KALENDARIUM
 
21
lipiec
16:00sparing
22
lipiec
23
lipiec
24
lipiec
25
lipiec
26
lipiec
27
lipiec
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
14.07, g. 18:30
w Strażowie
Rzemieślnik Strażów
1:4
Jawor Krzemienica

16.07, g. 19:00
w Wólce Niedźwiedzkiej
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2:6
Jawor Krzemienica

21.07, g. 16:00
w Bratkowicach
Bratek Bratkowice
-:-
Jawor Krzemienica

28/29.07, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sitowianka Budy Łańcuckie

1.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Wisłok Świętoniowa

4/5.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Start Lubenia

11/12.08, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

 

02.09.2017r. g: 11:00

Stal Łańcut - Jawor Krzemienica


Powrót do listy meczów

Skład:

Piotr Rymanowski - Jakub Lęcznar, Hubert Balawender, Jakub Szpyrka, Przemysław Szpyrka - Bartłomiej Wikiera (41' Michał Surmacz, 63' Kacper Bieniasz), Maksymilian Mac, Mateusz Surmacz, Kacper Florek (73' Sebastian Golonka) - Wojciech Sandomierski, Przemysław Bieniasz

BRAMKI:

-

KARTKI:

-

OPIS:

W dzisiejszym dniu nasi juniorzy udali się do pobliskiego Łańcuta, by tam rozegrać mecz z tamtejszą Stalą w ramach IV kolejki rozgrywek Klasy Okręgowej.

Na początku spotkania to Jawor prowadził grę, lecz z upływem czasu do głosu doszli Stalowcy. Obie drużyny miały swoje sytuację lecz żadne bramki nie padły. Dobrą okazją do otworzenia wyniku miał Przemek Bieniasz, ale gdy oddawał strzał piłka podskoczyła mu i powędrowała nad poprzeczką. Większość akcji obu drużyn kończyła się interwencjami obrońców lub niecelnym strzałem. Stal w tej części meczu nie miała zbytnio okazji na strzelenie bramki. W końcowych minutach pierwszej połowy, Jawor wykonywał rzut wolny z rogu szesnastki, lecz strzał Huberta Balawendra poleciał nad bramką. Chwilę później sędzia zakończył pierwszą część meczu.

W drugiej połowie Łańcut wyprowadził parę kontr lecz nasi obrońcy zdążyli wrócić lub bramkarz wyłapał futbolówkę. W pewnym momencie jeden z obrońców gospodarzy popełnił błąd, który mógł sporo kosztować jego drużynę. Nie przyjął piłki i w sytuacji sam na sam znalazł się znowu Przemek B. lecz bramkarz wyszedł i wybił piłkę na rzut rożny. Stal miała w tej połowie kilka rzutów rożnych, lecz nasi obrońcy wybijali piłkę z własnego pola karnego. W końcówce meczu Jawor miał rzut wolny (podobnie jak w pierwszej połowie z rogu szesnastki). Do piłki podszedł Hubert B. lecz jego strzał był zbyt lekki, aby zagrozić bramce rywala. Dobijać próbował Wojtek Sandomierski, ale obrońcy zablokowali piłkę. Niedługo potem sędzia główny spotkania zakończył spotkanie.

Mecz nie był zbyt ciekawy. Mało było sytuacji bramkowych. Juniorzy trzeci raz z rzędu zremisowali swój mecz, co na chwilę obecną daje im 9 lokatę w tabeli. Miejmy nadzieję, że w końcu się przełamią i zdobędą pierwsze 3 punkty.

przemo

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..