KALENDARIUM
 
15
lipiec
16
lipiec
19:00sparing
17
lipiec
18
lipiec
19
lipiec
20
lipiec
21
lipiec
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
14.07, g. 18:30
w Strażowie
Rzemieślnik Strażów
1:4
Jawor Krzemienica

16.07, g. 19:00
w Wólce Niedźwiedzkiej
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-:-
Jawor Krzemienica

21/22.07, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Bratek Bratkowice

28/29.07, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sitowianka Budy Łańcuckie

1.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Wisłok Świętoniowa

4/5.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Start Lubenia

11/12.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

 

Brzeg Białobrzegi

Wróć do tabeli

Brzeg Białobrzegi


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:20431340110-7015
Mecze u siebie:103162951-2210
Mecze na wyjeździe:101271159-485


Mecze z udziałem drużyny:
26 sierpnia, 13:30Brzeg Białobrzegi3:2Grodziszczanka Grodzisko Dolne
29 sierpnia, 16:00Bratek Bratkowice2:1Brzeg Białobrzegi
2 września, 11:00Brzeg Białobrzegi1:9Wisłok Wiśniowa
9 września, 12:30Aramix Niebylec8:0Brzeg Białobrzegi
16 września, 11:00Brzeg Białobrzegi4:4Głogovia Głogów Małopolski
23 września, 14:00Unia Korniaktów Północny1:1Brzeg Białobrzegi
30 września, 15:30KS Przybyszówka8:1Brzeg Białobrzegi
7 października, 9:00Brzeg Białobrzegix:xGrunwald Budziwój
- było 0:6, anulowany
18 października, 16:00Plantator Nienadówkax:xBrzeg Białobrzegi
- w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany; było 5:1, anulowany
21 października, 10:00Brzeg Białobrzegi2:5Orły Rzeszów
11 listopada, 11:00Stal Łańcut12:1Brzeg Białobrzegi
- w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany ze względu na zły stan boiska
4 listopada, 11:00Brzeg Białobrzegi2:3Jawor Krzemienica
14 kwietnia, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne2:4Brzeg Białobrzegi
21 kwietnia, 14:00Brzeg Białobrzegi3:0 (wo.)Bratek Bratkowice
- goście nie dojechali
28 kwietnia, 11:00Wisłok Wiśniowa13:0Brzeg Białobrzegi
2 maja, 16:00Brzeg Białobrzegi0:14Aramix Niebylec
5 maja, 10:00Głogovia Głogów Małopolski1:1Brzeg Białobrzegi
12 maja, 11:00Brzeg Białobrzegi2:6Unia Korniaktów Północny
19 maja, 13:30Brzeg Białobrzegi3:5KS Przybyszówka
2 czerwca, 16:00Orły Rzeszów5:2Brzeg Białobrzegi
9 czerwca, 14:00Brzeg Białobrzegi9:3Stal Łańcut
16 czerwca, 11:00Jawor Krzemienica7:0Brzeg Białobrzegi

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..