KALENDARIUM
 
19
styczeń
20
styczeń
21
styczeń
22
styczeń
23
styczeń
24
styczeń
25
styczeń
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
17/18.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
LKS Wola Dalsza

24/25.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Astra Medynia Głogowska

3/4.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

10/11.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Zorza Trzeboś

17/18.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

24/25.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Ziomki Rzeszów (JS)

 

02.09.2016r. g: 10:00

Turniej I

Orlik w Tyczynie

Powrót do listy turniejów

MECZE:

Jawor Krzemienica 0:7 Grunwald Budziwój
Błękit Żołynia 1:1 Jawor Krzemienica
Jawor Krzemienica 0:2 Start Borek Stary
Junior Łańcut 0:3 (wo.) Jawor Krzemienica - rywal nie stawił się na turnieju

SKŁAD:

Szymon Bartman, Patryk Kruczek, Dominik Pasierb, Paweł Pelic, Krystian Puchała, Tomasz Rusinek, Jakub Stempak, Filip Szpunar, Jakub Szydełko, Alex Świder-Salisz, Piotr Tomaka, Bartosz Welc

BRAMKI:

Dominik Pasierb

OPIS:

Na pierwszy turniej nasza drużyna orlików pojechała do Borku Starego. Turniej jednak odbył się w Tyczynie, o czym nasz klub nie został poinformowany, przez co nasza drużyna dotarła na miejsce z dużym opóźnieniem a turniej rozpoczął się 40 minut później.

Poprzez te zamieszanie w nasz sztab szkoleniowy wkradło się trochę nerwowości. Nie zaszkodziło to jednak motywacji naszych zawodników, który na pierwszy mecz z drużyną Start Borek Stary wyszli nad wyraz zmotywowani. Przez pierwszą połowę nasi zawodnicy stwarzali dużo więcej sytuacji bramkowych, udawało nam się wymieniać po kilka celnych podań i dostać pod bramkę przeciwnika bez większych problemów, brakowało jedynie szczęścia. W drugiej połowie przeciwnicy dostrzegli że jesteśmy drużyna mniej doświadczoną i odważniej ruszyli do ataku, co w rezultacie przyniosło im dwie bramki pod koniec meczu.

W drugim meczu z dużo bardziej doświadczonym zespołem (Grunwald Budziwój) chłopcy wyszli równie zmotywowani, co w pierwszym meczu, niestety jednak defensywa przeciwników okazała się nie do sforsowania. Na dodatek rywale mieli bardzo silny atak, który bez skrupułów wykorzystywał błędy w ustawieniu naszej obrony, wynikiem czego było siedem straconych bramek.

Ostatni mecz z drużyną Błękit Żołynia był najbardziej wyrównanym meczem, o czym świadczy również wynik (1:1). Obie drużyny debiutowały w turnieju w kategorii Orlików, co widać było na boisku. Jedni i drudzy stwarzali sobie sytuację bramkowe, z których jedną wykorzystali nasi zawodnicy. Po strzale Tomka Rusinka piłka odbiła się od naszego pomocnika Dominika Pasierba i wpadła do bramki, czym drużyna Jaworu wyrównał wynik i zdobyła pierwszy punkt w sezonie. Kolejne 3 punkty nasi zdobyli wygrywając walkowerem z Juniorem Łańcut, którzy nie stawili się na turniej.

trypan

 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..