Jawor Krzemienica
NAST. MECZ
 
1 V 2019
g. 17:00
 
Leśna Wólka Podleśna Jawor Krzemienica
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
27 IV 2019
g. 17:00
 
Jawor Krzemienica Tatyna Dylągówka
5 6
 
JAK GRAMY
 
31.03Jawor1:2Start
7.04Dąbrówki1:1Jawor
14.04Jawor2:4Wola D.
20.04Trzeboś2:4Jawor
27.04Jawor5:6Tatyna
1.05Wólka-:-Jawor
4.05Jawor-:-Czarni
12.05Jawor-:-Łańcut
18.05Grodzisko-:-Jawor
26.05Jawor-:-Iskra
2.06Dynów-:-Jawor
9.06Jawor-:-Czarna
16.06Rogóżno-:-Jawor
 
STRZELCY
 
 
Nowak16 
Surmacz
Gwizdak
Bieniasz K.
Skrobacz
Lew
Mac
Kiedrowski
 
KARTKI
 
 
Nowak   0 
Surmacz   3 
Kiedrowski   1 
Bieniasz   1 
Skrobacz   0 
Pelc   0 
Lew   0 
Guzek   0 
Lęcznar K.   1 
Szpyrka   1 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
Pawełek M.   0 
Król   0 
Pawełek W.   0 
 

TABELA i TERMINARZ

Przejdź do ostatniej rozegranej kolejki

Zobacz tabelę w wersji rozszerzonej

 DryżynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
1.Dynovia Dynów96303292321
2.Jawor Krzemienica951328171116
3.Włókniarz Rakszawa94321819-115
4.Budovia Budy Łańcuckie94322316715
5.Start Borek Stary943229181115
6.Tatyna Dylągówka93241425-1111
7.Unia Korniaktów Płn.9117726-194
8.Astra Medynia Głogowska91081132-213


 
Kolejka 1 - 8 września
8 września, 16:00Astra Medynia Głogowska0:2Tatyna Dylągówka
8 września, 16:00Budovia Budy Łańcuckie2:2Jawor Krzemienica
8 września, 15:00Start Borek Stary1:1Dynovia Dynów
8 września, 11:00Włókniarz Rakszawa3:3Unia Korniaktów Płn.
 
Kolejka 2 - 15 września
18 września, 17:30Tatyna Dylągówka0:3Unia Korniaktów Płn.
- w pierwotnym terminie (15 września, 15:00) odwołany
15 września, 11:00Dynovia Dynów2:2Włókniarz Rakszawa
15 września, 11:00Jawor Krzemienica3:4Start Borek Stary
15 września, 14:00Astra Medynia Głogowska2:4Budovia Budy Łańcuckie
 
Kolejka 3 - 22 września
22 września, 15:30Budovia Budy Łańcuckie7:1Tatyna Dylągówka
22 września, 15:00Start Borek Stary8:1Astra Medynia Głogowska
22 września, 10:00Włókniarz Rakszawa1:6Jawor Krzemienica
22 września, 14:00Unia Korniaktów Płn.0:3Dynovia Dynów
 
Kolejka 4 - 29 września
29 września, 15:00Tatyna Dylągówka2:2Dynovia Dynów
29 września, 11:00Jawor Krzemienica3:0 (wo.)Unia Korniaktów Płn.
- goście nie dojechali
29 września, 12:00Astra Medynia Głogowska2:3Włókniarz Rakszawa
29 września, 12:30Budovia Budy Łańcuckie2:2Start Borek Stary
 
Kolejka 5 - 6 października
6 października, 11:00Start Borek Stary2:2Tatyna Dylągówka
6 października, 11:00Włókniarz Rakszawa1:1Budovia Budy Łańcuckie
6 października, 14:00Unia Korniaktów Płn.0:3 (wo.)Astra Medynia Głogowska
- przerwany w 10 minucie przy stanie 0:0 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
6 października, 11:00Dynovia Dynów4:1Jawor Krzemienica
 
Kolejka 6 - 13 października
25 września, 17:00Tatyna Dylągówka1:6Jawor Krzemienica
- rozegrano awansem (pierwotny termin: 13 października, 15:00)
13 października, 11:00Astra Medynia Głogowska0:5Dynovia Dynów
13 października, 16:00Budovia Budy Łańcuckie2:1Unia Korniaktów Płn.
13 października, 15:00Start Borek Stary0:1Włókniarz Rakszawa
 
Kolejka 7 - 20 października
23 kwietnia, 16:00Włókniarz Rakszawa2:1Tatyna Dylągówka
- w pierwotnym terminie (20 października, 11:00) odwołany; w drugim terminie (20 kwietnia, 11:00) odwołany
20 października, 14:00Unia Korniaktów Płn.0:8Start Borek Stary
20 października, 11:00Dynovia Dynów4:0Budovia Budy Łańcuckie
20 października, 11:00Jawor Krzemienica3:0Astra Medynia Głogowska
 
Kolejka 8 - 27 kwietnia
27 kwietnia, 11:00Tatyna Dylągówka4:3Astra Medynia Głogowska
27 kwietnia, 13:30Jawor Krzemienica3:2Budovia Budy Łańcuckie
27 kwietnia, 16:00Dynovia Dynów7:1Start Borek Stary
27 kwietnia, 11:00Unia Korniaktów Płn.0:3 (wo.)Włókniarz Rakszawa
- mecz przerwany w 25 minucie przy stani 0:3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
 
Kolejka 9 - 4 maja
4 maja, 11:00Unia Korniaktów Płn.0:1Tatyna Dylągówka
4 maja, 11:00Włókniarz Rakszawa2:4Dynovia Dynów
4 maja, 13:00Start Borek Stary3:1Jawor Krzemienica
4 maja, 16:00Budovia Budy Łańcuckie3:0Astra Medynia Głogowska
 
Kolejka 10 - 11 maja
11 maja, 16:00Tatyna Dylągówka-:-Budovia Budy Łańcuckie
11 maja, 11:00Astra Medynia Głogowska-:-Start Borek Stary
11 maja, 14:00Jawor Krzemienica-:-Włókniarz Rakszawa
11 maja, 16:00Dynovia Dynów-:-Unia Korniaktów Płn.
 
Kolejka 11 - 18 maja
15 maja, 17:00Dynovia Dynów-:-Tatyna Dylągówka
- w pierwotnym terminie (18 maja, 16:00) odwołany
18 maja, 11:00Unia Korniaktów Płn.-:-Jawor Krzemienica
18 maja, 11:00Włókniarz Rakszawa-:-Astra Medynia Głogowska
18 maja, 13:00Start Borek Stary-:-Budovia Budy Łańcuckie
 
Kolejka 12 - 25 maja
25 maja, 11:00Tatyna Dylągówka-:-Start Borek Stary
25 maja, 16:00Budovia Budy Łańcuckie-:-Włókniarz Rakszawa
25 maja, 11:00Astra Medynia Głogowska-:-Unia Korniaktów Płn.
25 maja, 16:00Jawor Krzemienica-:-Dynovia Dynów
 
Kolejka 13 - 1 czerwca
1 czerwca, 16:00Jawor Krzemienica-:-Tatyna Dylągówka
1 czerwca, 16:00Dynovia Dynów-:-Astra Medynia Głogowska
1 czerwca, 11:00Unia Korniaktów Płn.-:-Budovia Budy Łańcuckie
1 czerwca, 11:00Włókniarz Rakszawa-:-Start Borek Stary
 
Kolejka 14 - 8 czerwca
8 czerwca, 11:00Tatyna Dylągówka-:-Włókniarz Rakszawa
8 czerwca, 13:00Start Borek Stary-:-Unia Korniaktów Płn.
8 czerwca, 17:00Budovia Budy Łańcuckie-:-Dynovia Dynów
8 czerwca, 11:00Astra Medynia Głogowska-:-Jawor Krzemienica

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..