Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:0 Szarotka Rogóżno
Jawor Krzemienica 1:2 Start Brzóza Stadnicka
Leśna Wólka Podleśna 1:0 LKS Wola Dalsza
Tatyna Dylągówka 1:3 Styrobud Trzeboś

Dodał: mikmac, dnia 01.04.2019, 08:26komentarze [0]

Porażka na początku rundy
Nie udała się inauguracja naszym piłkarzom. W Krzemienicy lepsi okazali się rywale, ostatecznie wygrywając 2:1. Dla Biało-zielonych bramkę z rzutu karnego zdobył Paweł Surmacz, lecz po dwóch trafieniach gości z pierwszej połowy okazało się to za mało. Nasi kończyli mecz w 10 - tke, gdyż dwa razy został napomniany Przemek Bieniasz. Niestety również przedwcześnie boisko musiał opuścić Dominik Pelc. Doznał on poważnej kontuzji, która wymagała wezwania karetki pogotowia. Trzymaj się Kodżak!!!

Jawor Krzemienica 1:2 (0:2) Start... [więcej]

Dodał: przemo, dnia 31.03.2019, 19:46komentarze [2]

Zapowiedź XIV kolejki
Po niemal 4,5 miesiąca oczekiwania piłkarze łańcuckiej klasy A w końcu wrócą do zmagań o ligowe punkty. Swoją tegoroczną przygodę rozpoczną również Biało-zieloni. W niedzielę na własnym stadionie podejmą Start Brzóza Stadnicka.
Nasz najbliższy rywal już od kilkunastu lat gra na poziomie Klasy A. W ciągu ostatniej dekady udało się Startowi raz awansować do "Okręgówki", lecz ich przygoda z wyższą ligą trwała zaledwie sezon. W poprzednim sezonie Brzózanie zajęli 6. miejsce w ligowej stawce gromadząc 44... [więcej]

Dodał: mikmac, dnia 29.03.2019, 19:47komentarze [1]

Podsumowanie okresu przygotowawczego
W miniony weekend zakończył się okres przygotowawczy przed kolejną rundą rozgrywek. Piłkarze trenowali przeważnie trzy razy w tygodniu, przez niespełna cztery miesiące. Na początku na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Krzemienicy, następnie na orliku w Czarnej a obecnie, dzięki ładnej pogodzie, od jakiegoś czasu trenują na własnym boisku.
W całym okresie zimowym Biało-zieloni zagrali 7 sparingów. Trzy z nich udało się wygrać, jeden zremisować. Trzykrotnie jednak to rywale okazywali się lepsi. Pierwszy mecz kontrolny zakończył... [więcej]

Dodał: przemo, dnia 26.03.2019, 21:01komentarze [0]

Ostatni sprawdzian na plus
Wczoraj nasi piłkarze zagrali ostatni sparing przed ligą, a zarazem pierwszy w Krzemienicy. Rywalem Krzemieniczan był LKS Orzeł Wysoka. Jawor okazał się lepszy od rywala, ostatecznie wygrywając 3:2.
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy zdobyli bramkę po rzucie rożnym. Przeciwnicy nie cieszyli się długo z prowadzenia, bowiem parę minut później wyrównał Kacper Bieniasz. W tej połowie zobaczyliśmy jeszcze jedną bramkę, której strzelcem również był Kacper.
W drugiej połowie wynik podwyższył Kacper Król. Oddał świetny strzał... [więcej]

Dodał: przemo, dnia 24.03.2019, 18:18komentarze [0]

Ostatni sprawdzian przed ligą
Już jutro ostatni test naszych piłkarzy przed ligą. Według wstępnych ustaleń rywalem biało-zielonych miała być Crasnovia Krasne, lecz nastąpiła zmiana i będzie to LKS Wysoka Łańcucka. Po raz pierwszy w tym roku mecz odbędzie się w Krzemienicy. Początek o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy! Dziś już również zapraszamy na inauguracje rundy wiosennej 31 marca.

Dodał: przemo, dnia 22.03.2019, 20:19komentarze [0]

Terminarz rundy wiosennej seniorów
Do inauguracji rundy jesiennej pozostał już tylko nieco ponad tydzień. Znamy już terminarz wszystkich meczów, jakie rozegra Jawor Krzemienica na wiosnę.
Większość spotkań Biało-zieloni zagrają w niedziele. Do gry o punkty powrócą w niedzielę 31 marca o godzinie 14:00. W Krzemienicy zmierzą się ze Startem Brzóza Stadnicka. Spośród domowych meczów tylko jeden odbędzie się w sobotę - 27 kwietnia podejmiemy Tatynę Dylągówka. Rundę zakończymy wyjazdem do Rogóżna, a mecz odbędzie się w niedzielę o 11:00 (taki... [więcej]

Dodał: mikmac, dnia 21.03.2019, 19:00komentarze [0]

Pierwsze wzmocnienie Jaworu
Dziś mamy do przekazania bardzo pozytywną wiadomość. Kadrę naszej drużyny w rundzie wiosennej wzmocni Krystian Guzek. Ten urodzony w 1997 roku zawodnik na co dzień występuje na pozycji obrońcy. W dotychczasowej karierze w seniorskiej piłce występował w barwach Stali Łańcut oraz Błękitnych Grzęska. Z tymi ostatnimi w rundzie jesiennej walczył o utrzymanie w jarosławskiej Klasie Okręgowej i rozegrał na boisku 521 minut. W sezonach 2016/17 i 2017/18 był bardzo ważnym ogniwem walczącej o awans z... [więcej]

Dodał: przemo, dnia 21.03.2019, 13:41komentarze [0]

Kontuzja Rolanda
Niestety mamy dla Państwa kolejną złą informację. Kontuzji kolana dostał nasz pomocnik - Roland Kiedrowski i niestety będzie musiał dłużej odpocząć od piłki nożnej. Jego przerwa w grze potrwa nie krócej niż 3 miesiące. Rolandowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia a także na boisko!

Dodał: przemo, dnia 20.03.2019, 15:39komentarze [0]

Grom z jasnego nieba
Wczoraj nasza drużyna zagrała przedostatni sparing w przerwie zimowej. Rywalem Krzemieniczan był występujący klasę niżej Grom Handzlówka, który ostatecznie pokonał naszych 4:1. Mecz został rozegrany na bocznym boisku w Albigowej.
Pogoda była wręcz wymarzona, choć wiejący czasami wiatr uniemożliwiał zawodnikom grę. Na początku bramkę zdobyli rywale. Niedługo potem swoją przewagę udokumentowali kolejnym trafieniem. Choć boisko nie pozwalało na konstruowanie ładnych akcji to Zielono-żółci zdobyli jeszcze dwie bramki. Naszym udało się strzelić honorowego gola, którego strzelcem... [więcej]

Dodał: przemo, dnia 18.03.2019, 15:04komentarze [2]