TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

  • Jakub Czach
  • pomocnik
  • (zakończenie kariery)
  •  
 
SPARINGI
 
9.02, g. 13:00
w Albigowej
Arka Albigowa
2:2
Jawor Krzemienica

17.02, g. 18:20
w Nowej Wsi
Sokół Sokołów Młp.
5:1
Jawor Krzemienica

23.02, g. 8:00
w Nowej Wsi
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
4:7
Jawor Krzemienica

3.03, g. 13:00
w Rudnej Małej
Rudzik Rudna Mała
1:6
Jawor Krzemienica

9/10.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Budovia Budy Łańcuckie

16/17.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

23/24.03, g. ?
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Crasnovia Krasne

 
Plan sparingów

Zwycięstwo trampkarzy na turnieju w Łańcucie!
W dniu dzisiejszym mamy bardzo miłą wiadomość do przekazania.
W sobotę w Łańcucie odbył się turniej w kategorii wiekowej trampkarz starszy. Turniej był bardzo mocno obsadzony. Wystąpiły drużyny gospodarza czyli Spec Stal Łańcut, Giganci Radymno, GAP Boguchwała, MKS Kolbuszowa, SMS Stal Mielec i nasi chłopcy.
Uprzedzając domysły drużyna LKS Jawor Krzemienica zdobyła pierwsze miejsce, trzykrotnie pokonując rywali i dwukrotnie remisując.
W pierwszym meczu spotkali się z faworytem turnieju Stalą Mielec. Nasi już na początku strzelili bramkę ale niestety Mielec zdołał doprowadzić do remisu. W drugim meczu trampkarze zmierzyli się z rówieśnikami z Boguchwały i znowu padł remis 1:1, pomimo przewagi naszego zespołu. Do końca pozostały jeszcze trzy spotkania i aby walczyć o podium, musieli wszystkie mecze wygrać.
W trzecim meczu Biało-zieloni grali z Kolbuszową. Po pierwszych 5 minutach meczu prowadzili 2:0 i gdy wydawało się, że pewnie wygrają stracili bramkę i ostania minuta meczu była bardzo nerwowa. Na szczęście udało się dowieźć wynik do końca. Kolejny mecz to pewne zwycięstwo z gospodarzami turnieju 3:0.
Piąty mecz był najbardziej emocjonujący. Grali z pierwszą drużyną z Radymna. Mimo dużej przewagi Jaworu i kilku niewykorzystanych sytuacji na minutę przed końcem stracili bramkę i był wynik 2:2. Chłopcy pokazali charakter i rzucili się do ataku. Na 10 sekund przed końcem Eryk Blajer pewnym strzałem zapewnił nam zwycięstwo. W ostatnim meczu Jawor Krzemienica pewnie pokonali drugą drużynę z Radymna 4:2.
Po tym meczu nasi zawodnicy czekali na pozostałe wyniki i mocno dopingowali chłopców z Kolbuszowej, którzy wygrali z Stalą Mielec i tym zwycięstwem dali nam zwycięstwo w całym turnieju.
Ogromne gratulacje dla całej drużyny. Postawili się wyżej notowanym rywalom i ich walka opłaciła się. Oprócz 1 miejsca i nagrody zespołowej duże gratulacje należą się również Erykowi Blajer, który został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju.

Jawor Krzemienica wystąpił w następującym składzie: Wiktor Guzek (bramkarz), Krzysztof Lalicki (bramkarz), Eryk Blajer, Przemysław Szpyrka, Bartłomiej Wikiera, Szymon Sobek, Szymon Kania, Patryk Stafa, Oskar Szymański i Szymon Lęcznar.
 
Dodał: mikmac, dnia 27.02.2019, 21:09komentarze [0]


[skomentuj] [wróć do newsów]


Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]

Powered by PsNews
 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..