KALENDARIUM
 
19
styczeń
20
styczeń
21
styczeń
22
styczeń
23
styczeń
24
styczeń
25
styczeń
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
17/18.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
LKS Wola Dalsza

24/25.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Astra Medynia Głogowska

3/4.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

10/11.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Zorza Trzeboś

17/18.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

24/25.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Ziomki Rzeszów (JS)

 

Unia Korniaktów Północny

Wróć do tabeli

Unia Korniaktów Północny


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:123271636-2011
Mecze u siebie:5212714-77
Mecze na wyjeździe:7115922-134


Mecze z udziałem drużyny:
19 sierpnia, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne2:5Unia Korniaktów Północny
26 sierpnia, 17:00Unia Korniaktów Północny3:1Bratek Bratkowice
29 sierpnia, 18:00Wisłok Wiśniowa9:1Unia Korniaktów Północny
2 września, 11:00Unia Korniaktów Północny0:9Aramix Niebylec
9 września, 11:30Głogovia Głogów Małopolski0:0Unia Korniaktów Północny
16 września, 13:00KS Przybyszówka3:0 (wo.)Unia Korniaktów Północny
- goście nie dojechali
23 września, 14:00Unia Korniaktów Północny1:1Brzeg Białobrzegi
30 września, 15:30Grunwald Budziwój3:0 (wo.)Unia Korniaktów Północny
- goście nie dojechali
7 października, 16:00Unia Korniaktów Północny3:2Plantator Nienadówka
15 października, 16:00Orły Rzeszów3:2Unia Korniaktów Północny
- w pierwotnym terminie (14 października, 13:00) odwołany
21 października, 14:00Unia Korniaktów Północny0:1Stal Łańcut
28 października, 11:00Jawor Krzemienica2:1Unia Korniaktów Północny
7 kwietnia, Unia Korniaktów Północny-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
14 kwietnia, Bratek Bratkowice-:-Unia Korniaktów Północny
21 kwietnia, Unia Korniaktów Północny-:-Wisłok Wiśniowa
28 kwietnia, Aramix Niebylec-:-Unia Korniaktów Północny
2 maja, Unia Korniaktów Północny-:-Głogovia Głogów Małopolski
5 maja, Unia Korniaktów Północny-:-KS Przybyszówka
12 maja, Brzeg Białobrzegi-:-Unia Korniaktów Północny
19 maja, Unia Korniaktów Północny-:-Grunwald Budziwój
26 maja, Plantator Nienadówka-:-Unia Korniaktów Północny
29 maja, Unia Korniaktów Północny-:-Orły Rzeszów
2 czerwca, Stal Łańcut-:-Unia Korniaktów Północny
9 czerwca, Unia Korniaktów Północny-:-Jawor Krzemienica

 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..