Jawor Krzemienica
NAST. MECZ
 
31 III 2019
g. 14:00
 
Jawor Krzemienica Start Brzóza Stadnicka
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
11 XI 2018
g. 13:00
 
Jawor Krzemienica Szarotka Rogóżno
2 2
 
JAK GRAMY
 
18.08Start3:0Jawor
25.08Jawor0:1Dąbrówki
2.09Wola D.1:1Jawor
8.09Jawor3:1Trzeboś
16.09Tatyna3:2Jawor
22.09Jawor2:2Wólka
30.09Czarni2:3Jawor
7.10Łańcut7:2Jawor
14.10Jawor5:2Grodzisko
21.10Iskra2:2Jawor
28.10Jawor1:2Dynów
4.11Czarna4:2Jawor
11.11Jawor2:2Rogóżno
 
STRZELCY
 
 
Nowak12 
Surmacz
Gwizdak
Lew
Mac
 
KARTKI
 
 
Nowak   0 
Surmacz   2 
Kiedrowski   1 
Pelc   0 
Lęcznar K.   1 
Bieniasz   0 
Lew   0 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
Skrobacz   0 
Pawełek M.   0 
Król   0 
Pawełek W.   0 
 

TABELA i TERMINARZ

Przejdź do ostatniej rozegranej kolejki

Zobacz tabelę w wersji rozszerzonej

 DryżynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
1.Dynovia Dynów74302161515
2.Jawor Krzemienica741224121213
3.Start Borek Stary733125101512
4.Budovia Budy Łańcuckie73311813512
5.Włókniarz Rakszawa62311114-39
6.Tatyna Dylągówka6123820-125
7.Unia Korniaktów Płn.7115722-154
8.Astra Medynia Głogowska7106825-173


 
Kolejka 1 - 8 września
8 września, 16:00Astra Medynia Głogowska0:2Tatyna Dylągówka
8 września, 16:00Budovia Budy Łańcuckie2:2Jawor Krzemienica
8 września, 15:00Start Borek Stary1:1Dynovia Dynów
8 września, 11:00Włókniarz Rakszawa3:3Unia Korniaktów Płn.
 
Kolejka 2 - 15 września
18 września, 17:30Tatyna Dylągówka0:3Unia Korniaktów Płn.
- w pierwotnym terminie (15 września, 15:00) odwołany
15 września, 11:00Dynovia Dynów2:2Włókniarz Rakszawa
15 września, 11:00Jawor Krzemienica3:4Start Borek Stary
15 września, 14:00Astra Medynia Głogowska2:4Budovia Budy Łańcuckie
 
Kolejka 3 - 22 września
22 września, 15:30Budovia Budy Łańcuckie7:1Tatyna Dylągówka
22 września, 15:00Start Borek Stary8:1Astra Medynia Głogowska
22 września, 10:00Włókniarz Rakszawa1:6Jawor Krzemienica
22 września, 14:00Unia Korniaktów Płn.0:3Dynovia Dynów
 
Kolejka 4 - 29 września
29 września, 15:00Tatyna Dylągówka2:2Dynovia Dynów
29 września, 11:00Jawor Krzemienica3:0 (wo.)Unia Korniaktów Płn.
- goście nie dojechali
29 września, 12:00Astra Medynia Głogowska2:3Włókniarz Rakszawa
29 września, 12:30Budovia Budy Łańcuckie2:2Start Borek Stary
 
Kolejka 5 - 6 października
6 października, 11:00Start Borek Stary2:2Tatyna Dylągówka
6 października, 11:00Włókniarz Rakszawa1:1Budovia Budy Łańcuckie
6 października, 14:00Unia Korniaktów Płn.0:3 (wo.)Astra Medynia Głogowska
- przerwany w 10 minucie przy stanie 0:0 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
6 października, 11:00Dynovia Dynów4:1Jawor Krzemienica
 
Kolejka 6 - 13 października
25 września, 17:00Tatyna Dylągówka1:6Jawor Krzemienica
- rozegrano awansem (pierwotny termin: 13 października, 15:00)
13 października, 11:00Astra Medynia Głogowska0:5Dynovia Dynów
13 października, 16:00Budovia Budy Łańcuckie2:1Unia Korniaktów Płn.
13 października, 15:00Start Borek Stary0:1Włókniarz Rakszawa
 
Kolejka 7 - 20 października
, Włókniarz Rakszawa-:-Tatyna Dylągówka
- w pierwotnym terminie (20 października, 11:00) odwołany; przeniesiony na wiosnę
20 października, 14:00Unia Korniaktów Płn.0:8Start Borek Stary
20 października, 11:00Dynovia Dynów4:0Budovia Budy Łańcuckie
20 października, 11:00Jawor Krzemienica3:0Astra Medynia Głogowska
 
Kolejka 8
, Tatyna Dylągówka-:-Astra Medynia Głogowska
, Jawor Krzemienica-:-Budovia Budy Łańcuckie
, Dynovia Dynów-:-Start Borek Stary
, Unia Korniaktów Płn.-:-Włókniarz Rakszawa
 
Kolejka 9
, Unia Korniaktów Płn.-:-Tatyna Dylągówka
, Włókniarz Rakszawa-:-Dynovia Dynów
, Start Borek Stary-:-Jawor Krzemienica
, Budovia Budy Łańcuckie-:-Astra Medynia Głogowska
 
Kolejka 10
, Tatyna Dylągówka-:-Budovia Budy Łańcuckie
, Astra Medynia Głogowska-:-Start Borek Stary
, Jawor Krzemienica-:-Włókniarz Rakszawa
, Dynovia Dynów-:-Unia Korniaktów Płn.
 
Kolejka 11
, Dynovia Dynów-:-Tatyna Dylągówka
, Unia Korniaktów Płn.-:-Jawor Krzemienica
, Włókniarz Rakszawa-:-Astra Medynia Głogowska
, Start Borek Stary-:-Budovia Budy Łańcuckie
 
Kolejka 12
, Tatyna Dylągówka-:-Start Borek Stary
, Budovia Budy Łańcuckie-:-Włókniarz Rakszawa
, Astra Medynia Głogowska-:-Unia Korniaktów Płn.
, Jawor Krzemienica-:-Dynovia Dynów
 
Kolejka 13
, Jawor Krzemienica-:-Tatyna Dylągówka
, Dynovia Dynów-:-Astra Medynia Głogowska
, Unia Korniaktów Płn.-:-Budovia Budy Łańcuckie
, Włókniarz Rakszawa-:-Start Borek Stary
 
Kolejka 14
, Tatyna Dylągówka-:-Włókniarz Rakszawa
, Start Borek Stary-:-Unia Korniaktów Płn.
, Budovia Budy Łańcuckie-:-Dynovia Dynów
, Astra Medynia Głogowska-:-Jawor Krzemienica

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..