 kwietnia, 10:00Błękit Żołynia1:3Grunwald Budziwój
- w Krzemienicy
28 kwietnia, 10:00Błękit Żołynia1:4Start Borek Stary
- w Krzemienicy
28 kwietnia, 10:00Błękit Żołynia0:2Junior Łańcut
- w Krzemienicy
28 kwietnia, 10:00Jawor Krzemienica1:1Błękit Żołynia
- w Krzemienicy
26 maja, 9:00Błękit Żołynia3:0 (wo.)Start Borek Stary
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie; Start Borek Stary zrezygnował z przyjazdu na turniej
26 maja, 9:00Jawor Krzemienica3:1Błękit Żołynia
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie
26 maja, 9:00Błękit Żołynia0:1Grunwald Budziwój
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie
26 maja, 9:00Junior Łańcut1:2Błękit Żołynia
- na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie
9 czerwca, 10:00Junior Łańcut0:1Błękit Żołynia
- na Orliku MOSiR Łańcut
9 czerwca, 10:00Błękit Żołynia1:5Grunwald Budziwój
- na Orliku MOSiR Łańcut
9 czerwca, 10:00Jawor Krzemienica1:1Błękit Żołynia
- na Orliku MOSiR Łańcut
9 czerwca, 10:00Błękit Żołynia0:3Start Borek Stary
- na Orliku MOSiR Łańcut
16 czerwca, 10:00Grunwald Budziwój2:2Błękit Żołynia
- na stadionie w Żołyni
16 czerwca, 10:00Błękit Żołynia1:3Start Borek Stary
- na stadionie w Żołyni
16 czerwca, 10:00Junior Łańcut2:2Błękit Żołynia
- na stadionie w Żołyni
16 czerwca, 10:00Błękit Żołynia2:1Jawor Krzemienica
- na stadionie w Żołyni

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..