11/12.08, g. -
-:-
ŁKS Łukawiec

Ostatnia galeria z meczu juniorów
Zapraszamy do galerii zdjęć z ostatniego w tym sezonie meczu juniorów. Na pożegnanie chłopcy bardzo wysoko pokonali rywala strzelając mu aż 7 bramek. Zdjęcia autorstwa Sebastiana dostępne pod tym linkiem oraz na profilu Facebook. Dziękujemy

Dodał: mikmac, dnia 22.06.2018, 09:12komentarze [0]

Zapraszamy do ostatniej w tym sezonie galerii zdjęć z meczu seniorów. Na zakończenie nasi piłkarze wbili Głuchowiance 4 bramki i pewnie wygrali spotkanie. Zdjęcia autorstwa Sebastiana dostępne pod tym linkiem oraz na profilu Facebook. Dziękujemy

Dodał: mikmac, dnia 21.06.2018, 19:06komentarze [0]

Ostatni turniej orlików
Ostatni turniej nasi Orlicy rozegrali w Żołyni, gdzie pojawiły się wszystkie drużyny. Niestety nie wyszedł on naszym zawodnikom najlepiej.
Pierwszy mecz rozegraliśmy z Błękitem. Obie drużyny chciały się dobrze zaprezentować na samym początku turnieju, a zawodnicy walczyli o każdą piłkę. Niestety to drużyna z Żołyni jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Jaworowi udało się odrobić straty i wydawało się, że remis utrzyma się do końca spotkania. W końcówce meczu Błękit zdołał strzelić drugą bramkę i zaraz potem... [więcej]

Dodał: mikmac, dnia 21.06.2018, 15:10komentarze [0]

Skład A-Klasy 2018/19
Zakończyliśmy już sezon 2017/18. Jawor Krzemienica ukończył go na pierwszym miejscu tabeli i pewnie awansował do A-Klasy. Teraz przed nami cykl podsumowań i statystyk, ale zaczniemy od przedstawienia naszych rywali w wyższej lidze.
Jawor Krzemienica awansując do wyższej ligi trafił do A-Klasy. gr II, tzw. "łańcuckiej". Wstępny plan rozgrywek zakłada start ligi w weekend 18/19 sierpnia. Tym samym ostatnia - XIII kolejka rozegrana zostanie w weekend 10/11 listopada. Liga wydaje się być bardzo mocna, bowiem oprócz... [więcej]

Dodał: mikmac, dnia 20.06.2018, 10:02komentarze [0]

Pogrom w Krzemienicy
Swój ostatni mecz w sezonie rozegrali juniorzy młodsi. Na własnym boisku podejmowali Brzeg Białobrzegi i zdecydowanie wygrali 7 do 0.
Mecz zaczął się bardzo dobrze dla gospodarzy, już na początku spotkania mieli dwie dobre sytuacje, których nie wykorzystali. Jednak już po kilku minutach mogli się cieszyć z pierwszej bramki. Do dośrodkowania z lewej strony doszedł Kacper Bieniasz i pewnie pokonał bramkarza. Goście przez całą połowę praktycznie nie stworzyli sobie żadnej sytuacji. Piłkarze Jaworu nie przestawali atakować... [więcej]

Dodał: przemo, dnia 19.06.2018, 16:07komentarze [0]

Zwycięstwo na zakończenie
Na zakończenie sezonu 2017/18 Jawor Krzemienica rozbił Głuchowiankę Głuchów 4:0. Wynik mógłby być wyższy, lecz zawodnicy nie wykorzystali wszystkich swoich okazji bramkowych.
Od początku meczu Jawor utrzymywał się przy piłce, a już po 4 minutach Patryk Nowak otworzył wynik. Z prawej strony Paweł Surmacz zagrał w pole karne do "Pesiaka", który mimo tego, że krył go obrońca, zdołał obrócić się z piłką w stronę bramki i mocnym uderzeniem zdobył bramkę. Szybko odpowiedzieć mogli gospodarze, lecz strzał... [więcej]

Dodał: mikmac, dnia 18.06.2018, 18:21komentarze [0]

Na zakończenie sezonu Jawor wygrał z Głuchowianką Głuchów 4:0. Sytuacji bramkowych było dużo, lecz nie zostały one wykorzystane. Bramki zdobyli: Patryk Nowak, Wojciech Lew, Dawid Welc oraz Paweł Surmacz.

Więcej o meczu niebawem.

Dodał: przemo, dnia 17.06.2018, 16:43komentarze [0]

Relacja LIVE z Głuchowa
Dziś ostatni mecz seniorów w B-Klasie. Serdecznie zapraszamy do Głuchowa, by pomóc zawodnikom wygrać ostatnie spotkanie. Początek meczu o godzinie 14:00. Dla tych, którzy nie mogą być na meczu, mamy tradycyjnie tekstową relację LIVE. Zaczynamy kilka minut przed pierwszym gwizdkiem. TUTAJ LINK DO RELACJI

Dodał: przemo, dnia 17.06.2018, 10:50komentarze [0]

Juniorzy rozegrali dziś ostatni mecz w sezonie. Na własnym boisku rozgromili LKS Brzeg Białobrzegi aż 7:0. Hat-tricka zdobył Kacper Bieniasz, dwa trafienia dołożył Maks Mac, zaś po jednym Przemek Bieniasz i Kacper Król.

Dodał: przemo, dnia 16.06.2018, 13:03komentarze [0]