Jawor Krzemienica
KALENDARIUM
 
21
styczeń
22
styczeń
23
styczeń
24
styczeń
25
styczeń
26
styczeń
27
styczeń
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
17/18.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
LKS Wola Dalsza

24/25.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Astra Medynia Głogowska

3/4.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

10/11.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Zorza Trzeboś

17/18.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

24/25.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Ziomki Rzeszów (JS)

 

TABELA i TERMINARZ

Przejdź do ostatniej rozegranej kolejki

Zobacz tabelę w wersji rozszerzonej

 DryżynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
1.Aramix Niebylec1212005855336
2.Wisłok Wiśniowa1281360233725
3.Grunwald Budziwój1280458223624
4.Jawor Krzemienica127322019124
5.Orły Rzeszów127322926324
6.KS Przybyszówka126242925420
7.Stal Łańcut124262315814
8.Bratek Bratkowice123361745-2812
9.Plantator Nienadówka123362834-612
10.Unia Korniaktów Północny123271636-2011
11.Głogovia Głogów Małopolski111371128-176
12.Grodziszczanka Grodzisko Dolne112091639-236
13.Brzeg Białobrzegi121291765-485

- LKS Wola Dalsza wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek



 
Kolejka 1 - 19 sierpnia
Pauza: Brzeg Białobrzegi
11 października, 19:00Orły Rzeszów4:2KS Przybyszówka
- w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 13:00) odwołany
19 sierpnia, 11:00Stal Łańcut0:3Plantator Nienadówka
19 sierpnia, 11:00Jawor Krzemienica1:5Grunwald Budziwój
19 sierpnia, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne2:5Unia Korniaktów Północny
6 września, 17:00Bratek Bratkowice1:1Głogovia Głogów Małopolski
- w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 11:00) odwołany
19 sierpnia, 11:00Wisłok Wiśniowa2:3Aramix Niebylec
 
Kolejka 2 - 26 sierpnia
Pauza: Grunwald Budziwój
26 sierpnia, 13:00KS Przybyszówka2:3Aramix Niebylec
26 sierpnia, 11:00Głogovia Głogów Małopolski0:2Wisłok Wiśniowa
26 sierpnia, 17:00Unia Korniaktów Północny3:1Bratek Bratkowice
26 sierpnia, 13:30Brzeg Białobrzegi3:2Grodziszczanka Grodzisko Dolne
26 sierpnia, 15:00Plantator Nienadówka2:2Jawor Krzemienica
27 sierpnia, 12:00Orły Rzeszów2:1Stal Łańcut
 
Kolejka 3 - 29 sierpnia
Pauza: Plantator Nienadówka
29 sierpnia, 14:00Stal Łańcut0:0KS Przybyszówka
29 sierpnia, 16:00Jawor Krzemienica1:1Orły Rzeszów
29 sierpnia, 18:30Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:8Grunwald Budziwój
29 sierpnia, 16:00Bratek Bratkowice2:1Brzeg Białobrzegi
29 sierpnia, 18:00Wisłok Wiśniowa9:1Unia Korniaktów Północny
29 sierpnia, 17:00Aramix Niebylec3:0Głogovia Głogów Małopolski
 
Kolejka 4 - 2 września
Pauza: Orły Rzeszów
2 września, 13:00KS Przybyszówka2:0Głogovia Głogów Małopolski
2 września, 11:00Unia Korniaktów Północny0:9Aramix Niebylec
2 września, 11:00Brzeg Białobrzegi1:9Wisłok Wiśniowa
2 września, 15:30Grunwald Budziwój10:1Bratek Bratkowice
2 września, 16:00Plantator Nienadówka2:5Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2 września, 11:00Stal Łańcut0:0Jawor Krzemienica
 
Kolejka 5 - 9 września
Pauza: Stal Łańcut
9 września, 11:00Jawor Krzemienica2:1KS Przybyszówka
19 września, 18:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne1:5Orły Rzeszów
- w pierwotnym terminie (9 września, 13:00) odwołany
9 września, 11:00Bratek Bratkowice4:2Plantator Nienadówka
9 września, 10:00Wisłok Wiśniowa6:4Grunwald Budziwój
9 września, 12:30Aramix Niebylec8:0Brzeg Białobrzegi
9 września, 11:30Głogovia Głogów Małopolski0:0Unia Korniaktów Północny
 
Kolejka 6 - 16 września
Pauza: Jawor Krzemienica
16 września, 13:00KS Przybyszówka3:0 (wo.)Unia Korniaktów Północny
- goście nie dojechali
16 września, 11:00Brzeg Białobrzegi4:4Głogovia Głogów Małopolski
16 września, 15:30Grunwald Budziwój0:4Aramix Niebylec
16 września, 16:00Plantator Nienadówka5:5Wisłok Wiśniowa
16 września, 10:00Orły Rzeszów3:3Bratek Bratkowice
16 września, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:5Stal Łańcut
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
 
Kolejka 7 - 23 września
Pauza: KS Przybyszówka
11 listopada, 14:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:1Jawor Krzemienica
- w pierwotnym terminie (23 września, 13:00) odwołany ze względu na zły stan boiska
23 września, 11:00Stal Łańcut1:2Bratek Bratkowice
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
23 września, 11:00Wisłok Wiśniowa2:3Orły Rzeszów
23 września, 12:30Aramix Niebylec3:0 (wo.)Plantator Nienadówka
- goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz
28 września, 16:00Głogovia Głogów Małopolski0:9Grunwald Budziwój
- w pierwotnym terminie (23 września, 11:30) odwołany ze względu na zły stan boiska
23 września, 14:00Unia Korniaktów Północny1:1Brzeg Białobrzegi
 
Kolejka 8 - 30 września
Pauza: Grodziszczanka Grodzisko Dolne
30 września, 15:30KS Przybyszówka8:1Brzeg Białobrzegi
30 września, 15:30Grunwald Budziwój3:0 (wo.)Unia Korniaktów Północny
- goście nie dojechali
30 września, 16:00Plantator Nienadówka3:0Głogovia Głogów Małopolski
30 września, 10:00Aramix Niebylec4:0Orły Rzeszów
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
30 września, 11:00Stal Łańcut0:1Wisłok Wiśniowa
30 września, 11:00Jawor Krzemienica1:0Bratek Bratkowice
 
Kolejka 9 - 7 października
Pauza: Bratek Bratkowice
18 października, 16:00KS Przybyszówka2:1Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- w pierwotnym terminie (7 października, 13:00) odwołany ze względu na zły stan boiska w Grodzisku Dolnym; w drugim terminie zdecydowano o zamianie gospodarzy względem pierwotnego terminarza
7 października, 10:00Wisłok Wiśniowa2:4Jawor Krzemienica
7 października, 12:30Aramix Niebylec2:0Stal Łańcut
7 października, 11:00Głogovia Głogów Małopolski1:2Orły Rzeszów
7 października, 16:00Unia Korniaktów Północny3:2Plantator Nienadówka
7 października, 9:00Brzeg Białobrzegi0:6Grunwald Budziwój
 
Kolejka 10 - 14 października
Pauza: Wisłok Wiśniowa
14 października, 16:00KS Przybyszówka4:0Grunwald Budziwój
18 października, 16:00Plantator Nienadówka5:1Brzeg Białobrzegi
- w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany
15 października, 16:00Orły Rzeszów3:2Unia Korniaktów Północny
- w pierwotnym terminie (14 października, 13:00) odwołany
14 października, 13:00Stal Łańcut0:4Głogovia Głogów Małopolski
14 października, 11:00Jawor Krzemienica1:4Aramix Niebylec
14 października, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne5:1Bratek Bratkowice
 
Kolejka 11 - 21 października
Pauza: Aramix Niebylec
21 października, 11:00Bratek Bratkowice1:1KS Przybyszówka
21 października, 11:00Wisłok Wiśniowa3:0 (wo.)Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- goście nie dojechali
21 października, 11:00Głogovia Głogów Małopolski1:2Jawor Krzemienica
21 października, 14:00Unia Korniaktów Północny0:1Stal Łańcut
21 października, 10:00Brzeg Białobrzegi2:5Orły Rzeszów
19 listopada, 16:00Grunwald Budziwój7:3Plantator Nienadówka
- w pierwotnym terminie (21 października, 15:30) odwołany; w drugim terminie (25 października, 16:00) odwołany; po ustaleniu trzeciego terminu (17 marca, 16:00) postanowiono rozegrać jesienią
 
Kolejka 12 - 28 października
Pauza: Głogovia Głogów Małopolski
28 października, 13:00KS Przybyszówka3:0 (wo.)Plantator Nienadówka
- goście nie dojechali
8 listopada, 19:30Orły Rzeszów0:6Grunwald Budziwój
- w pierwotnym terminie (29 października, 12:00) odwołany
11 listopada, 11:00Stal Łańcut12:1Brzeg Białobrzegi
- w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany ze względu na zły stan boiska
28 października, 11:00Jawor Krzemienica2:1Unia Korniaktów Północny
28 października, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:4Aramix Niebylec
28 października, 11:00Bratek Bratkowice1:6Wisłok Wiśniowa
 
Kolejka 13 - 4 listopada
Pauza: Unia Korniaktów Północny
11 listopada, 11:00Wisłok Wiśniowa13:1KS Przybyszówka
- w pierwotnym terminie (4 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
4 listopada, 12:30Aramix Niebylec11:0Bratek Bratkowice
, Głogovia Głogów Małopolski-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- w pierwotnym terminie (4 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; nowy termin nieznany
4 listopada, 11:00Brzeg Białobrzegi2:3Jawor Krzemienica
25 listopada, 18:15Grunwald Budziwój0:3 (wo.)Stal Łańcut
- w pierwotnym terminie (4 listopada, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie gospodarze nie stawili się na mecz
4 listopada, 14:00Plantator Nienadówka1:1Orły Rzeszów
 
Kolejka 14 - 7 kwietnia
Pauza: Brzeg Białobrzegi
7 kwietnia, KS Przybyszówka-:-Orły Rzeszów
7 kwietnia, Plantator Nienadówka-:-Stal Łańcut
7 kwietnia, Grunwald Budziwój-:-Jawor Krzemienica
7 kwietnia, Unia Korniaktów Północny-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
7 kwietnia, Głogovia Głogów Małopolski-:-Bratek Bratkowice
7 kwietnia, Aramix Niebylec-:-Wisłok Wiśniowa
 
Kolejka 15 - 14 kwietnia
Pauza: Grunwald Budziwój
14 kwietnia, Aramix Niebylec-:-KS Przybyszówka
14 kwietnia, Wisłok Wiśniowa-:-Głogovia Głogów Małopolski
14 kwietnia, Bratek Bratkowice-:-Unia Korniaktów Północny
14 kwietnia, Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Brzeg Białobrzegi
14 kwietnia, Jawor Krzemienica-:-Plantator Nienadówka
14 kwietnia, Stal Łańcut-:-Orły Rzeszów
 
Kolejka 16 - 21 kwietnia
Pauza: Plantator Nienadówka
21 kwietnia, KS Przybyszówka-:-Stal Łańcut
21 kwietnia, Orły Rzeszów-:-Jawor Krzemienica
21 kwietnia, Grunwald Budziwój-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
21 kwietnia, Brzeg Białobrzegi-:-Bratek Bratkowice
21 kwietnia, Unia Korniaktów Północny-:-Wisłok Wiśniowa
21 kwietnia, Głogovia Głogów Małopolski-:-Aramix Niebylec
 
Kolejka 17 - 28 kwietnia
Pauza: Orły Rzeszów
28 kwietnia, Głogovia Głogów Małopolski-:-KS Przybyszówka
28 kwietnia, Aramix Niebylec-:-Unia Korniaktów Północny
28 kwietnia, Wisłok Wiśniowa-:-Brzeg Białobrzegi
28 kwietnia, Bratek Bratkowice-:-Grunwald Budziwój
28 kwietnia, Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Plantator Nienadówka
28 kwietnia, Jawor Krzemienica-:-Stal Łańcut
 
Kolejka 18 - 2 maja
Pauza: Stal Łańcut
2 maja, KS Przybyszówka-:-Jawor Krzemienica
2 maja, Orły Rzeszów-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2 maja, Plantator Nienadówka-:-Bratek Bratkowice
2 maja, Grunwald Budziwój-:-Wisłok Wiśniowa
2 maja, Brzeg Białobrzegi-:-Aramix Niebylec
2 maja, Unia Korniaktów Północny-:-Głogovia Głogów Małopolski
 
Kolejka 19 - 5 maja
Pauza: Jawor Krzemienica
5 maja, Unia Korniaktów Północny-:-KS Przybyszówka
5 maja, Głogovia Głogów Małopolski-:-Brzeg Białobrzegi
5 maja, Aramix Niebylec-:-Grunwald Budziwój
5 maja, Wisłok Wiśniowa-:-Plantator Nienadówka
5 maja, Bratek Bratkowice-:-Orły Rzeszów
5 maja, Stal Łańcut-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
 
Kolejka 20 - 12 maja
Pauza: KS Przybyszówka
12 maja, Jawor Krzemienica-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
12 maja, Bratek Bratkowice-:-Stal Łańcut
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
12 maja, Orły Rzeszów-:-Wisłok Wiśniowa
12 maja, Plantator Nienadówka-:-Aramix Niebylec
12 maja, Grunwald Budziwój-:-Głogovia Głogów Małopolski
12 maja, Brzeg Białobrzegi-:-Unia Korniaktów Północny
 
Kolejka 21 - 19 maja
Pauza: Grodziszczanka Grodzisko Dolne
19 maja, Brzeg Białobrzegi-:-KS Przybyszówka
19 maja, Unia Korniaktów Północny-:-Grunwald Budziwój
19 maja, Głogovia Głogów Małopolski-:-Plantator Nienadówka
19 maja, Orły Rzeszów-:-Aramix Niebylec
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
19 maja, Wisłok Wiśniowa-:-Stal Łańcut
19 maja, Bratek Bratkowice-:-Jawor Krzemienica
 
Kolejka 22 - 26 maja
Pauza: Bratek Bratkowice
26 maja, Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-KS Przybyszówka
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
26 maja, Jawor Krzemienica-:-Wisłok Wiśniowa
26 maja, Stal Łańcut-:-Aramix Niebylec
26 maja, Orły Rzeszów-:-Głogovia Głogów Małopolski
26 maja, Plantator Nienadówka-:-Unia Korniaktów Północny
26 maja, Grunwald Budziwój-:-Brzeg Białobrzegi
 
Kolejka 23 - 29 maja
Pauza: Wisłok Wiśniowa
29 maja, Grunwald Budziwój-:-KS Przybyszówka
29 maja, Brzeg Białobrzegi-:-Plantator Nienadówka
29 maja, Unia Korniaktów Północny-:-Orły Rzeszów
29 maja, Głogovia Głogów Małopolski-:-Stal Łańcut
29 maja, Aramix Niebylec-:-Jawor Krzemienica
29 maja, Bratek Bratkowice-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
 
Kolejka 24 - 2 czerwca
Pauza: Aramix Niebylec
2 czerwca, KS Przybyszówka-:-Bratek Bratkowice
2 czerwca, Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Wisłok Wiśniowa
2 czerwca, Jawor Krzemienica-:-Głogovia Głogów Małopolski
2 czerwca, Stal Łańcut-:-Unia Korniaktów Północny
2 czerwca, Orły Rzeszów-:-Brzeg Białobrzegi
2 czerwca, Plantator Nienadówka-:-Grunwald Budziwój
 
Kolejka 25 - 9 czerwca
Pauza: Głogovia Głogów Małopolski
9 czerwca, Plantator Nienadówka-:-KS Przybyszówka
9 czerwca, Grunwald Budziwój-:-Orły Rzeszów
9 czerwca, Brzeg Białobrzegi-:-Stal Łańcut
9 czerwca, Unia Korniaktów Północny-:-Jawor Krzemienica
9 czerwca, Aramix Niebylec-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
9 czerwca, Wisłok Wiśniowa-:-Bratek Bratkowice
 
Kolejka 26 - 16 czerwca
Pauza: Unia Korniaktów Północny
16 czerwca, KS Przybyszówka-:-Wisłok Wiśniowa
16 czerwca, Bratek Bratkowice-:-Aramix Niebylec
16 czerwca, Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Głogovia Głogów Małopolski
16 czerwca, Jawor Krzemienica-:-Brzeg Białobrzegi
16 czerwca, Stal Łańcut-:-Grunwald Budziwój
16 czerwca, Orły Rzeszów-:-Plantator Nienadówka

 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..