-:-
Ziomki Rzeszów (JS)

Dofinansowanie MSiT Program KLUB 2017

Zwycięstwo na zakończenie
Na zakończenie rundy jesiennej Jawor Krzemienica pokonał SZiK Wola Rafałowska 3:1. Biało-zieloni przez niemal godzinę grali w osłabieniu po dwóch żółtych kartkach Pawła Surmacza, ale dowieźli, a nawet podwyższyli prowadzenie. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Patryk Nowak.
Mecz rozpoczął się od ataku gości, bo już na początku stworzyli sytuację, lecz dośrodkowanie było za mocne i piłka przeleciała przez pole karne. W trzeciej minucie Paweł Surmacz znalazł się w sytuacji sam na sam, w której... [więcej]

Dodał: przemo, dnia 19.11.2017, 16:47komentarze [0]

Ostatnia relacja LIVE w 2017 roku
W niedzielę przede wszystkim zapraszamy na stadion w Krzemienicy, po raz ostatni w 2017 roku. Tych, którzy nie mogą jednak zjawić się na meczu zapraszamy na tradycyjną już, tekstową relację LIVE. Relacja z meczu z SZiK Wola Rafałowska rozpocznie się około 5 minut przed meczem. TUTAJ LINK DO RELACJI

Dodał: mikmac, dnia 18.11.2017, 23:37komentarze [0]

Kalendarze
Podczas niedzielnego meczu ponownie do nabycia będą jaworowe kalendarze. Po więcej szczegółów zapraszamy parę postów niżej.

Dodał: przemo, dnia 18.11.2017, 13:20komentarze [0]

Zapowiedź zaległych meczów XI kolejki
Część drużyn zakończyła już przygodę z ligowym graniem w 2017 roku. Jaworowi jak i pozostałym pięciu drużynom pozostał jeszcze do rozegrania przełożony mecz. W niedzielę Jawor w zaległym spotkaniu XI kolejki podejmie SZiK Wolę Rafałowską.
SZiK Wola Rafałowska, to klub istniejący od 2005 roku. Dotychczas nigdy nie udało mu się awansować i gra na najniższym szczeblu rozgrywkowym. Zazwyczaj okupuje dolne rejony tabeli, choć były nieliczne sezony, które nasz najbliższy rywal kończył w okolicach środka stawki. W... [więcej]

Dodał: przemo, dnia 17.11.2017, 19:16komentarze [0]

Zwycięstwo na koniec rundy jesiennej
Juniorzy na zakończenie rundy jesiennej wygrali na wyjeździe 1:0 z LKS Grodziszczanką Grodzisko Dolne. Jedyną bramkę dla Jaworu strzelił Przemek Bieniasz. Był to ostatni mecz w tym roku, a kolejny zagrają dopiero pod koniec marca.
Spotkanie lepiej zaczęli goście, bo już na początku mieli okazję do zdobycie bramki. Oddany strzał poleciał jednak nad bramką. Później "nasi" mieli rzut rożny, ale bramkarz wyłapał piłkę. W 25 minucie stuprocentową sytuację zaprzepaścił Kacper Bieniasz, bowiem źle przyjął piłkę... [więcej]

Dodał: przemo, dnia 15.11.2017, 18:21komentarze [0]

Zapraszamy do galerii zdjęć z przedostatniego meczu w tym roku. Nasi piłkarze po bramkach Pawła Surmacza, Patryka Nowaka i jednej samobójczej pokonali Głuchowiankę 4:0. Zdjęcia autorstwa Sebastiana pod tym linkiem oraz na profilu Facebook. Dziękujemy

Dodał: mikmac, dnia 15.11.2017, 15:37komentarze [0]

Kondolencje...
Zarząd klubu Jawor Krzemienica, redakcja strony oraz zawodnicy składają głębokie wyrazy współczucia z powodu śmierci ojca naszego zawodnika Jakuba Lęcznara.
Z największym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o jego śmierci. W imieniu całego Klubu składamy wyrazy najgłębszego współczucia, które przekazujemy Tobie, Rodzinie, wszystkim przyjaciołom i znajomym. Każda śmierć jest niepowetowaną stratą, a tym bardziej śmierć kogoś bliskiego jakim niewątpliwie jest ojciec. Dlatego w tym trudnym momencie chcielibyśmy zapewnić, iż jesteśmy myślami z Tobą i życzymy Ci dużo siły... [więcej]

Dodał: mikmac, dnia 14.11.2017, 21:23komentarze [0]

Typer - przełożone mecze
Zapraszamy do typowania przełożonych spotkań, które miały się odbyć w ramach XI kolejki B-Klasy gr. 3, w naszej Lidze Typerów pod tym linkiem. Wcześniej zapisane typy zostały aktywne, lecz do niedzieli można je zmienić.
Aktualna tabela graczy pod tym samym linkiem.
Przypominamy, że najlepszy typer na koniec rundy zostanie uhonorowany nagrodą! Zwycięzca wciąż nie został wyłoniony a do zdobycia jest jeszcze 9 punktów. Walka o zwycięstwo wciąż jest emocjonująca.

Dziesiąta wygrana z rzędu
Jawor Krzemienica w niedzielę wygrał kolejne spotkanie i była to już 10 wygrana z rzędu. Tym razem w pokonanym polu pozostawił Głuchowiankę Głuchów. Rywale nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Bramki dla Biało-zielonych zdobyli: Paweł Surmacz x2, gol samobójczy oraz Patryk Nowak.
Już na samym początku spotkania Jawor miał świetne sytuację bramkowe. W 2 minucie po dwójkowej akcji Patryk Nowak zza pola karnego oddał strzał zewnętrzną częścią stopy, który poleciał kilka centymetrów nad bramką. Po chwili... [więcej]

Dodał: przemo, dnia 12.11.2017, 18:56komentarze [0]