KALENDARIUM
 
16
styczeń
17
styczeń
18
styczeń
19
styczeń
20
styczeń
21
styczeń
22
styczeń
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
17/18.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
LKS Wola Dalsza

24/25.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Astra Medynia Głogowska

3/4.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

10/11.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Zorza Trzeboś

17/18.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

24/25.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Ziomki Rzeszów (JS)

 

Orły Rzeszów

Wróć do tabeli

Orły Rzeszów


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:127322926324
Mecze u siebie:53111214-210
Mecze na wyjeździe:74211712514


Mecze z udziałem drużyny:
11 października, 19:00Orły Rzeszów4:2KS Przybyszówka
- w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 13:00) odwołany
27 sierpnia, 12:00Orły Rzeszów2:1Stal Łańcut
29 sierpnia, 16:00Jawor Krzemienica1:1Orły Rzeszów
19 września, 18:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne1:5Orły Rzeszów
- w pierwotnym terminie (9 września, 13:00) odwołany
16 września, 10:00Orły Rzeszów3:3Bratek Bratkowice
23 września, 11:00Wisłok Wiśniowa2:3Orły Rzeszów
30 września, 10:00Aramix Niebylec4:0Orły Rzeszów
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
7 października, 11:00Głogovia Głogów Małopolski1:2Orły Rzeszów
15 października, 16:00Orły Rzeszów3:2Unia Korniaktów Północny
- w pierwotnym terminie (14 października, 13:00) odwołany
21 października, 10:00Brzeg Białobrzegi2:5Orły Rzeszów
8 listopada, 19:30Orły Rzeszów0:6Grunwald Budziwój
- w pierwotnym terminie (29 października, 12:00) odwołany
4 listopada, 14:00Plantator Nienadówka1:1Orły Rzeszów
7 kwietnia, KS Przybyszówka-:-Orły Rzeszów
14 kwietnia, Stal Łańcut-:-Orły Rzeszów
21 kwietnia, Orły Rzeszów-:-Jawor Krzemienica
2 maja, Orły Rzeszów-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
5 maja, Bratek Bratkowice-:-Orły Rzeszów
12 maja, Orły Rzeszów-:-Wisłok Wiśniowa
19 maja, Orły Rzeszów-:-Aramix Niebylec
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
26 maja, Orły Rzeszów-:-Głogovia Głogów Małopolski
29 maja, Unia Korniaktów Północny-:-Orły Rzeszów
2 czerwca, Orły Rzeszów-:-Brzeg Białobrzegi
9 czerwca, Grunwald Budziwój-:-Orły Rzeszów
16 czerwca, Orły Rzeszów-:-Plantator Nienadówka

 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..