KALENDARIUM
 
15
lipiec
16
lipiec
19:00sparing
17
lipiec
18
lipiec
19
lipiec
20
lipiec
21
lipiec
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
14.07, g. 18:30
w Strażowie
Rzemieślnik Strażów
1:4
Jawor Krzemienica

16.07, g. 19:00
w Wólce Niedźwiedzkiej
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-:-
Jawor Krzemienica

21/22.07, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Bratek Bratkowice

28/29.07, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sitowianka Budy Łańcuckie

1.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Wisłok Świętoniowa

4/5.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Start Lubenia

11/12.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

 

Stal Łańcut

Wróć do tabeli

Stal Łańcut


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:209294642429
Mecze u siebie:103252117411
Mecze na wyjeździe:106042525018


Mecze z udziałem drużyny:
19 sierpnia, 11:00Stal Łańcutx:xPlantator Nienadówka
- było 0:3, anulowany
27 sierpnia, 12:00Orły Rzeszów2:1Stal Łańcut
29 sierpnia, 14:00Stal Łańcut0:0KS Przybyszówka
2 września, 11:00Stal Łańcut0:0Jawor Krzemienica
16 września, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:5Stal Łańcut
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
23 września, 11:00Stal Łańcut1:2Bratek Bratkowice
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
30 września, 11:00Stal Łańcut0:1Wisłok Wiśniowa
7 października, 12:30Aramix Niebylec2:0Stal Łańcut
14 października, 13:00Stal Łańcut0:4Głogovia Głogów Małopolski
21 października, 14:00Unia Korniaktów Północny0:1Stal Łańcut
11 listopada, 11:00Stal Łańcut12:1Brzeg Białobrzegi
- w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany ze względu na zły stan boiska
25 listopada, 18:15Grunwald Budziwójx:xStal Łańcut
- w pierwotnym terminie (4 listopada, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie gospodarze nie stawili się na mecz; zweryfikowany na 0:3 (wo.), anulowany
14 kwietnia, 13:00Stal Łańcut1:2Orły Rzeszów
21 kwietnia, 13:00KS Przybyszówka0:4Stal Łańcut
28 kwietnia, 15:00Jawor Krzemienica2:3Stal Łańcut
5 maja, 13:00Stal Łańcut4:0Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
12 maja, 11:00Bratek Bratkowice2:3Stal Łańcut
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
19 maja, 11:00Wisłok Wiśniowa6:0Stal Łańcut
26 maja, 13:00Stal Łańcut0:7Aramix Niebylec
29 maja, 18:00Głogovia Głogów Małopolski2:5Stal Łańcut
2 czerwca, 13:00Stal Łańcut3:0Unia Korniaktów Północny
9 czerwca, 14:00Brzeg Białobrzegi9:3Stal Łańcut

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..