KALENDARIUM
 
19
styczeń
20
styczeń
21
styczeń
22
styczeń
23
styczeń
24
styczeń
25
styczeń
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
17/18.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
LKS Wola Dalsza

24/25.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Astra Medynia Głogowska

3/4.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

10/11.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Zorza Trzeboś

17/18.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

24/25.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Ziomki Rzeszów (JS)

 

Głogovia Głogów Małopolski

Wróć do tabeli

Głogovia Głogów Małopolski


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:111371128-176
Mecze u siebie:5014215-131
Mecze na wyjeździe:6123913-45


Mecze z udziałem drużyny:
6 września, 17:00Bratek Bratkowice1:1Głogovia Głogów Małopolski
- w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 11:00) odwołany
26 sierpnia, 11:00Głogovia Głogów Małopolski0:2Wisłok Wiśniowa
29 sierpnia, 17:00Aramix Niebylec3:0Głogovia Głogów Małopolski
2 września, 13:00KS Przybyszówka2:0Głogovia Głogów Małopolski
9 września, 11:30Głogovia Głogów Małopolski0:0Unia Korniaktów Północny
16 września, 11:00Brzeg Białobrzegi4:4Głogovia Głogów Małopolski
28 września, 16:00Głogovia Głogów Małopolski0:9Grunwald Budziwój
- w pierwotnym terminie (23 września, 11:30) odwołany ze względu na zły stan boiska
30 września, 16:00Plantator Nienadówka3:0Głogovia Głogów Małopolski
7 października, 11:00Głogovia Głogów Małopolski1:2Orły Rzeszów
14 października, 13:00Stal Łańcut0:4Głogovia Głogów Małopolski
21 października, 11:00Głogovia Głogów Małopolski1:2Jawor Krzemienica
, Głogovia Głogów Małopolski-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- w pierwotnym terminie (4 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; nowy termin nieznany
7 kwietnia, Głogovia Głogów Małopolski-:-Bratek Bratkowice
14 kwietnia, Wisłok Wiśniowa-:-Głogovia Głogów Małopolski
21 kwietnia, Głogovia Głogów Małopolski-:-Aramix Niebylec
28 kwietnia, Głogovia Głogów Małopolski-:-KS Przybyszówka
2 maja, Unia Korniaktów Północny-:-Głogovia Głogów Małopolski
5 maja, Głogovia Głogów Małopolski-:-Brzeg Białobrzegi
12 maja, Grunwald Budziwój-:-Głogovia Głogów Małopolski
19 maja, Głogovia Głogów Małopolski-:-Plantator Nienadówka
26 maja, Orły Rzeszów-:-Głogovia Głogów Małopolski
29 maja, Głogovia Głogów Małopolski-:-Stal Łańcut
2 czerwca, Jawor Krzemienica-:-Głogovia Głogów Małopolski
16 czerwca, Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-Głogovia Głogów Małopolski

 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..