KALENDARIUM
 
19
styczeń
20
styczeń
21
styczeń
22
styczeń
23
styczeń
24
styczeń
25
styczeń
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
17/18.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
LKS Wola Dalsza

24/25.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Astra Medynia Głogowska

3/4.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

10/11.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Zorza Trzeboś

17/18.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

24/25.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Ziomki Rzeszów (JS)

 

Bratek Bratkowice

Wróć do tabeli

Bratek Bratkowice


 MZRPBr+Br-+/-Pkt
Wszystkie mecze:123361745-2812
Mecze u siebie:5221911-28
Mecze na wyjeździe:7115834-264


Mecze z udziałem drużyny:
6 września, 17:00Bratek Bratkowice1:1Głogovia Głogów Małopolski
- w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 11:00) odwołany
26 sierpnia, 17:00Unia Korniaktów Północny3:1Bratek Bratkowice
29 sierpnia, 16:00Bratek Bratkowice2:1Brzeg Białobrzegi
2 września, 15:30Grunwald Budziwój10:1Bratek Bratkowice
9 września, 11:00Bratek Bratkowice4:2Plantator Nienadówka
16 września, 10:00Orły Rzeszów3:3Bratek Bratkowice
23 września, 11:00Stal Łańcut1:2Bratek Bratkowice
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
30 września, 11:00Jawor Krzemienica1:0Bratek Bratkowice
14 października, 13:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne5:1Bratek Bratkowice
21 października, 11:00Bratek Bratkowice1:1KS Przybyszówka
28 października, 11:00Bratek Bratkowice1:6Wisłok Wiśniowa
4 listopada, 12:30Aramix Niebylec11:0Bratek Bratkowice
7 kwietnia, Głogovia Głogów Małopolski-:-Bratek Bratkowice
14 kwietnia, Bratek Bratkowice-:-Unia Korniaktów Północny
21 kwietnia, Brzeg Białobrzegi-:-Bratek Bratkowice
28 kwietnia, Bratek Bratkowice-:-Grunwald Budziwój
2 maja, Plantator Nienadówka-:-Bratek Bratkowice
5 maja, Bratek Bratkowice-:-Orły Rzeszów
12 maja, Bratek Bratkowice-:-Stal Łańcut
- zamiana gospodarzy względem pierwotnego terminarza
19 maja, Bratek Bratkowice-:-Jawor Krzemienica
29 maja, Bratek Bratkowice-:-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2 czerwca, KS Przybyszówka-:-Bratek Bratkowice
9 czerwca, Wisłok Wiśniowa-:-Bratek Bratkowice
16 czerwca, Bratek Bratkowice-:-Aramix Niebylec

 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..