11/12.08, g. -
-:-
ŁKS Łukawiec

Zapowiedź XXVI kolejki
Na zakończenie sezonu 2017/18 Jawor Krzemienica uda się do Głuchowa, by tam spotkać się z miejscową Głuchowianką. Ostatnie akcenty bieżących rozgrywek wykonają również juniorzy, trampkarze oraz młodzicy. Szczegóły poniżej.
Głuchowianka Głuchów to aktualnie trzecia od końca drużyna trzeciej grupy B-Klasy podokręgu Rzeszów. W dotychczas rozegranych 23 spotkaniach zdobyła 20 punktów wygrywając 5 spotkań, 4 remisując i ponosząc 14 porażek. Bilans bramkowy drużyny z Głuchowa to 24-48, co czyni ich najmniej skuteczną drużyną w lidze. W poprzedniej... [więcej]

Dodał: mikmac, dnia 16.06.2018, 09:21komentarze [0]

Hokejowy wynik w Krzemienicy
Ostatni mecz seniorów naszego klubu zakończył się iście hokejowym wynikiem. Publiczność - choć nieliczna - na pewno nie żałowała że niedzielne popołudnie spędziła na stadionie w Krzemienicy. Zapraszamy do relacji z tego spotkania.
Na początku meczu to goście utrzymywali się przy piłce i rozgrywali ją na połowie Jaworu. Choć po kilku minutach to gospodarze mogli objąć prowadzenie, ale po dośrodkowaniu Pesiak uderzył nad bramką. Pierwszą bramkę w meczu zdobyli jednak przyjezdni, kiedy to po wrzutce z... [więcej]

Dodał: mikmac, dnia 14.06.2018, 21:25komentarze [0]

Słaby turniej orlików w Łańcucie
W sobotę nasi orlicy rozegrali turniej ligowy na orliku w Łańcucie.
Pierwszy mecz rozegraliśmy z liderem - Grunwaldem Budziwój. W pierwszej połowie Jawor był drużyną zdecydowanie dominującą na boisku, mieliśmy mnóstwo sytuacji do strzelenia bramki, jedyne czego zabrakło to odrobiny szczęścia. W drugiej odsłonie meczu Jawor grał swoje, a drużyna Grunwaldu otrząsnęła się po pierwszej połowie i obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe, mecz był bardzo wyrównany i emocjonujący prawie do samego końca utrzymywał się... [więcej]

Dodał: mikmac, dnia 13.06.2018, 14:23komentarze [0]

Juniorzy bez punktów w Korniaktowie
Swój ostatni mecz wyjazdowy w rundzie wiosennej rozegrali juniorzy młodsi. Ich przeciwnikiem była Unia Korniaktów Północny. Niestety rywale okazali się lepsi i wygrali 3-2.
Od początku spotkania obie drużyny ruszyły do ataków i po kilku minutach można było zobaczyć pierwsze strzały. Dobrą sytuacje mieli gospodarze, ale w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem, zawodnik Unii strzelił w słupek. Po drugiej stronie boiska sytuacje miał Bieniasz i Król, lecz nie przyniosły one bramek. Po kilkunastu minutach... [więcej]

Wysoki remis na pożegnanie Krzemienicy
W niedzielnym meczu Jawor zremisował z Markową 5:5. Bramki zdobywali kolejno: Krzysztof Lęcznar, Patryk Nowak, Paweł Surmacz, Dawid Welc, Kamil Gwizdak.

Więcej o meczu niebawem.

Dodał: mikmac, dnia 11.06.2018, 08:31komentarze [0]

Relacja LIVE meczu z Markową
Dziś seniorzy rozegrają ostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku. Rywalem Biało-zielonych będzie Markovia Markowa. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00. W pierwszej kolejności zapraszamy serdecznie na stadion, zaś w drugiej do śledzenia tekstowej relacji LIVE. Początek kilka minut przed rozpoczęciem spotkania. TUTAJ LINK DO RELACJI

Dodał: przemo, dnia 10.06.2018, 13:51komentarze [2]

Wyjazdowa porażka juniorów
Z ostatniego w tym sezonie wyjazdu juniorzy powrócili bez punktów przegrywając w Korniaktowie 2:3. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Przemek Bieniasz.

Więcej o meczu później.

Dodał: mikmac, dnia 10.06.2018, 09:06komentarze [0]

Zapowiedź XXV kolejki
W niedzielę po raz ostatni na boisko w Krzemienicy wybiegną seniorzy naszego klubu. W ramach XXV kolejki o mistrzostwo Klasy B-III podejmą Markovię Markowa. Swój kolejny mecz rozegrają również juniorzy, a orlicy udadzą się na turniej do Łańcuta. Zapraszamy do lektury zapowiedzi.
Markovia Markowa jeszcze dwa sezony temu grała na poziomie Klasy A. Niestety w roku 2016 spadła na najniższy szczebel rozgrywkowy po bardzo słabej grze. W poprzednich rozgrywkach zajęła 7. miejsce w Klasie B-III. Zgromadziła... [więcej]

Dodał: mikmac, dnia 08.06.2018, 19:30komentarze [0]

Analiza szans na awans przed XXV kolejką
Do końca rozgrywek pozostały już tylko dwie kolejki. Poznaliśmy już jedną awansującą drużynę z Klasy B-III, jednak walka o drugie - i ostatnie - miejsce premiowane awansem wciąż trwa. Poniżej analiza szans na awans.
W XXIII serii gier awans do Klasy A zapewnił sobie Jawor Krzemienica. Wygrał wtedy ze Strażowem i zapewnił sobie na tyle bezpieczną przewagę, że wiązało się to również z pewnym 1. miejscem na koniec sezonu. W walce o lokatę nr 2 pozostają... [więcej]

Dodał: mikmac, dnia 08.06.2018, 13:29komentarze [0]