KALENDARIUM
 
15
lipiec
16
lipiec
19:00sparing
17
lipiec
18
lipiec
19
lipiec
20
lipiec
21
lipiec
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
14.07, g. 18:30
w Strażowie
Rzemieślnik Strażów
1:4
Jawor Krzemienica

16.07, g. 19:00
w Wólce Niedźwiedzkiej
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-:-
Jawor Krzemienica

21/22.07, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Bratek Bratkowice

28/29.07, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sitowianka Budy Łańcuckie

1.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Wisłok Świętoniowa

4/5.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Start Lubenia

11/12.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

 

KS Przybyszówka

Wróć do tabeli

KS Przybyszówka


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:208394350-727
Mecze u siebie:105052223-115
Mecze na wyjeździe:103342127-612


Mecze z udziałem drużyny:
11 października, 19:00Orły Rzeszów4:2KS Przybyszówka
- w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 13:00) odwołany
26 sierpnia, 13:00KS Przybyszówka2:3Aramix Niebylec
29 sierpnia, 14:00Stal Łańcut0:0KS Przybyszówka
2 września, 13:00KS Przybyszówka2:0Głogovia Głogów Małopolski
9 września, 11:00Jawor Krzemienica2:1KS Przybyszówka
16 września, 13:00KS Przybyszówka3:0 (wo.)Unia Korniaktów Północny
- goście nie dojechali
30 września, 15:30KS Przybyszówka8:1Brzeg Białobrzegi
18 października, 16:00KS Przybyszówka2:1Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- w pierwotnym terminie (7 października, 13:00) odwołany ze względu na zły stan boiska w Grodzisku Dolnym; w drugim terminie zdecydowano o zamianie gospodarzy względem pierwotnego terminarza
14 października, 16:00KS Przybyszówkax:xGrunwald Budziwój
- było 4:0, anulowany
21 października, 11:00Bratek Bratkowice1:1KS Przybyszówka
28 października, 13:00KS Przybyszówkax:xPlantator Nienadówka
- goście nie dojechali; zweryfikowany na 3:0 (wo.), anulowany
11 listopada, 11:00Wisłok Wiśniowa13:1KS Przybyszówka
- w pierwotnym terminie (4 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
17 kwietnia, 17:00KS Przybyszówka1:2Orły Rzeszów
- w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany
14 kwietnia, 13:00Aramix Niebylec2:2KS Przybyszówka
21 kwietnia, 13:00KS Przybyszówka0:4Stal Łańcut
28 kwietnia, 10:00Głogovia Głogów Małopolski0:1KS Przybyszówka
2 maja, 15:30KS Przybyszówka1:5Jawor Krzemienica
5 maja, 11:00Unia Korniaktów Północny2:1KS Przybyszówka
19 maja, 13:30Brzeg Białobrzegi3:5KS Przybyszówka
26 maja, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne0:7KS Przybyszówka
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
2 czerwca, 13:00KS Przybyszówka3:0 (wo.)Bratek Bratkowice
- goście nie dojechali
16 czerwca, 13:00KS Przybyszówka0:7 (wo.)Wisłok Wiśniowa
- udział nieuprawnionego zawodnika w zespole gospodarzy; na boisku 1:7

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..