Piotr Rymanowski - Jakub Lęcznar, Hubert Balawender, Jakub Szpyrka, Konrad Rzeszutek. (75' Mateusz Chwistek) - Kacper Król (67' Sebastian Golonka), Maksymilian Mac, Mateusz Surmacz, Kacper Florek - Kacper Bieniasz (62' Wojciech Sandomierski), Przemysław Bieniasz

Florek (24'), Król (39'), P. Bieniasz (30', 50')

KARTKI:

K. Bieniasz

OPIS:

W sobotni poranek juniorzy wyruszyli na najdalszy wyjazd w tym sezonie. Udali się do Wiśniowej, by tam rozegrać mecz z tamtejszym Wisłokiem. Krzemieniczanie pokonali rywala 4:2, a bramki zdobyli Kacper Florek, Kacper Król oraz Przemek Bieniasz x2.

Mecz rozpoczęli gospodarze i to oni przez większość czasu trzymali piłkę. Jawor wychodził z kontrami, po których stwarzał dość groźne sytuacje. W 19 minucie Wisłok wyszedł na prowadzenie. Wymienił kilka podań w środkowej strefie, po czym jeden z zawodników gospodarzy wyszedł sam na sam i mocnym strzałem po ziemi nie dał szans Rikusiowi. Kilka minut później Jawor wyrównał rezultat spotkania. Przemek Bieniasz posłał piłkę na wolne pole, do której dobiegł Kacper Król i dośrodkował mocno po ziemi. Zamykający akcję Kacper Florek dołożył nogę i zdobył gola.

Gospodarze wykonali bardzo dużo wrzutek w pole karne, ale nasi obrońcy wybijali je lub bramkarz łapał. W 30 minucie goście wyszli z kontrą, po której objęli prowadzenie. Kacper Florek dostał świetne podanie na wolne pole od Maksa Maca, dośrodkował na 16 metr, Kacper Bieniasz umiejętnie przepuścił piłkę do starszego brata, który był sam. Strzałem przy słupku wyprowadził Jawor na prowadzenie. Wisłok oddał też dużo strzałów, przy których nasz bramkarz musiał się sporo napracować. Przed końcem pierwszej połowy goście podwyższyli prowadzenie. Z okolicy 25 metra Kacper Król bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Strzał okazał się na tyle mocny, że bramkarz gospodarzy musiał po raz trzeci wyciągać piłkę z siatki. Chwilę później sędzia zakończył pierwszą część spotkania.

Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze strzelili kontaktową bramkę. Z prawej strony boiska jeden z zawodników gospodarzy dośrodkował piłkę na 7 metr. Nabiegający piłkarz uderzył mocny przy słupku nie dając po raz kolejny szans Piotrkowi. Wisłok dalej nacierał na bramkę naszych, ale nie potrafil wykorzystać nadarzonych sytuacji. Co nie udało się gospodarzom, udało się gościom. Z lewej strony dośrodkował w pole karne Kacper Król. Do piłki wyskoczył Przemek Bieniasz i mocnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi. Po tej bramce Jawor już tylko wychodził z kontrami. Gospodarze mieli sporo sytuacji, aby odrobić wynik. Jednak żadnych bramek w tym meczu już nie zobaczyliśmy. W pewnym momencieWisłok miał 5 rzutów rożnych z rzędu, ale Jawor dobrze bronił dostępu do własnej bramki. W końcówce spotkania jeden z gospodarzy oddał bardzo mocny strzał po ziemi, ale Piotrek popisał się świetnym refleksem wybijając piłkę nogą na rożny. W tej części meczu goście cofnęli się i tylko bronili nacieki rywali. Po upływie doliczonego czasu gry sędzia zakończył spotkanie.

Z najdalszego wyjazdu juniorzy przywieźli komplet punktów, co bardzo cieszy. Boisko było ciężkie do gry, ponieważ było grząsko. Nasi z meczu na mecz grają coraz lepiej, ale to Wisłok dzisiaj prowadził grę. Chłopcy zagrali dobre spotkanie, dzięki czemu 3 punkty przyjechały do Krzemienicy.