NAST. MECZ
 
14 X 2018
g. 14:00
 
Jawor Krzemienica Grodziszczanka Grodzisko Dolne
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
7 X 2018
g. 15:00
 
SPEC Stal Łańcut Jawor Krzemienica
7 2
 
JAK GRAMY
 
18.08Start3:0Jawor
25.08Jawor0:1Dąbrówki
2.09Wola D.1:1Jawor
8.09Jawor3:1Trzeboś
16.09Tatyna3:2Jawor
22.09Jawor2:2Wólka
30.09Czarni2:3Jawor
7.10Łańcut7:2Jawor
14.10Jawor-:-Grodzisko
21.10Iskra-:-Jawor
28.10Jawor-:-Dynów
4.11Czarna-:-Jawor
11.11Jawor-:-Rogóżno
 
STRZELCY
 
 
Nowak
Gwizdak
Surmacz
 
KARTKI
 
 
Kiedrowski   1 
Surmacz   1 
Nowak   0 
Pelc   0 
Lęcznar K.   1 
Bieniasz   0 
Lew   0 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
 

Stal Łańcut

Wróć do tabeli

Stal Łańcut


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:209294642429
Mecze u siebie:103252117411
Mecze na wyjeździe:106042525018


Mecze z udziałem drużyny:
19 sierpnia, 11:00Stal Łańcutx:xPlantator Nienadówka
- było 0:3, anulowany
27 sierpnia, 12:00Orły Rzeszów2:1Stal Łańcut
29 sierpnia, 14:00Stal Łańcut0:0KS Przybyszówka
2 września, 11:00Stal Łańcut0:0Jawor Krzemienica
16 września, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:5Stal Łańcut
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
23 września, 11:00Stal Łańcut1:2Bratek Bratkowice
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
30 września, 11:00Stal Łańcut0:1Wisłok Wiśniowa
7 października, 12:30Aramix Niebylec2:0Stal Łańcut
14 października, 13:00Stal Łańcut0:4Głogovia Głogów Małopolski
21 października, 14:00Unia Korniaktów Północny0:1Stal Łańcut
11 listopada, 11:00Stal Łańcut12:1Brzeg Białobrzegi
- w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany ze względu na zły stan boiska
25 listopada, 18:15Grunwald Budziwójx:xStal Łańcut
- w pierwotnym terminie (4 listopada, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie gospodarze nie stawili się na mecz; zweryfikowany na 0:3 (wo.), anulowany
14 kwietnia, 13:00Stal Łańcut1:2Orły Rzeszów
21 kwietnia, 13:00KS Przybyszówka0:4Stal Łańcut
28 kwietnia, 15:00Jawor Krzemienica2:3Stal Łańcut
5 maja, 13:00Stal Łańcut4:0Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
12 maja, 11:00Bratek Bratkowice2:3Stal Łańcut
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
19 maja, 11:00Wisłok Wiśniowa6:0Stal Łańcut
26 maja, 13:00Stal Łańcut0:7Aramix Niebylec
29 maja, 18:00Głogovia Głogów Małopolski2:5Stal Łańcut
2 czerwca, 13:00Stal Łańcut3:0Unia Korniaktów Północny
9 czerwca, 14:00Brzeg Białobrzegi9:3Stal Łańcut

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..