TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9/10.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Arka Albigowa

16/17.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sokół Sokołów Młp.

23/24.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Orzeł Wólka NiedŸwiedzka

2/3.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Rudzik Rudna Mała

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 

Orły Rzeszów

Wróć do tabeli

Orły Rzeszów


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:20152363323147
Mecze u siebie:1081138172125
Mecze na wyjeździe:1071225151022


Mecze z udziałem drużyny:
11 października, 19:00Orły Rzeszów4:2KS Przybyszówka
- w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 13:00) odwołany
27 sierpnia, 12:00Orły Rzeszów2:1Stal Łańcut
29 sierpnia, 16:00Jawor Krzemienica1:1Orły Rzeszów
19 września, 18:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne1:5Orły Rzeszów
- w pierwotnym terminie (9 września, 13:00) odwołany
16 września, 10:00Orły Rzeszów3:3Bratek Bratkowice
23 września, 11:00Wisłok Wiśniowa2:3Orły Rzeszów
30 września, 10:00Aramix Niebylec4:0Orły Rzeszów
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
7 października, 11:00Głogovia Głogów Małopolski1:2Orły Rzeszów
15 października, 16:00Orły Rzeszów3:2Unia Korniaktów Północny
- w pierwotnym terminie (14 października, 13:00) odwołany
21 października, 10:00Brzeg Białobrzegi2:5Orły Rzeszów
8 listopada, 19:30Orły Rzeszówx:xGrunwald Budziwój
- w pierwotnym terminie (29 października, 12:00) odwołany; było 0:6, anulowany
4 listopada, 14:00Plantator Nienadówkax:xOrły Rzeszów
- było 1:1, anulowany
17 kwietnia, 17:00KS Przybyszówka1:2Orły Rzeszów
- w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany
14 kwietnia, 13:00Stal Łańcut1:2Orły Rzeszów
22 kwietnia, 9:00Orły Rzeszów3:2Jawor Krzemienica
- w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 13:00) odwołany na wniosek gospodarzy
2 maja, 12:00Orły Rzeszów7:0Grodziszczanka Grodzisko Dolne
5 maja, 11:00Bratek Bratkowice0:5Orły Rzeszów
12 maja, 13:30Orły Rzeszów3:1Wisłok Wiśniowa
- w Rudnej Małej
19 maja, 10:00Orły Rzeszów1:3Aramix Niebylec
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
26 maja, 12:00Orły Rzeszów7:1Głogovia Głogów Małopolski
- w Rudnej Małej
29 maja, 18:00Unia Korniaktów Północny2:0Orły Rzeszów
2 czerwca, 16:00Orły Rzeszów5:2Brzeg Białobrzegi

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..