TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9/10.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Arka Albigowa

16/17.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Sokół Sokołów Młp.

23/24.02, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Orzeł Wólka NiedŸwiedzka

2/3.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Rudzik Rudna Mała

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 

19.08.2017r. g: 11:00

Jawor Krzemienica - Grunwald Budziwój


Powrót do listy meczów

Skład:

Sebastian Golonka - Konrad Rzeszutek, Hubert Balawender (41' Przemysław Szpyrka), Jakub Szpyrka, Jakub Lęcznar - Michał Surmacz (41' Piot Rymanowski), Przemysław Bieniasz, Maksymilian Mac, Kacper Florek - Mateusz Chwistek (41' Bartłomiej Wikiera), Wojciech Sanodmierski

BRAMKI:

Rymanowski (48')

KARTKI:

-

OPIS:

Dzisiaj o godzinie 11:00 na stadionie w Krzemienicy zabrzmiał pierwszy gwizdek w sezonie 2017/18. Rozgrywki zainaugurowali juniorzy młodsi naszego klubu. Niestety na starcie wysoko polegli z Grunwaldem Budziwój 1:5.

Mimo tak niekorzystnego wyniku to Jawor miał pierwszą okazje w meczu. Z rzutu wolnego minimalnie nad bramką uderzył Przemek Bieniasz. Goście jednak z każdą minutą coraz bardziej rozkręcali się spychając Jawor do głębokiej defensywy. Po kwadransie gry dopięli swego, po fatalnym w skutkach błędzie naszego obrońcy. W niegroźnej sytuacji Hubert Balawender sfaulował zawodnika gości i sędzia musiał wskazać na rzut karny, który został pewnie wykorzystany. Już chwilę później po stracie piłki przez Przemka Bieniasza goście minęli obrońców, wyszli z sytuacją sam na sam i podwyższyli prowadzenie. Prowadząc 2:0 Grunwald Budziwój spokojnie prowadził grę raz po raz starając się zagrozić bramce Sebastiana Golonki. Jedyną dobrą okazję Biało-zieloni mieli po rzucie rożnym w 24 minucie, jednak nie wykorzystali w pełni stałego fragmentu gry. Tuż przed końcem pierwszej części meczu Grunwald jeszcze podwyższył prowadzenie. Jawor w pierwszej połowie grał bardzo słabo i zasłużenie przegrywał. Nasi chłopcy oddali zaledwie dwa strzały na bramkę.

W przerwie meczu trener dokonał aż trzech zmian w składzie. Na boisku zadebiutowali Przemek Szpyrka oraz Bartek Wikiera (rocznik 2004). Był to ich pierwszy występ w ramach juniora młodszego, gratulujemy. W szatni musiały paść mocne słowa, ponieważ gospodarze wyszli na boisko niezwykle zmotywowani. Już na samym początku ładną akcją stworzyli pierwsze zagrożenie. W 46 minucie mieli kolejną szansę, kiedy to Przemek Bieniasz zbiegł z lewego skrzydła i strzelił w kierunku bramki, lecz bramkarz sparował uderzenie na poprzeczkę. Minutę później Jawor ładnie rozmontował obronę rywala i na pustą bramkę uderzał Kacper Florek, lecz obrońca w ostatniej chwili wybił na rożny. 2 minuty później Jawor w końcu zmniejszył straty. Z rzutu wolnego Przemek Bieniasz trafił w poprzeczkę, a do odbitej piłki dobiegł Piotrek Rymanowski i trafił do sieci. Jawor szybko chciał zdobyć kolejne bramki, lecz niestety brakowało ostatniego podania. Goście starali się wychodzić z kontratakami i niewiele brakło a podwyższyli by prowadzenie. Niestety dobra gra Biało-zielonych trwała zaledwie 25 minut. Nasi zawodnicy kompletnie załamali się, gdy parę minut przed końcem kontuzji doznał nasz bramkarz i zawodnicy grali w 10. Goście bezwzględnie to wykorzystali i dwukrotnie dobili jeszcze naszych zawodników.

W porównaniu ze sparingiem gra naszych piłkarzy na pewno była dużo lepsza. Niestety na dobrze dysponowanych rywali było to za mało. Widać było spore doświadczenie, a Jawor zapłacił tzw. frycowe. Szkoda, że nie udało się strzelić więcej bramek, a w drugiej połowie były ku temu okazje. Na plus na pewno zaliczyć można występy młodych debiutantów, którzy wnieśli do gry sporo ożywienia. W końcówce zabrakło tez trochę kondycji, co jest wynikiem zapewne słabej frekwencji na treningach.

przemo

 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..