KALENDARIUM
 
22
lipiec
23
lipiec
24
lipiec
25
lipiec
26
lipiec
27
lipiec
28
lipiec
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
14.07, g. 18:30
w Strażowie
Rzemieślnik Strażów
1:4
Jawor Krzemienica

16.07, g. 19:00
w Wólce Niedźwiedzkiej
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2:6
Jawor Krzemienica

21.07, g. 16:00
w Bratkowicach
Bratek Bratkowice
-:-
Jawor Krzemienica

28/29.07, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sitowianka Budy Łańcuckie

1.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Wisłok Świętoniowa

4/5.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Start Lubenia

11/12.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

 

14.10.2016r. g: 10:00

Turniej V

Orlik w Żołyni

Powrót do listy turniejów

MECZE:

Jawor Krzemienica 1:2 Start Borek Stary
Junior Łańcut 0:1 Jawor Krzemienica
Grunwald Budziwój 4:0 Jawor Krzemienica
Jawor Krzemienica 0:3 Błękit Żołynia

SKŁAD:

Krystian Kluz, Patryk Kruczek, Dominik Pasierb, Paweł Pelic, Tomasz Rusinek, Jakub Stempak, Filip Szpunar, Jakub Szydełko, Alex Świder-Salisz, Piotr Tomaka, Bartosz Welc

BRAMKI:

Patryk Kruczek , Tomasz Rusinek

OPIS:

W zeszłą sobotę orlicy zakończyli rundę jesienną. Rozegrali już ostatnie mecze tego roku.

Na Ostatni turniej w Żołyni stawiły się wszystke drużyny. W pierwszym starciu z Budziwojem nasi zawodnicy dobrze weszli w mecz stwarzając na samym początku dwie dogodne sytuacji do strzelenia bramki, zabrakło jednak szczęścia. Po kilku minutach dekoncentacji Grunwald poustawiał szyki obronne które były nie do sforsowania. W dalszej części meczu mimo nielicznych błędów z naszej strony przeciwnicy wszystkie zamienili na bramki, a mecz skończył się porażką 0:4.

Po dobrym meczu z Budziwojem zawodnicy Jaworu wyszli bardzo zmotywowani na mecz z Łańcutem, od samego początku nie odpuszczali i nie dawali rozwinąć skrzydeł zawodnikom Juniora, co przełożyło się na skuteczniejszą grę w ataku w wyniku czego strzeliliśmy bramkę i wygraliśmy 1:0. Rozochoceni zwycięstwem nasi orlicy nabrali apetytu na zdobycie kolejnych trzech punktów, tym razem z Borkiem Starym, niestety obrona Borka postawiła trudniejsze warunki, i pozwoliła wbić sobie tylko jedną bramkę pod koniec meczu, wcześniej zdobywając dwie, toteż mecz zakończył się rezultatem 1:2. W tym meczu zabrakło przede wszystkim podań z przodu, a wszystkie indywidualne akcje były rozbijanie przez twardą obronę Startu.

Ostatni mecz z Żołynią mógł się podobać kibicom ponieważ graliśmy jak równy z równym, niestety pojawiały się błędy w ustawieniu co udało się wykorzystać zawodnikom Błękitu dzięki czemu zdobyli 3 bramki. Mimo liczbych prób i zmasowanych ataków nie udało się dojść na tyle blisko bramki przeciwnika aby oddać skuteczny strzał. Mecz zakończył się wynikiem 0:3 i tym meczem orlicy zakończyli rundę.

trypan

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..