Pawełek M.   0
Król   0
Pawełek W.   0

Pierwsze zwycięstwo w rundzie
We wczorajszym meczu wyjazdowym nasi zawodnicy odnieśli pierwsze zwycięstwo w tej rundzie. Jawor w Wielką Sobotę udał do się Trzebosi, gdzie zmierzył się z miejscową drużyną. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Krzemieniczanie. Dośrodkowanie z lewej strony zamknął Kacper Bieniasz. Na tym golu zakończyło się strzelanie w pierwszej połowie. Po około dziesięciu minutach drugiej części gry gospodarze wyrównali stan meczu z rzutu karnego. Niestety wtedy boisko przedwcześnie opuścić musiał Paweł Surmacz, który zagrał ręką we własnym polu karnym. Miejscowi poczuli krew i chwilę później prostopadle podanie napastnik Trzebosi zamienił na bramkę. Nasi pomimo gry w 10-ciu zdołali wyrównać. Pewnie rzut karny wykorzystał Bartek Skrobacz, który został podyktowany za faul na "Pesiaku". Następny gol to błąd defensywy gospodarzy, który wykorzystał Patryk Nowak strzelając na pustą bramkę. Pod koniec meczu wynik ustalił Kacper Bieniasz strzałem zza "szesnastki", kompletując tym samym dublet. Następny mecz zagramy w najbliższą sobotę, gdzie na własnym boisku podejmiemy Tatynę Dylągówka. Początek spotkania o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy!

KS Styrobud Trzeboś 2:4 (0:1) Jawor Krzemienica

Skład:
Krystian Sobek - Krystian Guzek, Wojciech Lew, Wojciech Pawełek (Maksymilian Mac), Paweł Surmacz - Paweł Chmura (Michał Pawełek), Bartłomiej Skrobacz, Kacper Król - Kacper Bieniasz, Patryk Nowak (Mariusz Lęcznar)

Bramki:
Bieniasz x2, Skrobacz - karny, Nowak

Czerwona kartka:
Surmacz

Dodał: przemo, dnia 21.04.2019, 13:52komentarze [2]

[skomentuj] [wróć do newsów]

To że wygraliście w Trzebosi to się udało bo tam mają duzo kontuzji na wiosne. Spadek murowany !!
Dodał: KK, dnia 22.04.2019, 23:37

A kurwa sie chuja znasz pajacu bym ci kopa sprzedał,moze w Krzemienicy nie ma duzo kontuzji kacapie zabździały
Dodał: Do KK ty kurwo, dnia 10.05.2019, 14:12