KALENDARIUM
 
16
styczeń
17
styczeń
18
styczeń
19
styczeń
20
styczeń
21
styczeń
22
styczeń
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
17/18.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
LKS Wola Dalsza

24/25.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Astra Medynia Głogowska

3/4.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

10/11.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Zorza Trzeboś

17/18.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

24/25.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Ziomki Rzeszów (JS)

 

Plantator Nienadówka

Wróć do tabeli

Plantator Nienadówka


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:123362834-612
Mecze u siebie:6231181449
Mecze na wyjeździe:61051020-103


Mecze z udziałem drużyny:
19 sierpnia, 11:00Stal Łańcut0:3Plantator Nienadówka
26 sierpnia, 15:00Plantator Nienadówka2:2Jawor Krzemienica
2 września, 16:00Plantator Nienadówka2:5Grodziszczanka Grodzisko Dolne
9 września, 11:00Bratek Bratkowice4:2Plantator Nienadówka
16 września, 16:00Plantator Nienadówka5:5Wisłok Wiśniowa
23 września, 12:30Aramix Niebylec3:0 (wo.)Plantator Nienadówka
- goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz
30 września, 16:00Plantator Nienadówka3:0Głogovia Głogów Małopolski
7 października, 16:00Unia Korniaktów Północny3:2Plantator Nienadówka
18 października, 16:00Plantator Nienadówka5:1Brzeg Białobrzegi
- w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany
19 listopada, 16:00Grunwald Budziwój7:3Plantator Nienadówka
- w pierwotnym terminie (21 października, 15:30) odwołany; w drugim terminie (25 października, 16:00) odwołany; po ustaleniu trzeciego terminu (17 marca, 16:00) postanowiono rozegrać jesienią
28 października, 13:00KS Przybyszówka3:0 (wo.)Plantator Nienadówka
- goście nie dojechali
4 listopada, 14:00Plantator Nienadówka1:1Orły Rzeszów
7 kwietnia, Plantator Nienadówka-:-Stal Łańcut
14 kwietnia, Jawor Krzemienica-:-Plantator Nienadówka
28 kwietnia, Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Plantator Nienadówka
2 maja, Plantator Nienadówka-:-Bratek Bratkowice
5 maja, Wisłok Wiśniowa-:-Plantator Nienadówka
12 maja, Plantator Nienadówka-:-Aramix Niebylec
19 maja, Głogovia Głogów Małopolski-:-Plantator Nienadówka
26 maja, Plantator Nienadówka-:-Unia Korniaktów Północny
29 maja, Brzeg Białobrzegi-:-Plantator Nienadówka
2 czerwca, Plantator Nienadówka-:-Grunwald Budziwój
9 czerwca, Plantator Nienadówka-:-KS Przybyszówka
16 czerwca, Orły Rzeszów-:-Plantator Nienadówka

 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..