Chmura   0
Gwizdak   0
Lęcznar M.   0

Bardzo ważne zwycięstwo trampkarzy
W sobotni poranek drużyna trampkarza starszego udała się do Łańcuta, gdzie rozegrała mecz z Juniorem Łańcut. Mecz odbył się na bocznym boisku, które było bardzo nierówne i twarde, ale jest to boisko na którym od dwóch lat nasi młodzi zawodnicy nie przegrali. Trampkarze pojechali na mecz mocno zmotywowani, gdyż chcieli się zrewanżować za wiosenną porażkę na własnym stadionie.
Pierwsze 10 minut meczu nasi zawodnicy nie schodzili z połowy przeciwnika. Już w 2 minucie meczu Szymon Sobek... [więcej]

Wyniki młodzieży
W sobotę swoje mecze miały rozegrać wszystkie nasze drużyny młodzieżowe. Mecz juniorów nie doszedł jednak do skutku, ponieważ goście z Korniaktowa nie pojawili się w Krzemienicy. Naszym zawodnikom zostaną zatem przypisane darmowe 3 pkt.
Bez problemów odbyły się za to pozostałe spotkania naszej młodzieży. W meczu na szczycie trampkarze pokonali rówieśników z Juniora Łańcut 4:0. Orlicy rozegrali kolejny turniej - tym razem w Krasnem. Nasi najmłodsi piłkarze zdobyli 2 punkty remisując z Plantatorem Nienadówka i Koroną... [więcej]

Dodał: mikmac, dnia 01.10.2018, 11:34komentarze [0]

Wygrana w Kraczkowej!
Biało-zieloni odnieśli dziś bardzo ważne zwycięstwo. W starciu dwóch beniaminków lepszy okazał się Jawor. Na boisku w Kraczkowej nasi wygrali 3:2. Dwie bramki strzelił Patryk Nowak oraz jedną Kamil Gwizdak.

Więcej o meczu niebawem.

Dodał: mikmac, dnia 01.10.2018, 11:08komentarze [0]

Zwycięstwo wzmocnionych juniorów
Juniorzy wygrali po raz drugi z rzędu. Po zwycięstwie w Rakszawie 6:1, takim samym wynikiem zakończyło się dzisiejsze spotkanie w Dylągówce. Hat-tricka zdobył powołany na ten mecz Patryk Nowak, dwie bramki strzelił Kacper Bieniasz oraz jedną Maks Mac.

Dodał: przemo, dnia 25.09.2018, 21:45komentarze [0]

Kolejny mecz juniorów
Wyjątkowo we wtorek swój kolejny mecz rozegrają juniorzy naszego klubu. Dzisiaj o godzinie 17:00 zmierzą się na wyjeździe z Tatyną Dylągówką. Miejmy nadzieję, że wrócą stamtąd w nieco lepszych humorach, niż ostatnio seniorzy. Zapraszamy kibiców na to spotkanie!

Dodał: mikmac, dnia 25.09.2018, 13:36komentarze [0]

Podział punktów w Krzemienicy
W ramach VI kolejki Jawor podejmował u siebie Leśną Wólke Podleśną, z którą ostatecznie podzielił się punktami. Dwie bramki dla "naszych" zdobył nie kto inny jak Patryk Nowak.
Mecz rozpoczął się znakomicie dla miejscowych, bowiem już w pierwszej minucie Patryk Nowak otworzył wynik. Dostał ze środka boiska piłkę od Przemka Bieniasza, po czym przepchnął obrońcę i biegnąc kilkanaście metrów w stronę bramki, umieścił futbolówkę w siatce. Przez większą część pierwszej połowy utrzymywał się wynik 1:0, lecz... [więcej]

Wysokie zwycięstwo juniorów
Sobotni turniej orlików nie doszedł do skutku ze względu na warunki atmosferyczne.
Juniorzy zaś sprawili miłą niespodziankę wygrywając w Rakszawie 6:1. Wynik do przerwy nie wskazywał na taki obrót sprawy, gdyż Jawor prowadził tylko 1:0. Hat-tricka zdobył Kacper Bieniasz oraz po jednej bramce dołożyli: Dawid Lech, Eryk Blajer i Maksymilian Mac.

Dodał: mikmac, dnia 24.09.2018, 09:30komentarze [0]

Remis u siebie
Jawor Krzemienica w dzisiejszym, pełnym emocji meczu zremisował z Leśną Wólką Podleśną 2:2. Spotkanie obfitowało w sporo sytuacji z obu stron, lecz żadnej nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.