NAST. MECZ
 
14 X 2018
g. 14:00
 
Jawor Krzemienica Grodziszczanka Grodzisko Dolne
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
7 X 2018
g. 15:00
 
SPEC Stal Łańcut Jawor Krzemienica
7 2
 
JAK GRAMY
 
18.08Start3:0Jawor
25.08Jawor0:1Dąbrówki
2.09Wola D.1:1Jawor
8.09Jawor3:1Trzeboś
16.09Tatyna3:2Jawor
22.09Jawor2:2Wólka
30.09Czarni2:3Jawor
7.10Łańcut7:2Jawor
14.10Jawor-:-Grodzisko
21.10Iskra-:-Jawor
28.10Jawor-:-Dynów
4.11Czarna-:-Jawor
11.11Jawor-:-Rogóżno
 
STRZELCY
 
 
Nowak
Gwizdak
Surmacz
 
KARTKI
 
 
Kiedrowski   1 
Surmacz   1 
Nowak   0 
Pelc   0 
Lęcznar K.   1 
Bieniasz   0 
Lew   0 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
Lęcznar M.   0 
 

Brzeg Białobrzegi

Wróć do tabeli

Brzeg Białobrzegi


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:20431340110-7015
Mecze u siebie:103162951-2210
Mecze na wyjeździe:101271159-485


Mecze z udziałem drużyny:
26 sierpnia, 13:30Brzeg Białobrzegi3:2Grodziszczanka Grodzisko Dolne
29 sierpnia, 16:00Bratek Bratkowice2:1Brzeg Białobrzegi
2 września, 11:00Brzeg Białobrzegi1:9Wisłok Wiśniowa
9 września, 12:30Aramix Niebylec8:0Brzeg Białobrzegi
16 września, 11:00Brzeg Białobrzegi4:4Głogovia Głogów Małopolski
23 września, 14:00Unia Korniaktów Północny1:1Brzeg Białobrzegi
30 września, 15:30KS Przybyszówka8:1Brzeg Białobrzegi
7 października, 9:00Brzeg Białobrzegix:xGrunwald Budziwój
- było 0:6, anulowany
18 października, 16:00Plantator Nienadówkax:xBrzeg Białobrzegi
- w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany; było 5:1, anulowany
21 października, 10:00Brzeg Białobrzegi2:5Orły Rzeszów
11 listopada, 11:00Stal Łańcut12:1Brzeg Białobrzegi
- w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany ze względu na zły stan boiska
4 listopada, 11:00Brzeg Białobrzegi2:3Jawor Krzemienica
14 kwietnia, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne2:4Brzeg Białobrzegi
21 kwietnia, 14:00Brzeg Białobrzegi3:0 (wo.)Bratek Bratkowice
- goście nie dojechali
28 kwietnia, 11:00Wisłok Wiśniowa13:0Brzeg Białobrzegi
2 maja, 16:00Brzeg Białobrzegi0:14Aramix Niebylec
5 maja, 10:00Głogovia Głogów Małopolski1:1Brzeg Białobrzegi
12 maja, 11:00Brzeg Białobrzegi2:6Unia Korniaktów Północny
19 maja, 13:30Brzeg Białobrzegi3:5KS Przybyszówka
2 czerwca, 16:00Orły Rzeszów5:2Brzeg Białobrzegi
9 czerwca, 14:00Brzeg Białobrzegi9:3Stal Łańcut
16 czerwca, 11:00Jawor Krzemienica7:0Brzeg Białobrzegi

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..